Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrybcje sms, opłacalność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrybcje sms, opłacalność (/Temat-Subskrybcje-sms-oplacalnosc-118117)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - fercypia - 24-07-2015 19:17

(24-07-2015 15:06)Pink134lol napisał(a):  @[fercypia] Ale może to również znaczyć, że nie bardzo ich przekonał do wykonania oferty.

Racja Smile
Dobry tekst to podstawa, aby zachęcić ludzi Smile

Jeśli jest on "banalny" to ludzie wchodzą tylko z ciekawości w link, a nie dlatego że rzeczywiście chcą uzyskać to, co im się 'oferuje'


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Expert2000 - 24-07-2015 20:26

Dzięki za wszystkie rady, na pewno się przydadzą Smile
Temat do zamknięcia.


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - oski121 - 25-07-2015 18:19

A ja zaś uważam że osoby które wysyłają smsy na te premium to totalne bezmózgi, Dlaczego ? Ja sam zacząłem dopiero co przygodę z tymi całymi subami, ale doszedłem już do wniosku że to w Mt jest potencjał zarobków a nie w Mo , Dlaczego tak myślę ? No sory ktoś ci wciska jakiś konkurs przypuśćmy Dobra nie ma sprawy wchodzisz sprawdzasz coś tam patrzy Haaa trzeba wysłać smsa... Pewnie jakieś lewe interesy i mi hajs pobierze a takie mt ? Wchodzi ktoś na stronę konkursu wypełnia ankietę imie nazwisko email no i numer... Do kiedy nie zacząłem się interesować tym smsowym biznesem na spokojnie podał bym numer na swoją komórkę i podał pin. Kwestia jest tego jakie są treści tych smsów MT czy nie ma np. że się za to płaci . Ktoś to ogarnia ?


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Shadow271 - 25-07-2015 18:35

(25-07-2015 18:19)oski121 napisał(a):  A ja zaś uważam że osoby które wysyłają smsy na te premium to totalne bezmózgi, Dlaczego ? Ja sam zacząłem dopiero co przygodę z tymi całymi subami, ale doszedłem już do wniosku że to w Mt jest potencjał zarobków a nie w Mo , Dlaczego tak myślę ? No sory ktoś ci wciska jakiś konkurs przypuśćmy Dobra nie ma sprawy wchodzisz sprawdzasz coś tam patrzy Haaa trzeba wysłać smsa... Pewnie jakieś lewe interesy i mi hajs pobierze a takie mt ? Wchodzi ktoś na stronę konkursu wypełnia ankietę imie nazwisko email no i numer... Do kiedy nie zacząłem się interesować tym smsowym biznesem na spokojnie podał bym numer na swoją komórkę i podał pin. Kwestia jest tego jakie są treści tych smsów MT czy nie ma np. że się za to płaci . Ktoś to ogarnia ?

na 100% jest jak dezaktywować, musi być


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - fercypia - 25-07-2015 21:36

(25-07-2015 18:35)Shadow271 napisał(a):  
(25-07-2015 18:19)oski121 napisał(a):  A ja zaś uważam że osoby które wysyłają smsy na te premium to totalne bezmózgi, Dlaczego ? Ja sam zacząłem dopiero co przygodę z tymi całymi subami, ale doszedłem już do wniosku że to w Mt jest potencjał zarobków a nie w Mo , Dlaczego tak myślę ? No sory ktoś ci wciska jakiś konkurs przypuśćmy Dobra nie ma sprawy wchodzisz sprawdzasz coś tam patrzy Haaa trzeba wysłać smsa... Pewnie jakieś lewe interesy i mi hajs pobierze a takie mt ? Wchodzi ktoś na stronę konkursu wypełnia ankietę imie nazwisko email no i numer... Do kiedy nie zacząłem się interesować tym smsowym biznesem na spokojnie podał bym numer na swoją komórkę i podał pin. Kwestia jest tego jakie są treści tych smsów MT czy nie ma np. że się za to płaci . Ktoś to ogarnia ?

na 100% jest jak dezaktywować, musi być

Bez opcji dezaktywowania wgl nie mogłoby to praktycznie istnieć Tongue


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - oski121 - 25-07-2015 23:47

No oczywiscie ze mozna to z dezaktywowac ale po pierwszym sms z pinem i zaakcepotwanie pinu odrazu chyba zostaje pobrana oplata pierwsza ? Pozatym chciałem tylko pokazać wam że według moich przemyśleń nasze ofiary prędzej podaja numer telefonu niż wysyłaja sms.


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - minion2 - 26-07-2015 10:23

To nie jest prawda. Wszystko zależy od programu który oferujemy.
Doładowanie - chyba ktoś prędzej wpisze numer niż wyślę smsa prawda? Bo pomyśli, że wpisuje numer i doładowanie wpada.
Konkursy - Prędzej ktoś wyśle smsa. Dlaczego? Otóz w telewizji, w radiu itp jest od cholery konkursów gdzie trzeba wysyłać smsa, więc prędzej ktoś wyśle smsa.
Pliki - według mnie również Premium sms ze względu takiego, że ktoś wysyła smsa - dostaje coś czym jest zainteresowany (real content mam na myśli)


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Expert2000 - 26-07-2015 14:03

Mam pytanie. Jakich ofert należy unikać. Wiem, że nie można pisać że coś jest za darmo. A mogę np. kłamać że rząd chce zdelegalizowac wode smakową?


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - light - 26-07-2015 14:09

Owszem możesz lecz robisz to na własną odpowiedzialność, w sensie pustą ofertę wykorzystujesz i musi być widoczny w iframe regulamin tej oferty, a Co robisz na Swojej stronie to już jest tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Pozdrawiam.


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Expert2000 - 26-07-2015 14:27

Mam na myśli to czy mogą być z tego jakieś problemy jak z pisaniem o darmowych filmach do pobrania.
Regulamin na mojej stronie jest widoczny.