Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - początek (/Temat-Opcje-binarne-poczatek-114682)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 06-06-2015 13:56

(06-06-2015 13:52)sudi napisał(a):  No nieźle Ci idzie, powodzenia Wink

Nie raz tutaj pewnie zajrzę Big Grin

Dziękuję. Jeśli strategia będzie skuteczna, to od wakacji zabieram się na realne konto - wtedy będzie dużo czasu na grę i naukę opcji binarnych.


RE: Opcje binarne - początek - adios123 - 06-06-2015 14:28

Powodzenia w inwestycjach.


RE: Opcje binarne - początek - Xkr - 09-06-2015 11:04

Critical odpowiedz mi na pytania : gdzie( na jakim TF)okreslasz trend i jak? Czy masz pojęcie co to sa świece Japońskie i co nam mówią o cenie?, czy przeczytales jakąkolwiek książke nt analizy technicznej?


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 09-06-2015 11:11

Mam pojęcie co to są świece japońskie i ich znaczenie. Gram na interwale M5 a korzystam ze strategii jaka oferuje binary24. Czytam w formacie PDF który podlinkowal user stronę wczesniej jak się nie myle. Jak Znajduje czas to czytam, szkoła i obowiązki zabierają czas i czytam jedynie w weekendy


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 09-06-2015 18:09

Wczoraj zamierzalem wstać o 5 rano by moc zagrać z rrana, ponieważ później szkoła i nie ma kiedy. Niestety sen wygrał i poszedłem dalej spac... Jutro kolejna próba i mam nadzieje, ze będzie udana.


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 10-06-2015 17:22

Witam.

Z rana szukałem przez pół godziny dobrego wejścia w daną walutę, niestety nic przez ten czas nie znalazłem, potem musiałem zbierać się do szkoły i tyle z grania..najchętniej to bym zrobił sobie wolne i siedział przy wykresach.

Na siłę grać nie będę, trzymam się z góry ustalonego planu i zamierzam grać tylko z rana - w innych okresach czasowych jest bardzo różnie i wolę nie ryzykować. Całe szczęście już końcówka szkoły, więc od 23-ego czerwca będę grać regularnie. A do tego czasu postaram się wrzucać screeny z gry jak wszystko pójdzie dobrze.
No nic, jutro mam nadzieję, że coś uda się zagrać.


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 11-06-2015 16:45

Witam.

Z rana uruchomiłem MT4 i czekałem na odpowiednie wejścia, dużo ich niestety nie było. Ładnie się zaczęło, potem wtopa, a później już nie było sensownych wejść więc odpuściłem sobie.

[Obrazek: h67zZRn.jpg]

Stan konta demo: 197.19 zł

Zagrane opcje: 3

Wygrane: 2

Przegrane: 1

Zysk: 6.75 zł


RE: Opcje binarne - początek - MaLiN - 18-06-2015 07:28

Do 23 czerwca już nic nie będziesz wrzucać?


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 18-06-2015 08:27

@MLN Poprawki ocen i problemy rodzinne dają się we znaki, więc raczej bez sensu byłoby grać teraz pod wpływem stresu. Dodatkowo muszę zajmować się innym zarobkiem aby utrzymać w miarę płynność finansową. Jak wszystko dobrze pójdzie to wracam od 23 czerwca tak jak obiecałem.


RE: Opcje binarne - początek - Kubolek - 23-06-2015 12:29

czekam na powrót Smile