Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej (/Temat-Zweryfikowane-konta-facebook-Najtaniej-129944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - aggin23 - 12-03-2016 21:34

Kiedy można się spodziewać kont ?


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - spaltooln - 13-03-2016 19:40

Juz odpisuję na wszystkie wiadomości, to co dziś dzieje się z moim internetem to masakra...


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - SKOR514 - 14-03-2016 00:16

Piękna sprawa. O takich kontach marzyłem, o takich ludzi prosiłem w modlitwach.
Szybko, sprawnie, tanio, ale najważniejsze...MEGA SOLIDNIE.
Będę tutaj wracał jak bumerang (czy jak to się pisze). Big Grin


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - spaltooln - 14-03-2016 13:33

Edytowałem pierwszy post:
Kod:
Z powodu coraz większego zainteresowania, oraz stale zmniejszającego sie "wolnego" czasu jestem zmuszony wprowadzić drobne zmiany. Od teraz minimalna ilość kont do zamówienia wynosi 5 szt. Znacząco ułatwi mi to pracę. Muszę podnieść także cenę konta zagranicznego, ponieważ zrobienie ów konta zajmuje nawet 3-4 razy więcej czasu niż konta polskiego, jest także więcej "kombinowania". Myślę, że cena 1.7zł za zagraniczne konta będzie uczciwa. Cały czas też w miarę możliwości staram się dodawać gratisy. Zapraszam. Smile

Zapraszam kolejne osoby.


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - aggin23 - 14-03-2016 22:28

Polecam, były małe opóźnienia, ale wszystko OK !


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - ciasnywiesiek93 - 16-03-2016 00:27

Witam,
napisałem na PW.


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - spaltooln - 17-03-2016 15:25

Po raz kolejny miałem problemy z łączem, jestem w trakcie zmiany dostawcy internetu. Dzis wszyscy otrzymają zamówiony towar i gratisy. Jeszcze raz przepraszam za opóźnienia.


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - SKOR514 - 17-03-2016 23:35

Brachu nie zapomnij o mnie, bo czekam od poniedziałku, a trochę mi potrzebne te konta. impreza


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - Dany_02 - 18-03-2016 08:39

Ja również już czekam i czekam więc o mnie też nie zapomnij bo konta mocno potrzebne Tongue aż tak długiej realizacji to się nie spodziewałem


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - spaltooln - 18-03-2016 16:31

Juz odpisalem na wszystkie PW. Pozdrawiam Smile