Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat (/Temat-Poradnik-Dobre-zarobki-dlugotrwaly-automat-114690)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - eciver - 30-05-2015 18:50

Wyczyść skrzynkę. Wink


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Tyrkijt - 30-05-2015 20:36

Napisałem na pw.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - rozekrr - 30-05-2015 20:40

@[.::Nicko::.] korzystałeś z serwisów z poradnika czy swoich? Bo te z poradnika są już przesączone.

Autorze poradnika, ile sztuk jeszcze zamierzasz sprzedać, bo nie określiłeś tego w 1 poście Wink


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 30-05-2015 20:48

Same moje pobrania to około 3, z powodu sprawdzania czy wszystko działa Wink Pewnie ktoś kilka razy pobierał bo mógł mieć problem, trzymam ręke na pulsie jeżeli chodzi o sprzedasz ilościową .


Z tego co wiem Nicko korzysta z tych z poradnika i poza nich, wiadomo że nie można ograniczać się do " standardowych " Miejsc.
Co do ilości to jasno ją kontroluje tak aby nie przekroczyła pewnego stopnia, żebyście byli w stanie zarobić.

Osoby które chcą zarezerwować lub chcieli się ze mną skontaktować a nie było takiej możliwości z powodu zapchanej skrzynki, już mogą pisać.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Tyrkijt - 30-05-2015 20:50

" Co do ilości to jasno ją kontroluje tak aby nie przekroczyła pewnego stopnia, żebyście byli w stanie zarobić."
Napisz konkretnie jaka to jest ilość Smile Bo "aby nie przekroczyła pewnego stopnia" mi nic nie mówi.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 30-05-2015 20:51

(30-05-2015 20:50)Tyrkijt napisał(a):  " Co do ilości to jasno ją kontroluje tak aby nie przekroczyła pewnego stopnia, żebyście byli w stanie zarobić."
Napisz konkretnie jaka to jest ilość Smile Bo "aby nie przekroczyła pewnego stopnia" mi nic nie mówi.

Myślę że 10 sztuk to będzie max jakie sprzedam. Smile
Więc zostało dosłownie kilka w sprzedaży.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Mercz - 30-05-2015 21:01

Zakupiłem, dam znać jutro z zarobkami, czy coś przez noc wpadło. Co do ilości, sugeruje gdzieś tak 8-10 sztuk, bo inaczej może być ciężko później, mimo ilości miejsc (te wymienione są najlepsze, reszta jest "mała") Wink


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Scientist. - 30-05-2015 21:42

(30-05-2015 20:51)ScroX napisał(a):  
(30-05-2015 20:50)Tyrkijt napisał(a):  " Co do ilości to jasno ją kontroluje tak aby nie przekroczyła pewnego stopnia, żebyście byli w stanie zarobić."
Napisz konkretnie jaka to jest ilość Smile Bo "aby nie przekroczyła pewnego stopnia" mi nic nie mówi.

Myślę że 10 sztuk to będzie max jakie sprzedam. Smile
Więc zostało dosłownie kilka w sprzedaży.

10 to trochę dużo.
Myślę że 8 było by ok.
Ile już osób otrzymało poradnik.


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - ScroX - 30-05-2015 21:51

Na tą chwilę jest to bodajże 7-8 osób
Spokojnie 10 sztuk będzie okej Smile


RE: [Poradnik] Dobre zarobki + długotrwały automat - Scientist. - 30-05-2015 22:19

To to mam nadzieje ze jeszcze max 2 sprzedasz.