Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) (/Temat-Leadmore-Rekrutacja-do-ekipy-135469)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - mlody16918 - 22-07-2016 08:28

Myślałem, że można się zgłaszać do 27 facepalm . Wszystkim, którzy wysłali zgłoszenia życzę powodzenia. Niech zwycięży najlepszy Big Grin


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Leadmore - 22-07-2016 08:40

A więc 8 najlepszych kandydatów otrzymało dodatkowe pytania. Ich zgłoszenia były bardzo dobre i ciężko nam podjąć decyzję.
Jeżeli, któryś z Was ma dodatkowe pytania to możecie śmiało pisać na [email protected]
Na decyzję będzie wpływać aktywność na Leadmore oraz dotychczasowa historia współpracy. Zgłoszenia są bardzo zbliżone, więc chciałbym docenić partnerów, którzy od dawna są z nami.

Prosiłbym o szczere odpowiedzi, zależy nam na długotrwałej współpracy.
Wszystkim pozostałym kandydatom dziękuje za wysłane zgłoszenia. Poziom był bardzo wysoki i zadecydowały detale.


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Huston - 25-07-2016 22:14

Gratuluje całej ósemce, w sumie siódemce. Nie wiele dzieli nas już od dalszych decyzji zarządu Leadmore.pl Smile!
Cóż za emocje Smile!


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Leadmore - 26-07-2016 11:05

Dziś przeanalizujemy wszystkie odpowiedzi i jutro otrzymacie wyczekiwaną odpowiedź Smile


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - wydra87 - 26-07-2016 11:10

@[Leadmore] ale robicie adrenalinę Big Grin


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - lolek95 - 26-07-2016 11:28

To ja specjalnie bota w imacro na odświeżanie poczty włączyłem.. Wink


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Czaq - 26-07-2016 11:33

Ja piernicze, jak wszystkim zależy! No jestem ciekaw który z panów dostanie tą pracę Smile
Ale stawiam na wydre lub bananmma Wink
Pozdro!


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - wydra87 - 27-07-2016 09:01

@[Czaq] nie łudzę się... nie wiem, kto znajduje się w tej pozostałem siódemce, ale wydaje mi się, że jestem tutaj najmniej doświadczony...


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Leadmore - 27-07-2016 09:06

A więc stało się. Podjęliśmy decyzję.
Muszę przyznać, że to była bardzo trudna decyzja. Kandydaci posiadali bogate doświadczenie i świetne umiejętności. Ostatecznie przeważyły drobne szczegóły.

Do ekipy Leadmore dołączy @[Huston]

Chciałbym podziękować wszystkim za udział w rekrutacji. Bardzo nas cieszy, że tak wielu użytkowników chce pracować razem z nami. Nie wykluczamy w najbliższym czasie kolejnych rekrutacji, dlatego bądźcie czujni.
Paczki z podziękowaniami za rekrutację zostały dziś wysłane. Możecie spodziewać się czegoś ekstra oprócz koszulek.


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - wydra87 - 27-07-2016 09:16

@[Leadmore] samo dostanie się do finałowej "8" było dla mnie ogromnym sukcesem i zarazem zaskoczeniem Smile
Gratulacje @[Huston] i powodzenia!

@[Leadmore] a jak przedstawia się ogólnie klasyfikacja końcowa? Smile Myślę, że każdy z TOP 8 chętnie dowiedziałby się, jak duże szanse miał i na którym miejscu był w końcowym efekcie sklasyfikowany Smile