Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Policja, problem proszę o pomoc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Policja, problem proszę o pomoc! (/Temat-Policja-problem-prosze-o-pomoc-132191)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Kiljan - 21-04-2016 20:11

Jeśli nie masz o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadać, taka rada na przyszłość Smile
Grubsza sprawa nie oznacza, że musiał zrobić coś strasznego, ale jak to było... " Jeżeli nie miałeś osobiście takiej sytuacji to nie wprowadzaj innych w błąd."


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Fsociety - 21-04-2016 20:18

(21-04-2016 20:11)Kiljan napisał(a):  Jeśli nie masz o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadać, taka rada na przyszłość Smile
Grubsza sprawa nie oznacza, że musiał zrobić coś strasznego, ale jak to było... " Jeżeli nie miałeś osobiście takiej sytuacji to nie wprowadzaj innych w błąd."

To czemu się wypowiadasz? Wink

Idź dalej zarabiać na swoim "FireCash'u" a ten temat zostaw w spokoju, bo nikt nie oczekuje tutaj na Twoje wypowiedzi zatem hej


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Mikey - 21-04-2016 20:23

(21-04-2016 20:18)Fsociety napisał(a):  
(21-04-2016 20:11)Kiljan napisał(a):  Jeśli nie masz o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadać, taka rada na przyszłość Smile
Grubsza sprawa nie oznacza, że musiał zrobić coś strasznego, ale jak to było... " Jeżeli nie miałeś osobiście takiej sytuacji to nie wprowadzaj innych w błąd."

To czemu się wypowiadasz? Wink

Idź dalej zarabiać na swoim "FireCash'u" a ten temat zostaw w spokoju, bo nikt nie oczekuje tutaj na Twoje wypowiedzi zatem hej


Jerk2Jerk2Jerk2

Właśnie Kiljan, idź zarabiać na firecashu jakieś grosze, parówo.


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - nicooo - 21-04-2016 20:24

co za gosc , nie wierze pokerface
Fsociety , zapoznaj sie ze sprawa i osobami ktore w danym temacie sie wypowiadaja bo uwierz , ze widzac twoja "gadke" to oni maja racje a nie ty...


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Kiljan - 21-04-2016 20:26

(21-04-2016 20:18)Fsociety napisał(a):  
(21-04-2016 20:11)Kiljan napisał(a):  Jeśli nie masz o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadać, taka rada na przyszłość Smile
Grubsza sprawa nie oznacza, że musiał zrobić coś strasznego, ale jak to było... " Jeżeli nie miałeś osobiście takiej sytuacji to nie wprowadzaj innych w błąd."

To czemu się wypowiadasz? Wink

Idź dalej zarabiać na swoim "FireCash'u" a ten temat zostaw w spokoju, bo nikt nie oczekuje tutaj na Twoje wypowiedzi zatem hej
Po co ja się wypowiadam? Ano po to, żeby wyprowadzać z błędu w który wprowadzasz tekstem
"1. Zostawiasz kompa, lecz szyfrujesz cały dysk po przez np.: VeraCrypt (tylko długim i skomplikowanym hasłem) i jak wezmą kompa to nic NA NIM nie znajdą, bo wszystko będzie zaszyfrowane, a hasła nie musisz podawać, bo tak stanowi polskie prawo."

Dowiedz się najpierw jak wygląda procedura policji w przypadku sprzętu i "twojego" statusu w sprawie, bo póki co pokazujesz jedynie, że nie masz o niczym pojęcia a jedynie wprowadzasz w błąd, który go może kosztować dodatkowe zarzuty.


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Fsociety - 21-04-2016 20:31

(21-04-2016 20:24)nicooo napisał(a):  co za gosc , nie wierze pokerface
Fsociety , zapoznaj sie ze sprawa i osobami ktore w danym temacie sie wypowiadaja bo uwierz , ze widzac twoja "gadke" to oni maja wieksza racje niz ty...

To że ktoś jest tutaj zasłużonym użytkownikiem od paru lat i obraca tysiącami nie znaczy, że ma pojęcie o każdy temacie... ja idę w zapartę, bo akurat się tak składa, że bliska osoba jest prawnikiem i wiem co mówię.
Jeżeli komuś to nieodpowiada to radzę po prostu opuścić ten temat bo dla mnie kasa i "reputacja" na forum nie jest najważniejsza Wink


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Kiljan - 21-04-2016 20:32

Czyli nie odniesiesz się do błędu, który ci wytknąłem?


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Fsociety - 21-04-2016 20:33

(21-04-2016 20:26)Kiljan napisał(a):  
(21-04-2016 20:18)Fsociety napisał(a):  
(21-04-2016 20:11)Kiljan napisał(a):  Jeśli nie masz o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadać, taka rada na przyszłość Smile
Grubsza sprawa nie oznacza, że musiał zrobić coś strasznego, ale jak to było... " Jeżeli nie miałeś osobiście takiej sytuacji to nie wprowadzaj innych w błąd."

To czemu się wypowiadasz? Wink

Idź dalej zarabiać na swoim "FireCash'u" a ten temat zostaw w spokoju, bo nikt nie oczekuje tutaj na Twoje wypowiedzi zatem hej
Po co ja się wypowiadam? Ano po to, żeby wyprowadzać z błędu w który wprowadzasz tekstem
"1. Zostawiasz kompa, lecz szyfrujesz cały dysk po przez np.: VeraCrypt (tylko długim i skomplikowanym hasłem) i jak wezmą kompa to nic NA NIM nie znajdą, bo wszystko będzie zaszyfrowane, a hasła nie musisz podawać, bo tak stanowi polskie prawo."

Dowiedz się najpierw jak wygląda procedura policji w przypadku sprzętu i "twojego" statusu w sprawie, bo póki co pokazujesz jedynie, że nie masz o niczym pojęcia a jedynie wprowadzasz w błąd, który go może kosztować dodatkowe zarzuty.

Gdybym nie wiedział jak to wygląda to, bym się nie wypowiadał uwierz Wink

Ja tu przyszedłem pomóc autorowi a nie kłocić się z Tobą zatem zakończmy tą bezsensowną wymianę zdań.

Autorze tematu gdzie Ty jesteś?


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Kiljan - 21-04-2016 20:37

Pomoc autorowi objawia się dodaniem zarzutu utrudniania pracy policji? No, no, mieć takich przyjaciół to skarb...


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - TechByte - 21-04-2016 20:38

W więzeniu pewnie kompa nie ma to sie nie odezwie