Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Instagramie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na Instagramie (/Temat-Zarabianie-na-Instagramie-124005)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabianie na Instagramie - Kubanoz - 10-12-2015 21:18

Też jestem ciekaw Tongue


RE: Zarabianie na Instagramie - Crausher - 04-01-2016 02:11

Sam zacząłem budowanie swojego imperium na Instagramie pod OGMobi Big Grin Szkoda że dziennik od dłuższego czasu nie jest aktualizowany :/


RE: Zarabianie na Instagramie - Serkownik - 04-01-2016 08:31

(04-01-2016 02:11)Crausher napisał(a):  Sam zacząłem budowanie swojego imperium na Instagramie pod OGMobi Big Grin Szkoda że dziennik od dłuższego czasu nie jest aktualizowany :/

Siema
a jak ogmobi pod insta podpiac
na PL traffic czy zagraniczny ?
chce ruszyc z tym ale ...


RE: Zarabianie na Instagramie - Pyczarka - 04-01-2016 08:44

(04-01-2016 08:31)Serkownik napisał(a):  
(04-01-2016 02:11)Crausher napisał(a):  Sam zacząłem budowanie swojego imperium na Instagramie pod OGMobi Big Grin Szkoda że dziennik od dłuższego czasu nie jest aktualizowany :/

Siema
a jak ogmobi pod insta podpiac
na PL traffic czy zagraniczny ?
chce ruszyc z tym ale ...

Na OgMobi nie masz jako tako polskich appek, tylko normalne CPA, co konwertowało by pewnie coś na poziomie 0.1%-0.5%, o ile w ogóle. Fakt faktem, są za $3.

Możesz zamówić sobie u nich landing page (followersy albo iohawk najlepiej) i promować to na instagramie przez bota, i w sumie tyle. Coś zarobisz, to potem inwestujesz w proxy, więcej kont, lepsze boty i skalujesz metode aż masz $100 dziennie. Potem już tylko kupujesz nowe konta jak ci stare pobanują i tyle.

Proxy, proxy i jeszcze raz proxy.

Pozdro! Smile


Odp: Zarabianie na Instagramie - jupp82 - 29-01-2016 15:10

A polecicie jakies proxy? Szkoda ze dziennik przestal byc aktualizowany:s

Tapnięte....


RE: Zarabianie na Instagramie - MickeyHuntr - 29-01-2016 16:15

Ciekawe czy chociaż coś ubił z tymi kontami Tongue