Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE (/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-PORADNIK-3-NISZE-114392)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - lukaswu - 03-06-2015 21:27

Jakby ktoś miał problem z promowaniem to polecam się, po zakupie poradnika chętnie pomogę... Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - zjadamkredki - 03-06-2015 21:47

W takim razie rezerwuję Smile Nigdy nie interesowałem się sieciami afiliacyjnymi, więc fajna odmiana od subów Big Grin


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - flown - 03-06-2015 22:13

Ta cała sieć afilacyjna ma bardzo słabe tempo. Człowiek ma wszystko przygotowane, a tu trzeba czekać pare dni aż zachce się w końcu komuś podesłać hasło do konta. Miejmy nadzieje, że będzie warto czekać a poradnik sie zwróci Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 03-06-2015 22:16

flown, no niestety, sieci afiliacyjne pracują jak pracują, też mają sporo pracy przy walidacjach itp Wink jedne działają szybciej, inne wolniej, najlepiej przetestować wszystkie i wybrać tą, która jest dla nas najlepsza Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Siwy2606 - 03-06-2015 23:25

Teraz długi weekend, ale mam nadzieję, że do poniedziałku dostanę od nich informacje.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - zjadamkredki - 04-06-2015 11:12

Anuluje rezerwację.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 04-06-2015 11:55

zjadamkredki, okej Tongue


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Krashai - 04-06-2015 20:10

@[Pmxq] trzeba mieć własną stronę czy wystarczy spam np na facebooku? Jeszcze jedno pytanie, mianowicie działamy na jednej sieci czy na kilku?


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 04-06-2015 20:12

Krashai, własna strona nie jest potrzebna Wink nie jest to spam na facebooku, ale facebook może być również przydatnym narzędziem Wink co do sieci, do wyboru, do koloru, pracujemy, w której się nam podoba, ja w poradniku przedstawiam jedną z nich Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Krashai - 04-06-2015 20:23

[@pmxq] Jestem zainteresowany, zajrzyj na PW Smile