Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Śmierć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Śmierć (/Temat-Smierc-137115)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Śmierć - sulliwan93 - 22-08-2016 21:34

Z życia trzeba czerpać przyjemność, albo będziemy czekać do starości i się nie doczekamy. Nauka, potem nauka, praca, praca uhh już niedługo starość i nielimitowany czas wolny i nagle bach... już nas nie ma. Cały czas poświęcony na rozwój osobisty i to co zdobyliśmy staje się nicością, bo przyszła po nas śmierć.

Swoją drogą daliście mi kilka tematów do skracania - robię click-baity na temat o śmierci itp Big Grin


RE: Śmierć - alussk8 - 22-08-2016 21:56

po co myśleć o śmierci, to bez sensu Big Grin


RE: Śmierć - Huston - 25-08-2016 08:13

Ma duży sens. Śmierć może być naszą motywacją. Pomyśl, że masz już starczy wiek, a Twoje wnuki widzą jak odchodzisz, czy żałowałbyś to, czego nie zrobiłeś? Czy na pewno będziesz dumny ze swojego życiaSmile? Czy wykorzystałeś je na 100%? Pomyśl jaki teraz jesteś szczęśliwy. Nadal żyjesz i możesz zawładnąć tą grą Smile


RE: Śmierć - RafalEnde - 25-08-2016 08:46

(25-08-2016 08:13)Huston napisał(a):  Ma duży sens. Śmierć może być naszą motywacją. Pomyśl, że masz już starczy wiek, a Twoje wnuki widzą jak odchodzisz, czy żałowałbyś to, czego nie zrobiłeś? Czy na pewno będziesz dumny ze swojego życiaSmile? Czy wykorzystałeś je na 100%? Pomyśl jaki teraz jesteś szczęśliwy. Nadal żyjesz i możesz zawładnąć tą grą Smile

To już wiemy jakie motywacje trzeba mieć by osiągać takie sukcesy jak ty Huston Big Grin


RE: Śmierć - Begrezen - 02-09-2016 16:10

(25-08-2016 08:46)RafalEnde napisał(a):  
(25-08-2016 08:13)Huston napisał(a):  Ma duży sens. Śmierć może być naszą motywacją. Pomyśl, że masz już starczy wiek, a Twoje wnuki widzą jak odchodzisz, czy żałowałbyś to, czego nie zrobiłeś? Czy na pewno będziesz dumny ze swojego życiaSmile? Czy wykorzystałeś je na 100%? Pomyśl jaki teraz jesteś szczęśliwy. Nadal żyjesz i możesz zawładnąć tą grą Smile

To już wiemy jakie motywacje trzeba mieć by osiągać takie sukcesy jak ty Huston Big Grin

heh, ale motywacja: za 50 lat umre, trzeba dobrze wykorzystac ten czas! ;__;


RE: Śmierć - trybulski - 30-09-2016 07:25

@[koneser00] z tego co widzę, masz zdolności parapsychologiczne, rozwijaj je, bo nie każdemu jest dane je posiadać w tak silnym i rozwiniętym stopniu jak Ty Smile

Ta kobieta na moście najprawdopodobniej uratowała Ci życie i jest powiązana z motorem, który na całe szczęście Cię nie potrącił. Wiem, że to brzmi dziwnie i na pierwszy rzut oka, nie ma ze sobą nic wspólnego, ale świat "po drugiej stronie" wygląda nieco inaczej.

@[Juhas]
Cytat: "instynkt towarzyszył ludziom w trakcie ewolucji kilka milionow lat temu"

Skoro mieli go już ludzie kilka milionów lat temu, to warto sobie zadać pytanie, jak bardzo mógł się on u nas przez ten czas rozwinąć Smile

@[Meloman]
Cytat:"niektórzy umarli już podczas trwania życia"

Tak - medium na przykład. Albo mój wujek, który zmarł w pierwszym roku życia.


RE: Śmierć - Artinesse - 30-09-2016 08:11

Czasami zdarzało mi się zastanawiać nad sensem życia i śmierci. Nie ukrywam im bardziej się wgłębiałam w ten temat tym bardziej czułam strach. Boje się tego co dzieje się z człowiekiem który umiera i który umrze. Ja niestety mam raka i zdaję sobie sprawę z kruchości życia. Mam trzy letnią córkę, rodzine, najbliższych. Kocham życie i na pewno chciałabym żyć jak najdłużej mi będzie to dane. Obecnie staram się nie myśleć o śmierci, ale zdaję sobie sprawę że prędzej czy później przyjdzie. To akurat nie uchronne.


RE: Śmierć - plascadeine - 30-09-2016 10:14

Ja zawodowo obcuje ze śmiercią. Pracuje w prosektorium. Nauczyło mnie to pokory i szacunku do życia. Ale też zaczęłam myśleć o śmierci jak o czymś naturalnym i raczej lęk przed nią ustąpił. Wychodzę z założenia że nie znasz dnia ani godziny.


RE: Śmierć - trybulski - 30-09-2016 12:46

Dokładnie jest tak jak mówi @[plascadeine] - strach przed śmiercią jest jedną z tych rzeczy, których możemy się pozbyć Sad


RE: Śmierć - sulliwan93 - 30-09-2016 19:20

Jak już odkopaliście temat sprzed miesiąca polecam:
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,17292882,Antoni_Huczynski__92_letni__dziarski_dziadek___Rzucilem.html


92 letni powstaniec, żyjący na 350%. Miałem okazję go spotkać i zamienić kilka zdań. Gość w takim wieku biega, ćwiczy, podciąga się i generalnie dba o siebie lepiej, niż 98% społeczeństwa. Dziennie ćwiczy po kilka godzin Big Grin Mój przykład, a jednocześnie bohater - uratował kilkuset polaków podczas II WŚ i wysadził sam czołg niemiecki. Polecam lekture i wywiady - gość jest świetny.