Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewszę42na inwestments Sp. z o o - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rewszę42na inwestments Sp. z o o (/Temat-Rewsze42na-inwestments-Sp-z-o-o-138655)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o - twardy - 28-09-2016 15:29

Ludzie to i tak obchodza. Zdjecia w galerii, 'poradniki' i 'dzienniki pracy'. Tego moim zdaniem powinno sie przede wszystkim zabronic... Poradnik jak zalozyc konto na stronie? Dziennik o klikaniu w 10 reklam dziennie?


RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o - KenkyushaKamil - 28-09-2016 16:06

Dział hyip tak
Dział revshare tak tylko jest jeden problem taki szczegół ...
Żaden z tych programów nie ma zysków Lol


RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o - Captain - 28-09-2016 18:32

Większym problemem na tym forum niż ta naciągana kwestia ,,podwójnych standardów'' administracji dotyczących piramid jest totalny burdel moderacyjny.

Tematy są zamykane i wrzucane do kosza bez żadnego powodu i bez żadnego wyjasnienia mimo iż nie łamią żadnego punktu regulaminu.
Niedawno mój temat z konkursem został właśnie tak bez wyjaśnienia zamkniety i wyrzucony mimo iż nie łamał ani regulaminu forum ani regulaminu konkursów.


RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o - surfer0700 - 28-09-2016 18:46

@[Capitan] z tego co widzę to Twój temat nie spełniał regulaminu działu. Regulamin znajduje się pod adresem:
http://zarabiam.com/Temat-Zasady-dzialu-Konkursy-uzytkownikow-124197
i @[Coristo] dobrze zrobił że przeniósł go do kosza. Wyjaśnienie znajduje się w jego poście:
Cytat:Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.

Punkt pierwszy. Jeżeli nie potrafisz napisać tematu zgodnego z regulaminem to zastanów się kto ma burdel. Smile

Pozdrawiam


RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o - Captain - 28-09-2016 18:50

@surfer0700 - Ale strzeliłeś sobie właśnie w stopę.

Który punkt regulaminu w takim razie łamał? Jak widać sami go nie czytacie i nie znacie. Sprawdziłem właśnie ponownie i dalej nie ma tam żadnego punkty który zabraniałby czegoś takiego jak zorganizowałem.


RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o - surfer0700 - 28-09-2016 18:56

Ała Ała, moja stopa... ała... A nie, jednak obok Lol
Regulamin:
Cytat:Konkursy poniżej puli 50 Forum Gold są ZAKAZANE!

Gdzie widzisz w Twoim konkursie określenie puli FG? Ile się zbierze? Może się zbierze? Może nie?
Zawsze mogłeś dopytać moderatora, mogłeś napisać do @[Coristo] , ale po co. Cool


RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o - Captain - 28-09-2016 18:58

Przecież pula mogłaby znacznie przekraczać 50FG. Zależy ile byłoby chętnych.

Nie wmówisz mi teraz, że to było powodem, założę się, że moderator nawet nie zaglądał do regulaminu i nie sprawdzał jaka jest to minimum forum gold tylko od razy wywalił temat do kosza bo myślał, że konkursy w których autor odnosi jakaś korzyść są zabronione + że to może oszustwo bo wezme od ludzi fg i się zwinę i nikomu nie dam czy coś w tym stylu.


RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o - surfer0700 - 28-09-2016 19:03

Rolleyes "Mogła przekraczać", analogicznie mogłaby również i nie przekraczać.
Jeżeli masz punkt, który jasno mówi że pula ma być określona a Ty robisz inaczej to o co masz pretensje?

Zakładaj się z kim chcesz, poruszyłeś tu ten temat to postarałem się rozwiać Twoje wątpliwości i niesłuszne (moim zdaniem) oskarżenia.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, napisz do moderatora @[Coristo], na pewno uzyskasz wyczerpującą odpowiedź. Smile

PS: Paradoks użytkownika tego forum - temat w którym dyskutujemy jest o tym że regulamin jest nieścisły i mamy "podwójne standardy" - jak to napisałeś - po czym teraz masz pretensje że regulamin został dopilnowany Lol


RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o - Captain - 28-09-2016 19:10

Bo jestem pewien, że wcale nie chodziło o ten punkt. Temat został wywalony bo moderator z góry (błędnie) zakładał, ze konkursy w których autor ma korzyść + w których ludzie wysyłają mu swoje fg lub pieniądze są zabronione bo mogą okazać się oszustwem itd.

A jeśliby miało chodzić faktycznie o ten punkt to czemu w takim razie moderator nie napisał abym ustalił jakiś limit fg tylko od razu wziął i chamsko wywalił temat do kosza?

Cytat:Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, napisz do moderatora Coristo, na pewno uzyskasz wyczerpującą odpowiedź. Smile

Buhahahaha, w 'wyczerpujących odpowiedziach' to wy nie jesteście dobrzy. Jakiś czas przed założeniem tego tematu pisałem na PW do admina + kilku moderatorów z zapytaniem czy taki konkurs będzie dozwolony i admin mi nie odpowiedział a z moderatorów odpisało tylko dwóch. Jeden, że ,,nie wie'', a drugi, że ,,nie wie, ale wydaje mu się, że na konkurs w którym autor odnosi korzyść moderacja nie będzie przychylnie patrzyła''.
Tak więc wiesz pokerface


RE: Rewszę42na inwestments Sp. z o o - surfer0700 - 28-09-2016 19:18

Szkoda że pakujesz wszystkich do jednego wora. Wyjaśniłem o co chodziło, w razie czego zapraszam do kontaktu na PW albo bezpośredniego kontaktu z moderatorem, którzy przeniósł Twój temat do kosza.