Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na użytkownika 12qwas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Uwaga na użytkownika 12qwas (/Temat-Uwaga-na-uzytkownika-12qwas-133765)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Fallriv - 27-05-2016 22:25

Na miejscu tego użytkownika bym się zastanowił, bo jak policja go dojedzie, to grozi mu odsiadka Wink Kwoty nie są małe, poszkodowanych też jest więcej niż jedna osoba - to już nie jest małe wykroczenie. A Ja napewno nie odpuszczę. W poniedziałek wybiorę się na komisariat.


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Verb22 - 27-05-2016 22:33

Up

Takimi straszakami go nie nastraszysz. koleś pewnie szcza na ciebie gorącym moczem bez obrazy. ale kwota jest pokaźna. czy odzyskasz? Wszyscy wiemy w jakim państwie żyjemy. Szanse 50-50


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Robaczek12 - 27-05-2016 22:36

Fallriv ja to wierze w ciebie i mam nadzieje że od... go porządnie takiego smiecia je... i wiecej ludzi nie bedzie oszukiwał pier....trzeba niszczyć takich oszustów


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Fallriv - 27-05-2016 22:39

Nie straszę, bo dobrze wiem że ktoś taki to raczej wałki planował i teraz nie będzie go to ruszać Wink Zresztą on już pewnie się tutaj nie zaloguje na te konto i nawet tego nie przeczyta.

Ale fakty są takie, że wplątał się w przestępstwo. A kasy i tak nie ma, bo wątpie by zdążył wyjąć z Netellera - oboje mamy zawieszone konta do wyjaśnienia sprawy, bo prawie od razu to zgłosiłem.

Teraz tylko zebrać wszystko do kupy, ustalić tożsamość i trafi do sądu. Mam nadzieje, że policja podoła w słusznej sprawie Huh No i po cichu liczę, że Neteller też mi zwróci środki na konto wcześniej, a potem na spokojnie się go będzie ścigać za oszustwo.


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Laken - 28-05-2016 02:20

Gość dobrze to sobie rozplanował, widocznie to nie pierwsza jego akcja.
Cytat:Dodam jeszcze że Dawid K. ma konto w PEKAO w Chełmie
Więc po koncie szybko go zindentyfikują, chyba że na jakiegoś słupa... ale wtedy przy wybieraniu zostanie nagrany. Ale za mała akcja aby korzystać z konta na słupa.


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Majka - 28-05-2016 07:56

Oszust zbanowany na forum!


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - mikuss - 28-05-2016 08:13

Dobra chłopaki szkoda wodę na młyn lać. Po prostu się zmówicie prywatnie i każdy po kolei niech zgłosi swoją sprawę bo samym gadaniem nawet go nie wystraszycie.
Przykładu nie trzeba daleko szukać : mover wydymał ludzi na 30k.... w temacie jak pyskowali na niego to pisałem by szli zgłaszać to jeszcze na mnie pyskowali że przecież on stara się oddać ( po 200 zł na miesiącbeka) i koniec końców każdy sobie popyskował, sprawę olał a moverek lekką ręką nic nie robiąc do przodu o 30 tysi sobie był


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - tiimi83 - 28-05-2016 10:22

Mi próbował konta fb wcisnąć, ale nie grało mi to że upieral się koniecznie przy płatności Paysafecard.
Linki do profili które chciał mi rzekomo sprzedac:

https://www.facebook.com/monika213?pnref=lhc.friends
https://www.facebook.com/agnieszka.kort?fref=nf


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Meloman - 28-05-2016 11:08

Jak zwykle oszust i jak zwykle spodziewam się co będzie za miesiąc - temat będzie zapomniany, a na policje nic nie zostanie zgłoszone.
I tak w kółko macieju, bo oszust sie będzie dalej śmiał i dalej będzie oszukiwał ludzi z innych kont.


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - rekki - 28-05-2016 14:03

Tak swoją drogą...
[Obrazek: 6b32d9409aad95bbmed.png]

Niedoszła wymiana na 350zł.