Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łapiemy idiotów (sub sms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Łapiemy idiotów (sub sms) (/Temat-Lapiemy-idiotow-sub-sms-139559)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - mativip - 21-10-2016 00:17

podziwiam ludzi z jakim tupetem promują te posty z hasłem "darmowe" przeciez to predzej czy pozniej sie skonczy i moze wcale nie tylko na blokadzie konta. trzeba nie miec wyobrazni zeby takie cos robic moim zdaniem,


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - kukiz87 - 21-10-2016 01:37

Tak naprawdę każdy ma dwie szanse , jeżeli ktoś nie jest karany to nic mu nie zrobi nawet sąd gdy będzie tak promować , jedynie grzywna i nic więcej, są paragrafy bla bla bla , policja straszy na przesłuchaniach że cie zamkna i takie tam rózne smieszne historie a jak przyjdzie co do czego to sąd świeżych przestępców naprawdę bardzo łagodnie karze. Co innego mając już zawiasy bawić się w takie promocje programów no to już trzeba liczyć się z puchą na te 6 miechów i Recydywa Jerk2

31 sierpnia miałem sprawę z paragrafu (art. 278) § 2 x 6
plus do tego jeszcze art. 124 ustawy Prawo farmaceutyczne
dostalem łączna karę smieszną wg mnie bo liczyłem się z dużo większymi konsekwencjami, kara już po łączeniu wyroku to śmieszne 2400 zł grzywny Jerk2
Broniłem się sam bez adwokata ! mimo że jestem po zawodówce to dałem rade Huh


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - rpietrzak - 21-10-2016 17:21

Sms fotka.pl Uwaha sybskrybcja


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - radek0389 - 21-10-2016 18:30

(21-10-2016 01:37)kukiz87 napisał(a):  Tak naprawdę każdy ma dwie szanse , jeżeli ktoś nie jest karany to nic mu nie zrobi nawet sąd gdy będzie tak promować , jedynie grzywna i nic więcej, są paragrafy bla bla bla , policja straszy na przesłuchaniach że cie zamkna i takie tam rózne smieszne historie a jak przyjdzie co do czego to sąd świeżych przestępców naprawdę bardzo łagodnie karze. Co innego mając już zawiasy bawić się w takie promocje programów no to już trzeba liczyć się z puchą na te 6 miechów i Recydywa Jerk2

31 sierpnia miałem sprawę z paragrafu (art. 278) § 2 x 6
plus do tego jeszcze art. 124 ustawy Prawo farmaceutyczne
dostalem łączna karę smieszną wg mnie bo liczyłem się z dużo większymi konsekwencjami, kara już po łączeniu wyroku to śmieszne 2400 zł grzywny Jerk2
Broniłem się sam bez adwokata ! mimo że jestem po zawodówce to dałem rade Huh
Musisz być dumny ze swojej przygody z wymiarem sprawiedliwości i łamaniem prawaTongue. Bo na chwalenie sie tą historią trafiam ktorys raz z kolei w roznych tematachSmile.
No offenceSmile


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - rekki - 21-10-2016 18:49

Już był podobny temat w dziale Leadmore i skończył w koszu. Tam powinien również trafić ten temat, gdyż na początku wrzucane były "nisze" łamiące regulamin, a później "smieszne" czy "glupie", przez co można było w łatwy sposób kraść innym pomysły. W tym przypadku działa to podobnie, jakiś swiezak znajdzie tu ciekawa "nisze", która co prawda nie jest do konca zgodna z regulaminem, ale może ja wykorzystać, bo nie ma pomysłu itd


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - kukiz87 - 21-10-2016 19:31

radek0389 poprostu przestrzegam, bo mimo że kara nie duża to wierz ze od cholery nerwów można stracić , więc lepiej się zastanowić kilka razy zanim się jakieś głupstwo zrobi


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - aero2 - 22-10-2016 12:49

Też jestem za łapaniem idiotów, którzy wprowadzają ludzi w błąd, pisząc darmowe czy za darmo.


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - prololex - 23-10-2016 07:24

Niedzielny rodzynek...
[Obrazek: Screenshot_2016_10_23_08_15_51.png]


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - trajbson - 23-10-2016 08:26

Swoja droga ciekawe czy ktos jeszcze sie lapie na te doladowania..


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - Sjshsjjsj - 23-10-2016 08:33

Ja nie rozumiem w czym macie problem. Jeśli będę używał zwrotów "darmowe" to moja sprawa. Ja w najgorszym wypadku odpowiem za to. Jedyny minus , że wyłączają programy. Reszta to nie wasza sprawa. I nie widzę zupełnie problemu. Jak czytam ten żal dipy to po prostu mi słabo. Ciekawe misiaczki czy wy wszyscy promujecie zgodnie z prawem.