Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. (/Temat-Skutecznosc-na-poziomie-65-75-133904)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 12-06-2016 16:01

(12-06-2016 12:11)Maroo napisał(a):  
15:00

EURO
Mecz: Turcja - Chorwacja
Typ: Powyżej 4.5 kartki
Kurs: 1.85
Bet365

Typ otrzymałem ze stawką 7.5/10.
Pozdrawiam!

Zakład przegrany. Wynik: 4 żółte kartki.

17:00

Siatkówka Liga Europejska
Mecz: Macedonia - Bułgaria
Typ: Powyżej 182.5 punktów
Kurs: 1.90

Stawka: 8.5/10!!!

18:00

9.5/10
EURO
Mecz: Polska - Irlandia
Typ: Powyżej 3.5 kartek
Kurs: 1.80

Jak dla mnie promocja, tak samo jak typ na live 3.5 kartki w poprzednim typie. Niestety tam zabrakło jednej kartki, która powinna zostać pokazana, ale na szczęście bukmacherzy dysponują takimi zakładami jak kartki na live, więc człowiek nie jest stratny. W tym meczu przewidziane jest NA PEWNO powyżej 4 kartoników. Stawka bardzo wysoka, więc można grać za więcej.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 12-06-2016 18:01

Cytat:
18:00

9.5/10
EURO
Mecz: Polska - Irlandia
Typ: Powyżej 3.5 kartek
Kurs: 1.80

Jak dla mnie promocja, tak samo jak typ na live 3.5 kartki w poprzednim typie. Niestety tam zabrakło jednej kartki, która powinna zostać pokazana, ale na szczęście bukmacherzy dysponują takimi zakładami jak kartki na live, więc człowiek nie jest stratny. W tym meczu przewidziane jest NA PEWNO powyżej 4 kartoników. Stawka bardzo wysoka, więc można grać za więcej.

Kilka koszmarnych decyzji sędziego m.in.: faul przy narożniku na Błaszczykowskim. Evans powinien obejrzeć już dawno kartonik. Druga sytuacja to ręka w polu karnym, a trzecia to faul Oliver'a Norwood'a, który w dalszym ciągu ma czyste konto, a nie powinien.

Linia na LIVE to 2.5 kartki, którą można zagrać pewnie u każdego bukmachera po bardzo przyzwoitym kursie ~2.10. Osobiście gram to za więcej niż pierwotny zakład na kartki w tym spotkaniu.

LIVE (typ liczony do statystyk)

EURO
Mecz: Polska - Irlandia
Typ: Powyżej 2.5 kartek
Kurs: 2.10

Cytat:
17:00

Siatkówka Liga Europejska
Mecz: Macedonia - Bułgaria
Typ: Powyżej 182.5 punktów
Kurs: 1.90

Stawka: 8.5/10!!!

Zakład wygrany!
Łącznie 192 punkty!!


Cytat:9.5/10
EURO
Mecz: Polska - Irlandia
Typ: Powyżej 3.5 kartek
Kurs: 1.80

Jak dla mnie promocja, tak samo jak typ na live 3.5 kartki w poprzednim typie. Niestety tam zabrakło jednej kartki, która powinna zostać pokazana, ale na szczęście bukmacherzy dysponują takimi zakładami jak kartki na live, więc człowiek nie jest stratny. W tym meczu przewidziane jest NA PEWNO powyżej 4 kartoników. Stawka bardzo wysoka, więc można grać za więcej.

Kilka koszmarnych decyzji sędziego m.in.: faul przy narożniku na Błaszczykowskim. Evans powinien obejrzeć już dawno kartonik. Druga sytuacja to ręka w polu karnym, a trzecia to faul Oliver'a Norwood'a, który w dalszym ciągu ma czyste konto, a nie powinien.

Linia na LIVE to 2.5 kartki, którą można zagrać pewnie u każdego bukmachera po bardzo przyzwoitym kursie ~2.10. Osobiście gram to za więcej niż pierwotny zakład na kartki w tym spotkaniu.

LIVE (typ liczony do statystyk)

EURO
Mecz: Polska - Irlandia
Typ: Powyżej 2.5 kartek
Kurs: 2.10

Zakład neutralny, ale mimo wszystko przez ten zakład jestem na sporym plusie.
Łącznie 3 kartki.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 12-06-2016 19:19

Ostatni typ na dzień dzisiejszy

21:00

WNBA
Mecz: Atlanta Dream - Connecticut Sun
Typ: Atlanta Dream 1/1 (do przerwy/koniec meczu)
Kurs: 1.72

Stawka: 8/10

Jutro popołudniu podsumowanie tematu. Skuteczność jest na poziomie 70%, mam nadzieję, że po tym typie będzie większa.
Pozdrawiam! Smile



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 12-06-2016 22:16

(12-06-2016 19:19)Maroo napisał(a):  
Ostatni typ na dzień dzisiejszy

21:00

WNBA
Mecz: Atlanta Dream - Connecticut Sun
Typ: Atlanta Dream 1/1 (do przerwy/koniec meczu)
Kurs: 1.72

Stawka: 8/10

Jutro popołudniu podsumowanie tematu. Skuteczność jest na poziomie 70%, mam nadzieję, że po tym typie będzie większa.
Pozdrawiam! Smile

Zakład wygrany! Smile Do przerwy: 46-41 / Koniec meczu: 93-87
I takim oto akcentem kończymy dzisiejszy dzień. impreza
Dobrej nocy inwestorzy!



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 13-06-2016 11:05

Za godzinę podsumowanie.


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 13-06-2016 12:07

Drugie podsumowanie w temacie.

