Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki (/Temat-Dziennik-telemarketera-wyzwolenie-z-lancuchow-sluchawki-117698)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 21-07-2015 20:08

Mam gościa, szybki update:

50 wykonanych telefonów
30 odebranych
2 zamówień z późniejszą płatnością 299 zł 199 zł
2 kurierem na jutro 399 zł, 299 zł

Zarobek - weszło z wczoraj 469 zł


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - averegen - 21-07-2015 20:27

Zebys nie zmajstrowal jakiegos dzieciaka czasem xD


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - theatixs - 21-07-2015 21:29

XD hahaha


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Koja - 21-07-2015 21:48

Spokojnie, tylko z ostatniego tygodnia starczy mu na 2400 gumek Tongue


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 22-07-2015 16:35

Hmm dzisiejszy bilans słaby, bo zero sprzedanych, ale za to wczorajsze ładnie powchodziły i dodatkowo jedna awizowana z zeszłego tygodnia również dojechała Smile

W sumie do kieszeni wpadło dzisiaj 1044 zł

No i dalej czekam na poradnik od kolegi #grubyst

Jutro ostatni dzień tygodnia dla mnie, chciałbym powtórzyć sukces z zeszłego czwartku. Może uda się dobić do 3000 zł tygodniówki? Wink W sumie do tego wyniku brakuje tylko 1300 zł, czyli na dobrą sprawę 4 sprzedaże. To jest do zrobienia, a może jeszcze dojdzie przelew od któregoś z klientów, których zrobiłem "na maila" Smile

Wiele osób pytało mnie o materiały. Najbardziej wartościowy kanał na youtubie jeżeli chodzi o "te" tematy, to jak dla mnie "Julien Blanc" szczególnie filmiki z 2011-2012 roku.

A tu pokaz jak to mniej więcej wygląda w realu.




Jak dobrze poszukacie, to znajdziecie spolszczenia do ważniejszych filmików RSD .
Bawiłem się w wychodzenie na miasto i polecam (nawet w tym celu przeprowadziłem się blisko klubów nocnych), ale najwięcej dziewczyn do seksu poznałem mimo wszystko przez internet.


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Pink134lol - 22-07-2015 17:05

@[Darqus] Czyli w sumie "bierzesz" kobiety do łóżka, które przed tobą były z kilkoma innymi facetami w łóżku oraz nie wiadomo co robiły i tak wygląda twoje życie towarzyskie? Nie brzydzisz się tym trochę? Te kobiety w większości są puste, a pamiętaj, że to, z kim się spotykamy, odzwierciedla nas samych. Bez urazy, piszę, co myślę, może kiedyś wspomnisz. Tongue

Zarobki super, w tydzień zarabiasz tyle, ile ja chciałbym w miesiąc, świetny pomysł z telemarketingiem, fajna odskocznia od większości dzienników.


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 22-07-2015 17:45

(22-07-2015 17:05)Pink134lol napisał(a):  @[Darqus] Czyli w sumie "bierzesz" kobiety do łóżka, które przed tobą były z kilkoma innymi facetami w łóżku oraz nie wiadomo co robiły i tak wygląda twoje życie towarzyskie? Nie brzydzisz się tym trochę? Te kobiety w większości są puste, a pamiętaj, że to, z kim się spotykamy, odzwierciedla nas samych. Bez urazy, piszę, co myślę, może kiedyś wspomnisz. Tongue

Spotykam się z różnymi kobietami, zdarzały się też dziewice (xD -> najstarsza miała 24 lata, dwa magistry zrobione, zaczynała doktorat, biegała w maratonach, mega inteligentna, wygadana dziewczyna z ładny ciałem i miseczkami C(mmmm)). Statystycznie większość miała kilka przygód i jeden związek za sobą (głównie młode dziewczyny po 20 lat).
Wolę bardziej doświadczone, są bardziej otwarte w łóżku, fajnie się ruszają i pojękują, prawie zawsze dochodzą. A niedoświadczone/ dziewice, to jest tak - "ał, ałć, ałaa, nie chce już", oczywiście nie zawsze, ale większość tak.

Przed spotkaniem musisz jeszcze pogadać. Jak laska mnie wkurza i nie wykazuje się mądrością, to się nie spotykam bo bym się zanudził ;p.
Oceniając kobiety w taki sposób i określając kogokolwiek słowem pustak wykazujesz się cechami, które dla kobiet nie są atrakcyjne.


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Pink134lol - 22-07-2015 17:55

Wybacz, mam takie zdanie, bo już od ponad roku przesiaduję na pewnym forum, gdzie jest mowa o łatwych kobietach, takie jakie ty obracasz i akurat widać, że inteligencja w karierze nie przekłada się na szacunek do własnego ciała. Mniej więcej tak to wygląda Big Grin Chciałbyś stworzyć stały związek z taką, co wskakiwała każdemu do łóżka po 1 randce? No właśnie, a ostatniego zdania nie skomentuje. Wink


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - whoami - 22-07-2015 18:17

Świetnie się czyta beka


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 23-07-2015 11:35

Zamieszczam dowód wpłaty za zeszły tydzień Smile

Jedziemy dalej z koksem, dzwonię do 17, a później jadę wysłać paczki, a koło 19 randka. Nie wiem jeszcze z kim, bo się z trzema różnymi umówiłem i będę musiał dwóm odmówić D:

[Obrazek: dowod_wplaty.jpg]