Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik + dwie nisze] Poradnik Wysprzedany ! Do zamknięcia :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik + dwie nisze] Poradnik Wysprzedany ! Do zamknięcia :) (/Temat-Poradnik-dwie-nisze-Poradnik-Wysprzedany-Do-zamkniecia-114176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - ScroX - 21-05-2015 17:48

(21-05-2015 17:46)rozekrr napisał(a):  Jak to jest? Ostatnie 3 sztuki a na konkurencyjnym forum 18 maja wystawiłeś temat ze sprzedażą i jeszcze dopiero się rozwija... Tak się nie robi.

No niestety, temat tam trafił do akceptacji równo z tematem tutaj.. Administracja się tam nie śpieszy, dlatego wszystko zaraz będę edytować.


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - fusek - 22-05-2015 08:03

A dla mnie masz zarezerwowane? Dzis po poludniu przelew zrobie.


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - tollusiek - 22-05-2015 11:38

Kurde, było wcześniej zauważyć ten temat Sad Ale skoro ludzie zarabiają, to spoko. Pozdrawiam!


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - Kiubsik - 22-05-2015 15:07

sprawdź PW. Kase przelewam odrazu przez pp Wink


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - lukaswu - 22-05-2015 15:33

Też kupiłem i sposób niestety znałem i to na wylot, także każdy kto trochę w tym siedzi zna to i niepotrzebnie wyda tylko 30zł... tym bardziej, że to jest jedna z podstawowych nisz. Aż dziwne, ze nikt wcześniej nie napisał, że tak właśnie jest Wink


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - siuvax - 22-05-2015 16:33

j/w

No ale nie przekreslam go... jeden patent zasluguje na uwage i przetestuje go przez weekend... ale slabo to widze

w dodatku te gratisowe nisze...... SmileSmileSmileSmileSmile


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - ostryy111 - 22-05-2015 17:38

Kupiłem poradnik i muszę przyznać, że sposób w nim opisany jest nieco słaby... Subami zajmuję się może od dwóch miesięcy, jednak wiele to nie jest, a mimo wszystko sposób znałem, i to dobrze. Smile Autor piszę, iż zarabiać można codziennie, to prawda, ale trzeba mieć chyba ogromne samozaparcie, ponieważ zarobek w ogromnej mierze zależy od wydarzeń. 30 zł które za niego zapłaciłem mogę odrobinkę uznać za straconę, jednak nie mówię, że wszyscy będą znali ten sposób i nie należy kupować poradnika! Być może komuś się przyda.


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - Wisdow - 22-05-2015 17:42

Polecam poradnik, wszytko zwięźle i dobrze wytłumaczone. Niektóre rzeczy są na forum ale jest tam kilka nowych dobrych rad i dobrze wykorzystane techniki na szybki zarobek. Big Grin Autor zna się na rzeczy! Big Grin


Ostatnie - ScroX - 23-05-2015 12:47

Generalnie jak wspominałem ja i tutor poradnik jest przeznaczony dla osób niedoświadczonych,którzy dzięki tak łatwej i banalnej metodzie będą mogli osiągnąć dniówki ( jak już pojawiały się na wcześniejszej stronie screnny zarobków ) na poziomie 30-50 zł w ciągu "30 minut pracy"

Pozostały ostatnie 2 sztuki poradnika do sprzedania.



RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - siuvax - 23-05-2015 13:27

(22-05-2015 17:42)Wisdow napisał(a):  Polecam poradnik, wszytko zwięźle i dobrze wytłumaczone.

zwiezle zwiezle... całe 2500 znakow Smile