Liczba podanych typów: 24
Pozytywne: 17
Negatywne: 7

Skuteczność: 71%
Yield: myślę, że poświęcę temu czas dziś wieczorem, bądź jutro.
Średni kurs: około 1.85

Dzisiaj przewiduję 2-3 typy.
Pierwszy pojawi się za kilka minut w temacie. Smile


15:00

EURO
Mecz: Hiszpania - Czechy
Typ: Powyżej 3.5
Kurs: 1.80

Stawka: 8/10



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 13-06-2016 16:10

Cytat:
15:00

EURO
Mecz: Hiszpania - Czechy
Typ: Powyżej 3.5
Kurs: 1.80

Stawka: 8/10

Zakład przegrany. 1. żółta kartka. No to się Marciniak nie popisał dzisiaj.

Ostatnie dwa typy na dzień dzisiejsze. Trzeba odrobić poprzedni typ.

18:00

EURO
Mecz: Irlandia - Szwecja
Typ: Powyżej 4 kartek imprezaimpreza
Kurs: 2.10

Stawka: 9/10.
Osobiście gram progresją ten typ.
Drugi typ podam zaraz po zakończeniu tego meczu, bo nie wiadomo czy w ogóle się odbędzie, a czekam na stawkę spotkania. Osobiście gram tę linię i poczekam na live, aż pojawi spadnie do 3.5. Irlandia, Szwecja, Włochy i Belgia. Tak prezentuje się grupa E. Szwecja to teoretycznie jedyna drużyna, którą Irlandczycy mogą ograć, dlatego uważam, że zastosują każde możliwe środki, aby co najmniej zremisować, a być może wygrać ten mecz. Szwecja też powinna dołożyć coś od siebie.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 13-06-2016 19:01

Cytat:
Ostatnie dwa typy na dzień dzisiejsze. Trzeba odrobić poprzedni typ.

18:00

EURO
Mecz: Irlandia - Szwecja
Typ: Powyżej 4 kartek :impreza: :impreza:
Kurs: 2.10

Stawka: 9/10. Osobiście gram progresją ten typ.
Drugi typ podam zaraz po zakończeniu tego meczu, bo nie wiadomo czy w ogóle się odbędzie, a czekam na stawkę spotkania. Osobiście gram tę linię i poczekam na live, aż pojawi spadnie do 3.5. Irlandia, Szwecja, Włochy i Belgia. Tak prezentuje się grupa E. Szwecja to teoretycznie jedyna drużyna, którą Irlandczycy mogą ograć, dlatego uważam, że zastosują każde możliwe środki, aby co najmniej zremisować, a być może wygrać ten mecz. Szwecja też powinna dołożyć coś od siebie.

Piękna linia 2.5 kartki w 38 minucie złapana na live. Zagrane progresją. Wyszedłem na kilkuprocentowy plus. Sędzia Mazić powinien pokazać spokojnie 4 kartki, ale widać, że na początku EURO sędziowie trzymają kartoniki głęboko w kieszeni.

20:45

Włochy: Koszykówka
Mecz: Reggiana - Milano
Typ: Milano
Kurs: 2.20

Na dzień dzisiejszy to ostatni typ. Kiedyś w temacie musiała przyjść ta gorsza seria, ale mimo wszystko skuteczność utrzymuje się na przyzwoitym poziomie.

Milano dzisiaj po stawce 7.5/10, ale paradoksalnie te mniejsze stawki częściej wchodzą, niż te "pewniejsze".

LIVE (liczony do statystyk)

WTA MALLORCA
Mecz: Carina W. - Caroline Garcia
Typ: Powyżej 9.5 gemów w 2. secie
Kurs: 1.90
Bet365

Dla tych czujnych. Typ dostałem po zakończeniu się 1. seta.
Ładować!!! imprezaSmile

Cytat:
20:45

Włochy: Koszykówka
Mecz: Reggiana - Milano
Typ: Milano
Kurs: 2.20

Na dzień dzisiejszy to ostatni typ. Kiedyś w temacie musiała przyjść ta gorsza seria, ale mimo wszystko skuteczność utrzymuje się na przyzwoitym poziomie.

Milano dzisiaj po stawce 7.5/10, ale paradoksalnie te mniejsze stawki częściej wchodzą, niż te "pewniejsze".

Zawodnicy Milanu niezwykle zmotywowani na ten mecz. Za mistrzostwo mają dostać niezłe zabawki i premię. Kurs jak najbardziej do gry. Smile



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 13-06-2016 22:32

Cytat:
LIVE (liczony do statystyk)

WTA MALLORCA
Mecz: Carina W. - Caroline Garcia
Typ: Powyżej 9.5 gemów w 2. secie
Kurs: 1.90
Bet365

Dla tych czujnych. Typ dostałem po zakończeniu się 1. seta.
Ładować!!! :impreza: :Smile:

Zakład wygrany! Wynik w 2. secie 6:4.


Cytat:
20:45

Włochy: Koszykówka
Mecz: Reggiana - Milano
Typ: Milano
Kurs: 2.20

Na dzień dzisiejszy to ostatni typ. Kiedyś w temacie musiała przyjść ta gorsza seria, ale mimo wszystko skuteczność utrzymuje się na przyzwoitym poziomie.

Milano dzisiaj po stawce 7.5/10, ale paradoksalnie te mniejsze stawki częściej wchodzą, niż te "pewniejsze".
Cytat:

Zawodnicy Milanu niezwykle zmotywowani na ten mecz. Za mistrzostwo mają dostać niezłe zabawki i premię. Kurs jak najbardziej do gry. :Smile:

Zakład wygrany!

Olimpia Milano Mistrzem Włoch!! SmileSmile



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - maax6 - 14-06-2016 08:27

Przed czwartą kwartą zagrałem. Fajny kursik udało się złapać. Oby więcej takich