Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS (/Temat-Chce-zarobic-2000-zl-przez-cale-wakacje-bez-programow-SUBSKRYPCJI-SMS-117060)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - szykiryki - 19-07-2015 07:40

@[Captain] z takim podejsciem naprawde polecam zbieranie truskawek, a nie zarabianie w sieci. I meliske na mniejszy poziom frustracji Wink

Zaproponowalam rozwiazanie. Kilka osob rowniez podsunelo mu troche pomyslow. Kazdy z nas byl kiedys poczatkujacy, nikt od razu nie wskoczyl na poziom chocby 100 zl dziennie z neta. Ciagla nauka, probami i bledami niektorzy zapewnili sobie staly dochod z sieci.

Nie mierz wszystkich swoja miara. To, ze Ty nie potrafisz zbudowac zaplecza pod konkretny program partnerski (nie mowie tutaj tylko o tych bankowych, finansowych), nie znaczy, ze reszta ma tak samo. Na comperi (uczciwiej se nie da) zaczelam zarabiac w maju. Od zera. Bez doswiadczenia w pp. Czerwcowa wyplata opiewala na szalone 150 zl. Lipcowa dobije jednak spokojnie do 10krotnosci czerwcowej. No, ale nie jestem maruderem, narzekajacym, ze inni moga zarabiac w necie Wink. Troche poczytalam, poszperalam i pyknelo-mam dodatek, a moze kiedys alternatywe, dla zarobkow z subow. Pozdro600

P.s. sorki za brak polskich znakow ;/


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - JCDenton - 25-07-2015 23:20

Ja będę polecał ci qassę, na początek tyle nie zarobisz, ale za rok, kto wie?

(04-07-2015 15:42)mikuss napisał(a):  
(04-07-2015 15:30)traku napisał(a):  Na budowie jako pomocnik zarobisz 100 zł dziennie Big Grin

przy zbiorze borówki amerykańskiej jeszcze więcej ...
siostra więcej się opalając jak zbierając ma dniówkę od 240 do 320 zł płacone po zakończeniu pracy
jak by rwała więcej jak się opalała to śmiem twierdzić, że 450 z palce w du.ie można dziennie mieć


Kurcze powiedz, gdzie ta planatacja, to zamiast urlopu w dziesięc dni zarobię 3000 i jeszcze się nieco poopalamSmile


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - wiktor565 - 27-07-2015 23:17

co to jest to subsms (jestem nowy)?


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - Sahya - 30-07-2015 16:49

(27-07-2015 23:17)wiktor565 napisał(a):  co to jest to subsms (jestem nowy)?

subsms - subskrypcje sms. Ludzie piszą, że można np. Wygrać iphone 6, ktoś podaje numer telefonu wpisuje kod, który dostał smsem i co kilka dni przychodzi mu płatny sms. Osoba, która kogoś oszukała zgodnie z prawem cieszy się, że udało jej się zarobić na czyjejś głupocie.


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - szykiryki - 30-07-2015 19:18

@[Sahya], myslisz bardzo jednotorowo.

Od dluzszego czasu mamy realcontent w wielu programach i u dostawców sub.
I tak: udostępniasz realny plik/artykuł/podglądasz fejsowy, informujesz/nie ukrywasz kosztów, zarabiasz na w pełni świadomych odbiorcach. Niektóre głowy nie ogarniają, ale tak można Smile


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - Sahya - 30-07-2015 19:30

(30-07-2015 19:18)szykiryki napisał(a):  @[Sahya], myslisz bardzo jednotorowo.

Od dluzszego czasu mamy realcontent w wielu programach i u dostawców sub.
I tak: udostępniasz realny plik/artykuł/podglądasz fejsowy, informujesz/nie ukrywasz kosztów, zarabiasz na w pełni świadomych odbiorcach. Niektóre głowy nie ogarniają, ale tak można Smile

Może i można ale i tak większość robi tak jak robi Tongue


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - szykiryki - 30-07-2015 19:37

Dlatego zawsze warto pokazać tą "jaśniejszą" stronę sub/premium sms.
Jak nie chcesz, to nie musisz oszukiwać, więc nie wkładaj wszystkich do jednego worka... Pozdro600!


Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - surfer0700 - 30-07-2015 19:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.