Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciekawe typy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Ciekawe typy (/Temat-Ciekawe-typy-122049)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Ciekawe typy - lucass9600 - 18-11-2015 14:41

@Yabuza czemu publicznie nie podasz? Smile


edit:nie chce osądzać ,ale wygląda to trochę jakbyś po małej serii strat chciał po prostu sprzedać typ.

edit2: jak wychodzisz jeśli chodzi o yield? ,bo to jest w sumie najważniejsze Smile możesz trafić nawet 7/10 a mieć spory minus
obliczyłem mniej więcej i gdybym grał Twoje typy stówą ,to obecnie byłbym o 550 zł biedniejszy

PS: coś na dziś dla ryzykantów.
Legia vs. Chojniczanka
Legia strzeli powyżej 2.5
kurs: 2.10

Co jak co ,ale mimo ,że Legia ostatnio się męczyła myślę ,że dziś na Łazienkowskiej zobaczymy 3 bramki ze strony Legii Big Grin


RE: Ciekawe typy - lucass9600 - 18-11-2015 21:45

no i po pierwszej połowie elegancko wchodzi Smile Legia 3 brameczki do przerwy Smile

takie moje kilka rad Smile z tego co zauważyłem stawiasz bardzo dużo typów o niekiedy niskim kursie i to one zazwyczaj wchodzą ,niestety łatwo obliczyć ,że 3 typy 1.3 ,które wchodzą jeden jest w stanie od razu wyzerować .Sam raczej stawiam dubelki o kursie około 2.5+.Często typ np. Gospodarz strzeli 1.5+ o wiele lepiej na tym wychodzę ,a i czasami nerwów mniej jak np. dziś ,bo już po 45 minutach mam swoją wygraną

PS:wracam oglądać mecz ,bo na 2.5 bramki + postawiłem 100 zł ,ale przed meczem postawiłem jeszcze 70 zł na 3.5 bramki+ (kurs 3.75 :huhSmile ,więc do boju Legio!!!

Pozdrawiam i życzę sukcesów! LolLolLol


RE: Ciekawe typy - Yabuza - 27-11-2015 11:04

Jak wspominałem wcześniej zrobiłem sobie troszkę przerwę. Szczerze to nie patrzyłem zbytnio na kursy Big Grin Jeśli ktoś gra płaską stawką, gdy wspominałem, że dopiero dopracowuje mój sposób, to faktycznie mógł się przejechać. Wspominałem również, że niskie kursy mogą przydać się do AKO.

Na dzisiaj:

Arka Gdynia vs Wisła Płock
Wygra: Arka Gdynia
Kurs: 2,10


Darmstadt vs Koln
Wygra: Darmstadt
Kurs: 2,90


Jakby ktoś był zainteresowany mam ciekawe AKO z kursem 6.0 duża szansa, że wejdzie Smile PW


RE: Ciekawe typy - Yabuza - 28-11-2015 10:59

Statystyki prowadzę od przerwy:
Weszło: 1 (50%)
Nieweszło: 1 (50%)


RE: Ciekawe typy - Yabuza - 02-12-2015 09:36

Na dzisiaj

Francja:
Guingamp vs Reims
Wygrana: Guingamp
Kurs: 1,91

To jest dzisiejsza perełka, aż się dziwie, że jest podawana po aż tak wysokim kursie Tongue

Korea:
Suwon City vs Busan Park
Wygrana: Suwon City
Kurs: 2,25



RE: Ciekawe typy - jasieeks - 02-12-2015 16:40

(02-12-2015 09:36)Yabuza napisał(a):  Na dzisiaj

Francja:
Guingamp vs Reims
Wygrana: Guingamp
Kurs: 1,91

To jest dzisiejsza perełka, aż się dziwie, że jest podawana po aż tak wysokim kursie Tongue

Korea:
Suwon City vs Busan Park
Wygrana: Suwon City
Kurs: 2,25

Skąd taka pewność? Jak dodam ten mecz do mojego kuponu to z 50 zł będzie 983 PLN Big Grin


RE: Ciekawe typy - Yabuza - 02-12-2015 19:32

?? Chodziło mi o Suwon City vs Busan Park, a widzę, że pisałeś o 16 ; / Przy Guingamp vs Reims mialem pewność 75%, chyba będę musiał znowu wprowadzać procenty ; / Kurs poniżej 2.0 nie jest wysokim kursem ;P Jednak będę musiał pisać wyraźniej co do czego.


RE: Ciekawe typy - Yabuza - 03-12-2015 08:28

Dolan Ząbki vs Miedź Legnica
Wyniki: Remis
Kurs: 3,40

Huesca vs Villarreal
Wynik: Villarreal
Kurs: 1,91



RE: Ciekawe typy - Yabuza - 02-01-2016 11:13

Rok 2016 wszystkim którym przydały się typy w poprzednim roku to bardzo dobrze Smile

Nowy rok nowe typy i życzę wam by jak najwięcej weszło.

Dzisiaj oferta meczy jest spora więc było co analizować Wink

Typy:

Grecja:
Giannina vs Veria
Typ: Remis (3,25)

Francja:
Villefranche vs Sarre Union
Typ: Villefranche (2,00)


Więcej darmowych typów na: https://thediarytips.wordpress.com/


RE: Ciekawe typy - Yabuza - 03-01-2016 00:16

Niestety żaden typ nie wszedł ale moze to i lepiej ponieważ bardziej mnie to motywuje do bardziej głębokiej analizy by przeprowadzać.