Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oj Przypał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oj Przypał (/Temat-Oj-Przypal-124491)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Oj Przypał - Oceniamy - 23-11-2015 00:14

(22-11-2015 23:53)Hybrid1990 napisał(a):  Adam Adam jarasz się tym tematem jak jakiś niespełniony gimbus
rzeczywiście, przypał:
http://screenshooter.net/102651791/jqgfpvs
http://screenshooter.net/102651791/scomykd

Czepiasz sie Jerk

Ważne żeby posty nabić facepalm


RE: Oj Przypał - chomik3 - 23-11-2015 09:36

Ktoś wie pod jakim adresem była strona o tych imigrantach gwałcicielach?
Stopkę miał? Nie było pod artykułem przypadkiem komentarzy typu "je***e kozoj**bcy" i inne obrażające islam?
Teraz łatwiej mieć przewalone za negatywny komentarz o imigrantach niż za spam i gwałt Wink

// Edit: szukałem po google tytułów typu "imigranci zgwałcili" by znaleźć tą fejk-stronę... ale tam są dziesiątki jeśli nie setki prawdziwych stron z artykułami o gwałtach dokonanych przez imigrantów Big Grin


RE: Oj Przypał - jamnik - 23-11-2015 10:00

(23-11-2015 09:36)chomik3 napisał(a):  .
Ta gościu miał regulamin, a komentarze nie były aż tak mocne jak piszesz. Jazdę oni robią o to wideo, ale co oni kuhwa na komendzie nie widzieli, że tam pisze ze akceptują regulamin? Trochę śmieszne, po prostu koniec roku idzie i muszą sobie chyba podbić skuteczność i pokazać, że coś robią, bo im spadnie poważanie jeszcze niżej.


RE: Oj Przypał - Stworkowaty - 23-11-2015 10:07

I koniec, Adam Adam znikł. Sad


RE: Oj Przypał - Rav656 - 23-11-2015 10:14

(23-11-2015 10:00)jamnik napisał(a):  
(23-11-2015 09:36)chomik3 napisał(a):  .
Ta gościu miał regulamin, a komentarze nie były aż tak mocne jak piszesz. Jazdę oni robią o to wideo, ale co oni kuhwa na komendzie nie widzieli, że tam pisze ze akceptują regulamin? Trochę śmieszne, po prostu koniec roku idzie i muszą sobie chyba podbić skuteczność i pokazać, że coś robią, bo im spadnie poważanie jeszcze niżej.

Głupie pier*olenie, którego nie da się czytać. Tak chcesz kolesia wybielić? Niech dowalą mu ostrą grzywnę. Może wtedy reszta idiotów, którzy spamują gwałtami/śmierciami/pobiciami czy innymi gównami na fb, opamiętają się i będą mieli nauczkę. Ba, nawet życzę reszcie idiotów, którzy tak zarabiali, aby spotkał ich taki sam los. Ale brawo dla policji, że w końcu zabrali się za takie sprawy Wink
A regulamin? Co ma do tego regulamin? Przecież regulamin odnosi się do USŁUGI SMS, a nie do STRONY z wideo z gwałtem. Regulamin dotyczy płatności, a nie wideo zawartego na stronie. W regulaminie nie jest napisane "akceptując regulamin, zgadzasz się na zrobienie w ciula i że nie dostaniesz czego chcesz". W sprawie nie chodzi o to, że ktoś obraża imigrantów. Nie chodzi też o to, że ktoś wymyślił gwałt. Tutaj sprawa toczy się o NACIĄGANIE, ponieważ płaciłeś za wideo, a gówno dostawałeś.
I skończcie już w tymi waszymi regulaminami. Regulamin chroni serwis, nie was Wink


RE: Oj Przypał - daniel42na - 23-11-2015 11:21

A czemu Ty tam tak bulgoczesz i brzydko przeklinasz? Ich działania, ich sprawa, ich odpowiedzialność. Trochę dystansu.


RE: Oj Przypał - Rav656 - 23-11-2015 12:21

Oczywiście, ich sprawa. Więc mają za swoje Wink


RE: Oj Przypał - lijon - 23-11-2015 14:13

Wiem, że większość z userów tego forum zarabia na sub smsach.
Jednak ja od początku byłem przeciwny tej formie zarobków, nawet jeżeli jest regulamin itp. to i tak pozostaje zawsze kwestia moralności.
Nikomu źle nie życzę, ale jeżeli ktoś zarabia na cudzej naiwności/ niewiedzy to wtedy już taki niewinny nie jest.


RE: Oj Przypał - notentego - 23-11-2015 14:41

Dayyum, dlatego myślę że lepiej jest śmigać na real contencie.


RE: Oj Przypał - jamnik - 23-11-2015 15:35

(23-11-2015 12:21)Rav656 napisał(a):  Oczywiście, ich sprawa. Więc mają za swoje Wink
Nie myśl Rav, że te Twoje nisze w których udostępniasz/udostępniłeś za smsy konta do gier pochodzące z dumpow są legalne. Jesteś takim samym pasożytam jak każdy tutaj, każdy robi pieniądze tylko większość myśli, że jest tym bardziej legit od tego drugiego. Każdy liczy się z ryzykiem, jeden z większym drugi z mniejszym i tak każdy martwi się o siebie. Takie historie można brać jako naukę i nikt kto tutaj przebywa nie powinien sapać się do tego i tamtego nawet mimo, że wylądował w mediach. Każdy ma coś na sumieniu, wiem jak jest, a to ze nikt o Was nie mówi nie oznacza, że jesteście pod white-hatem. Pozdro