Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import z Chin - sprzedaż na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Import z Chin - sprzedaż na allegro (/Temat-Import-z-Chin-sprzedaz-na-allegro-125230)



RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 10-12-2015 09:18

Myślałem bardziej o gimnazjum/liceum te wszystkie przypały popisywanie się itp. Teraz już też bym tej czapki nie ubrał, ale kiedyś brałbym od razu.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - ScroX - 10-12-2015 18:18

Szczerze że wątpię że w tych czasach ktoś by taką kupił.. Więc dla mnie dobry wybór że jej nie zamówiłeś.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Ascoran - 10-12-2015 19:04

Zawsze można zrobić małe rozpoznanie ile osób kupi - wystawić z 10 sztuk i zobaczyć jaki będzie popyt - jak nie będzie to trudno 10 sztuk gdzieś się upchnie ale jak już byś kupił 1000 sztuk i by nie schodziły to byłby problem Smile


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Ando - 10-12-2015 20:01

(10-12-2015 19:04)Ascoran napisał(a):  Zawsze można zrobić małe rozpoznanie ile osób kupi - wystawić z 10 sztuk i zobaczyć jaki będzie popyt - jak nie będzie to trudno 10 sztuk gdzieś się upchnie ale jak już byś kupił 1000 sztuk i by nie schodziły to byłby problem Smile

Hmm. jakieś rozwiązanie to jest ale jak chciałbyś później zamówić więcej (jakby się okazało że schodzą) to byś dwa razy za przesyłkę płacił a w przypadku free shipping'u czekał do końca zimy Tongue


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - bolo9797 - 10-12-2015 20:20

Free shopping to 15-20 dni..


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Ando - 10-12-2015 20:30

15-34 dni.
30 dni czekasz na pierwsze 10 sztuk, później 30 na następne jeśli będzie popyt i już masz ponad 2 miesiące.
zawsze możesz zapłacić dwa razy za przesyłkę kurierską ale koszty nie są małe więc zysk maleje a max przebitka na sztuce to 15zł więc i tak nie są to kokosy


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - fato - 10-12-2015 20:55

na free shopping moge nawet 60 dni czekać

codziło o darmową wysyłkę a nie zakupy Undecided

(10-12-2015 20:20)bolo9797 napisał(a):  Free shopping to 15-20 dni..



RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Krechaman - 11-12-2015 02:55

Kurcze, fajny dziennik. Przeczytałem cały za jednym zamachem Big Grin Teraz znam ceny to nie będę się nabierał na allegro Jerk2


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - kafu777 - 11-12-2015 11:58

(11-12-2015 02:55)Krechaman napisał(a):  Kurcze, fajny dziennik. Przeczytałem cały za jednym zamachem Big Grin Teraz znam ceny to nie będę się nabierał na allegro Jerk2

... i będziesz ściągał jedną sztukę z Chin? Smile

Dziennik dobra rzecz, tylko nie wiem czy zaraz nie pojawi się na allegro konkurencja po przeczytaniu tego forum, bo nawet nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem żeby to czytać.

Wiadomo - każdy chce zarobić, ale autor tematu pewnie sporo czasu poświęca na wyszukiwanie czegoś co mogłoby mieć 'branie' na allegro, a ktoś nie wiele myśląc skopiuje tylko pomysł i mało tego nawet całą aukcje... W tym przypadku też widziałem breloki po 15zł i tytuł aukcji skopiowany, może to aukcja autora tematu na drugim koncie, a może konkurencji...


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Serkownik - 11-12-2015 13:00

@up
Przejmujesz sie ?
Autor był swiadomy i jest.
Umieszczajac tu informacje wydaje mi sie ze mial inny cel niz pochwalenie sie jak i ile mozna zarobic.

Bardziej chodzi tu o kwestie biznesowe i kwestie współpracy z kims innym.