Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 22-10-2015 14:01

To jak będziesz zarządzał swoim budżetem i w jaki sposób będziesz się rozliczał (czy DG czy pit38 - o ile dobrze pamiętam) to chyba raczej jest Twoja sprawa. Nie rozumiem stwierdzenia -"i co w tedy" Lol


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - mikiniki - 22-10-2015 17:09

(22-10-2015 11:58)surfer0700 napisał(a):  Daj znać jak zarobisz pierwsze pieniądze impreza
Albo będziesz rozpoczynał pierwszą windykację (czego Ci nie życzę) Jerk

Jasne. Na dzień dobry 10k pożyczę. Na max miesiąc. Jak dobrze pójdzie, pojedziemy dalej z tematem :-)


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Haxite - 22-10-2015 18:29

(22-10-2015 12:13)mikuss napisał(a):  @[Haxite] na 99% chodzi ci o btcjam Tongue?
sam tam zarabiam, to fakt można zarobić, ale bywają opóźnienia w terminowości spłat a bywa, że trzeba poczekać 3 miesiące by sprawą zajęła się windykacja a kasa chodź odsetki rosną jest zamrożona dopóki niezostanie ściągnięta z dłużnika.

@[mikuss] dokładnie o ten serwis mi chodziło Cool Opłaca ci się tam bawić?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 22-10-2015 18:31

@[Haxite] swoimi funduszami na pewno bardziej, niż cudzymi Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - mikuss - 22-10-2015 18:41

(22-10-2015 18:29)Haxite napisał(a):  
(22-10-2015 12:13)mikuss napisał(a):  @[Haxite] na 99% chodzi ci o btcjam Tongue?
sam tam zarabiam, to fakt można zarobić, ale bywają opóźnienia w terminowości spłat a bywa, że trzeba poczekać 3 miesiące by sprawą zajęła się windykacja a kasa chodź odsetki rosną jest zamrożona dopóki niezostanie ściągnięta z dłużnika.

@[mikuss] dokładnie o ten serwis mi chodziło Cool Opłaca ci się tam bawić?

@[Haxite] działam za swoje, wkład obróciłem już 4ro krotnie, jestem zadowolony.
wypłaty instant, jedynie to trzeba mieć nosa do tego komu się pożycza ale to weryfikuje się patrząc na dane delikwenta, jakie ma opinie, jakie weryfikacje itp itd

Dokładnie jest tak jak napisał surfer Smile działam za swoje, a Mover invwestment corporejszyn poległ na całej linii beka

@[Meloman] również z naszego forum "pracuje" na tym portalu więc myślę, że swoją opinię również napisze na temat swojej działalności i doświadczeń


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Haxite - 22-10-2015 19:57

Nigdy nie bawiłem się w tego typu rzeczy. Kilka razy podchodziłem ale zawsze rezygnowałem podczas czytania stron, a główne obawy to że pożyczkobiorca nie spłaci i nie odzyskam pieniążków Lol
@[Meloman] ciekawy jestem twojej opinii


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Meloman - 22-10-2015 21:38

@[Haxite] Moje doświadczenie nie jest jakieś ogromne w tym temacie, ale mogę się wypowiedzieć tyle, że to napewno kolejny portal jak te zaprezentowane przez surfera. Tam również możemy i być pożyczkobiorcą, jak i pożyczkodawcą. Wiadome dajemy kasę na dany procent, na określony czas i potem dostajemy swoje odsetki Smile
Z moich doświadczeń to to, że wpłaciłem sobie 0,1BTC i porozdzielałem to na kilku kredytobiorców którzy mieli dobre 'rangi' i opinie i powpłacałem. Finalnie wyszedłem na plus, ale za bardzo tym się nie bawię, bo raczej wolę pożyczać Polakom i z nimi jak coś walczyć Smile Ale serwis napewno godny uwagi i wspomnienia, oraz 'nakreślenia' przez kogoś kto ma więcej czasu żeby opisać serwis i coś więcej na jego temat powiedzieć.

Cóż więcej Big Grin?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 22-10-2015 21:40

@[Meloman] dużo opóźnień? Zdarzyło się że ktoś w ogóle nie oddał? Długie opóźnienia? Lol


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - mikuss - 22-10-2015 21:50

surfer może ja coś skrobnę bo dłużej działam w btcjam, w sumie też Meloman został "popchnięty" przeze mnie do zainteresowania się btcjam.

w czasie kryzysu greckiego był problem z terminowością, oraz są już w windykacjach takie pożyczki przez osoby z tego kraju pobrane, dlatego też Grece i oferty pożyczek każdy omija nie inwestując .
Co do innych narodowości dobrze również jest "omijać" afrykę, azję, indie w przypadku tych narodowości największy problem ze spłatą zobowiązań, lub też najwięcej trafiających do windykacji.

Najmniej problemowe są pożyczki europejczykom i The united states of America Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Meloman - 22-10-2015 21:53

@[surfer0700] Było tylko takich dwóch, jeden z Brazylii cackał się z oddaniem BTC przez 2 miesiące, ale dostał jakieś pisma windykacyjne [bo btcjam ma własną windykację jak ktoś nie spłaci i sam się tym zajmuje] i oddał wszystkim kasę z odsetkami, a jeden skurczybyk miał bardzo dobra reputację, wysoką rangę, ponad 25 pożyczek wcześniej zaciągnął i wszystkie spłacał w czasie, a teraz zaciągnął ostatnią pożyczkę na całe 33 BTC i zniknął Sad
Tutaj wgląd do tego kolesia jak dobrą miał reputację: https://btcjam.com/users/64199

A tak poza tymi dwoma, a ostatecznie jednym kolesiem wszystko było ok i bez opóźnień. Wychodzi że 8 kolesi mi spłaciło, a 1 nie Big Grin