Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Giorgios - 09-06-2016 12:34

jak VPN to tylko nvpn.net Lol


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 09-06-2016 12:35

(09-06-2016 12:34)Giorgios napisał(a):  jak VPN to tylko nvpn.net Lol


a czy ten VPN oznaczałby, ze fb da mi spokój? Wink


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 10-06-2016 15:20

Czy dzieje się coś nowego?
Raczej nie, troszeczkę pieniędzy zainwestowałem w towar, pod allegro. Dodatkowo zakupiłem sobie takiego oto G-Shocka Big Grin [Obrazek: GA100A-7A_xlarge.png]
45 minut temu powinien być kurier u mnie, czekam dalej Wink
Jeśli chodzi o subskrypcje faktycznie troszkę odpuściłem. Nie ma sensu, bym teraz się męczył. Muszę troszeczkę nadgonić życie towarzyskie i osobiste Exclamation



Jeśli chodzi o muzykę, to muzyki dziś nie będzie. Będzie natomiast filmik z przemianą ciała chłopaka, który zwyciężył z rakiem. Dla mnie od niedawna motywacja nie tylko na siłowni. W życiu również Wink





RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Matixio - 12-06-2016 09:02

wyczysc skrzynkę bo nie można do ciebie napisać Big Grin


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 12-06-2016 12:59

Dzięki, właśnie wyczyscilem. Pisz śmiało. Następny wpis jakoś po 20 czerwca Wink


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 23-06-2016 09:31

Wróciłem Wink
Jestem strasznie zmęczony, tak długiego sezonu jeszcze nie graliśmy. Cele?
Przede wszystkim odpocząć.

Najsmutniejsze jest to że nisza jest raczej wypalona. Dzisiaj wbiłem zobaczyć jak z konkurencją - niestety jest tego dużo, strasznie dużo.

Dodam, że nie będę już wklejał co post zarobków itd. To głupota. Co jakiś czas zrobię podsumowanie po prostu Wink

PASYWNY ZAROBEK NA SUBACH? Nie ma czegoś takiego. Przestrzegam każdego kto zakłada dziennik i szuka pasywnego zarobku Wink Na subskrypcjach przez jakiś czas będzie Ci kasa wpadała.

Zobaczę, czy FB dalej ma mnie w dupie Jerk2
Pora wymyślić coś nowego, trzymajcie kciuki Wink

Przy okazji, jeśli obserwujesz dziennik daj cynk tutaj, ciekawi mnie ile osób tu zagląda Smile






RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Deoes - 23-06-2016 13:59

Zaglądam Wink
Zauważyłem że mamy dużo wspólnego z muzyką Big Grin


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Miedziany - 23-06-2016 21:36

Też patrze ;d


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - jarekxD - 23-06-2016 23:30

@[mahuzz] co do Twoich konkluzji na temat pasywnego zarabiania na subach. Jeżli ograniczasz się tylko do facebooka (tutaj też bym się kłócił, ale to już trudniejsze) to nie myśl o pasywie. Pasywny zarobek z wypozycjonowanego bloga/strony nie istnieje? Dobre żarty kolego


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 24-06-2016 06:50

Nie zarabiam na FB juz od dłuższego czasu. Oczywiście ze istnieje. Istnieje, dopóki nisza jest gorąca. Potem jest coraz słabiej - nie oszukujmy się Wink