Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! (/Temat-TOP-STAWKI-PPI-Mass-Youtube-Uploader-SkracaczOptymalizator-119684)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! - GPlayer - 16-10-2015 21:53

@up

Można jakiś chat online, bo z tego co widzę to jesteś off na czacie stronki Cool


RE: TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! - ololo - 16-10-2015 22:47

Czat stronki działa, na wiadomości odpiszemy, ale nie w nocy w weekend;-). Jeszcze nie mamy supportu 24/7. Jeszcze B-)


RE: TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! - full2000 - 17-10-2015 12:13

Nie wiem dlaczego nie widziałem tej wstawki wcześniej Smile wygląda interesująco. Czy ktoś sprawdzał jak to funkcjonuje pod ppi? Wszystko ok?


RE: TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! - ged321 - 17-10-2015 13:20

Dodajcie jeszcze al.ly
I możecie bardziej przejrzyście zrobić panel oplinków (wklejasz, klikasz, dostajesz link)

Czy macie zamiar zrobić jakieś płatności? Bo to mnie trochę niepokoi. Takie przeładowanie serwisu, a potem płać za to i za to.

Macie regulamin?


RE: TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! - ololo - 18-10-2015 13:57

Nie, nie mamy regulaminu.

Jako regulamin możesz jednak traktować typową anglojęzyczną regułkę:

Cytat:ACCEPTANCE OF TERMS

Services provided at metior.pl are "as is" with no express or implied warranty for accuracy or accessibility.

"as is" to fraza klucz.

Póki co serwis jest bezpłatny. Na pewno się to zmieni. Właśnie po to, żebyśmy mogli coś użytkownikom gwarantować, normalny etap rozwoju. A gdybyśmy teraz mieli piękny regulamin, gwarantujący, że wszystko zawsze będzie za darmo, to wierz mi, że ja zapach scamu wyczuwam na odległośćSmile

Opłaty będą wprowadzone prawdopodobnie w ciągu kilku miesięcy. Możecie być jednak 100% pewni, że nigdy nie zapłacicie za coś, co robicie w serwisie teraz. To byłby nasz strzał w kolano. Jeśli za kilka miesięcy nie będziesz chciał płacić nic, będziesz mógł korzystać z serwisu w ograniczonym zakresie. Wszystkie linki tworzone teraz będą utrzymane, niepokój jest w tej kwestii zbędny.


RE: TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! - ged321 - 19-10-2015 20:40

(18-10-2015 13:57)ololo napisał(a):  Nie, nie mamy regulaminu.

Jako regulamin możesz jednak traktować typową anglojęzyczną regułkę:

Cytat:ACCEPTANCE OF TERMS

Services provided at metior.pl are "as is" with no express or implied warranty for accuracy or accessibility.

"as is" to fraza klucz.

Póki co serwis jest bezpłatny. Na pewno się to zmieni. Właśnie po to, żebyśmy mogli coś użytkownikom gwarantować, normalny etap rozwoju. A gdybyśmy teraz mieli piękny regulamin, gwarantujący, że wszystko zawsze będzie za darmo, to wierz mi, że ja zapach scamu wyczuwam na odległośćSmile

Opłaty będą wprowadzone prawdopodobnie w ciągu kilku miesięcy. Możecie być jednak 100% pewni, że nigdy nie zapłacicie za coś, co robicie w serwisie teraz. To byłby nasz strzał w kolano. Jeśli za kilka miesięcy nie będziesz chciał płacić nic, będziesz mógł korzystać z serwisu w ograniczonym zakresie. Wszystkie linki tworzone teraz będą utrzymane, niepokój jest w tej kwestii zbędny.

Trzymam Was za słowo (to i inne które usłyszałem, a właściwie przeczytałem od Was)


RE: TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! - ololo - 19-10-2015 21:01

Pamiętamy o wszystkim, na szczęście wiele nie musieliśmy obiecywać Smile Serwis rozwija się w odpowiednim tempie i cały czas staramy się reagować na Wasze potrzeby.

Mam ogromną prośbę do wszystkich używających serwisu. Czasem coś nie zadziała. Tak już jest, narzędzia są cały czas rozwijane i mogą występować jakieś problemy w obsłudze.

Chciałbym prosić o zgłaszanie jakichkolwiek problemów w dowolny sposób: szybki chat w panelu, mail na [email protected] lub PM na forum.
Chcemy rozwiązywać Wasze problemy, dlatego bardzo zależy nam na feedbacku.

Pozdrawiam i zapraszamSmile


RE: TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! - ged321 - 30-10-2015 17:12

Coś nowego?


RE: TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! - ged321 - 05-12-2015 12:45

Hej, zapomniałem hasła lub jest jakiś problem z zalogowaniem


RE: TOP STAWKI PPI+Mass Youtube Uploader+SkracaczOptymalizator! - ololo - 11-12-2015 12:51

@up

Sprawdź maila, powinieneś dostać nowe hasło.