Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marlive Automatic Forex Trading - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Marlive Automatic Forex Trading (/Temat-Marlive-Automatic-Forex-Trading-123997)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Marlive Automatic Forex Trading - Damkofr - 12-01-2016 17:09

Jak mam kase na PP to jak najłatwiej wpłacić na ten program bo paypala nie przyjmują. Jakiś portfel BC doładuje paypalem?


RE: Marlive Automatic Forex Trading - war43 - 12-01-2016 17:49

wesellcrypto.com
Oferują sprzedaż BTC przez PayPal, ale biorą wysokie prowizje, więc nie polecam Wink


RE: Marlive Automatic Forex Trading - tak_to_ja - 12-01-2016 18:16

Witam. Opłaca sie wchodzić za jakieś 1000zł? Mam wolne 2000 lecz nie chciał bym od razu całości, czy może warto zaryzykować? W ile by sie zwróciło, nie jest zbyt ryzykowne? Wiem że zawsze jest ryzyko utraty pieniędzy ale chodzi mi czy jest ono duże. Z góry dzięki za odpowiedz.


RE: Marlive Automatic Forex Trading - kernst - 12-01-2016 18:21

Jeżeli przy dodawani BTC wyskauje Ci kod rachunku na który masz przelać "0" to napisz do nich maila, naprawią to Smile

Ryzyko zawsze jest duże i małe, zależy jak spojrzeć. Pamiętaj, ze potrzebujesz ok. 30-35 dni na odzyskanie wkładu, kolejne dni to czysty zarobek.


RE: Marlive Automatic Forex Trading - kolorpurpury - 13-01-2016 19:30

(12-01-2016 18:16)tak_to_ja napisał(a):  Witam. Opłaca sie wchodzić za jakieś 1000zł? Mam wolne 2000 lecz nie chciał bym od razu całości, czy może warto zaryzykować? W ile by sie zwróciło, nie jest zbyt ryzykowne? Wiem że zawsze jest ryzyko utraty pieniędzy ale chodzi mi czy jest ono duże. Z góry dzięki za odpowiedz.

Tu masz o tyle dobrze, ze codziennie mozesz wyplacac zysk wiec z kazdym dniem ewentualna strata maleje i odzyskujesz czesc wkladu. Ryzyko jest tutaj ciezko okreslic. Jesli to zwykly hyip jest duze ale jest jeszcze wczesnie i raczej powinienes zdazyc nawet zarobic Smile Maksymalnie miesiac tutaj jest potrzebny, zeby odblokowal sie Twoj wklad oprocz 60% ktore zarobisz ale jak dotąd trwa to sporo krócej. Jesli wytrzyma 3 tygodnie od Twojej inwestycji z 1000 zl masz 1600 odliczajac prowizje. Mysle ze wytrzyma wiecej niz miesiac.


RE: Marlive Automatic Forex Trading - Miko93PL - 14-01-2016 11:05

Program działa bardzo fajnie już trzeci miesiąc, wypłaty realizowane są natychmiastowo, jeśli ktoś się zastanawia nad wejściem do Marlive zapraszam na priv chętnie opowiem i wprowadzę do programu Smile


RE: Marlive Automatic Forex Trading - kolorpurpury - 19-01-2016 08:56

Dzisiaj zamknie mi sie pierwszy depozyt. 160% w 28 dni. Dlaczego tak długo? Bo bylo sporo świąt w tym czasie i naliczenia byly mniejsze lub wcale. W normalnym trybie trwa to szybciej wiec jak na razie 28 dni mozna uznac chyba za MAKSYMALNY czas zamkniecia sie depozytu. Ten reinwestuje jutro 100% a potem juz postaram sie wyplacic wklad i przeniesc do innego programu (ktory mam nadzieje w koncu zacznie robic na plus i w ktorym bede trzymal kase az powstanie nowy od tego samego admina Smile ) W Marlive po odzyskaniu wkladu bede reinwestowal 50% czystego zysku a reszte wyplacal Smile Mam nadzieje ze pociagnie jak najdluzej. Marzy mi sie zeby to byl rok czasu Smile


RE: Marlive Automatic Forex Trading - bloger - 19-01-2016 09:30

Mam trzy pytania:

1. Kto zaoferuje refback za rejestrację? :-)
2. Jeżeli do tej pory korzystałem tylko z PP i Payza, to jak najprościej (jak można to proszę o opis krok po kroku) wpłacić tu pieniądze?
3. Czy program wymaga codziennego klikania / logowania, instalowania aplikacji czy czegoś?

Z góry dzięki :-)


RE: Marlive Automatic Forex Trading - Sokół89 - 19-01-2016 10:46

Ja zainwestowałem 30.11.2015r i do tej pory naliczyło mi dopiero 120% także będzie więcej niż 28dniSmile


RE: Marlive Automatic Forex Trading - MartinS - 19-01-2016 16:29

Sprawdzamy Xpokerface
Wypłacają od razu jak zlecacie sami.
Wydaje się być na chwilę obecną spoko, ale nie wiadomo ile to potrwa, więc jak wpłacać to teraz Smile
[Obrazek: OL8xrWe.png]