Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] (/Temat-Dziennik-pracy-Marusi-Od-zera-do-wlasnych-czterech-kolek-HotCash-113122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - never1908 - 02-05-2015 13:54

(02-05-2015 13:36)Varnity napisał(a):  Z czego tu się cieszyć, z 1 leada na spamie?
Ja tez sie ciesze z 1 leada na spamie :v


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - TeYroXOfficial - 02-05-2015 14:42

Bardzo przyjazny dziennik, będe czytać Smile Powodzenia w zarabianu!

@[Varnity]
Ja również się cieszę z każdej zarobionej złotówki nie ważne w jaki sposób została zarobiona Wink Skoro Marusia się z tego cieszy to znaczy że SZANUJE pieniądz, a Ty nie Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Varnity - 02-05-2015 14:43

Przestanie szanować jak będzie zarabiać więcej. Wiem co mówię.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Squall112 - 02-05-2015 15:05

obserwuje Wink z dnia na dzień będzie lepiej Smile jak widać 300 wyświetleń, nieźle jak na początek Wink polecam metody nie na facebook'u ponieważ fajny autopilot można sobie zrobić z tego Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - zeton - 02-05-2015 17:57

(02-05-2015 13:36)Varnity napisał(a):  Z czego tu się cieszyć, z 1 leada na spamie?

Varnity - urodził się dorosły, od razu zarabiał duże kwoty, mam wrażenie, że jeden ze smerfów to jego brat - sorki ale nie mogłem się powstrzymać.
Marusia powodzenia i szybkiego zarobienia na wymarzonego Lupo.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 02-05-2015 19:02

(02-05-2015 13:36)Varnity napisał(a):  Z czego tu się cieszyć, z 1 leada na spamie?

Tak jak sam powiedziałeś, pewnie w przyszłości jak już będę zarabiała więcej, to nie będę już taka szczęśliwa przy jednym leadzie, ale, że jest to mój pierwszy lead, a moja przygoda dopiero się zaczęła - to skaczę z radości, że chociaż raz mi się udało! Smile. Chcę się ciągle rozwijać i zawsze korzystam z rad jakie dostaje na prywatnych wiadomościach, choćby tych najmniejszych, na pewno za miesiąc jak ponownie odwiedzisz mój dziennik - zobaczysz duuuuży postęp! Smile.

(02-05-2015 14:42)TeYroXOfficial napisał(a):  Bardzo przyjazny dziennik, będe czytać Smile Powodzenia w zarabianu!

@[Varnity]
Ja również się cieszę z każdej zarobionej złotówki nie ważne w jaki sposób została zarobiona Wink Skoro Marusia się z tego cieszy to znaczy że SZANUJE pieniądz, a Ty nie Smile

Dziękuję za miłe słowa Smile.

(02-05-2015 15:05)Squall112 napisał(a):  obserwuje Wink z dnia na dzień będzie lepiej Smile jak widać 300 wyświetleń, nieźle jak na początek Wink polecam metody nie na facebook'u ponieważ fajny autopilot można sobie zrobić z tego Smile

Na razie wymyśliłam jedną metodę nie na facebooku, ale póki co nie przynosi efektów, ale będę się starała poszerzać swoją wiedzę i może coś jeszcze wymyślę! Smile

(02-05-2015 17:57)zeton napisał(a):  
(02-05-2015 13:36)Varnity napisał(a):  Z czego tu się cieszyć, z 1 leada na spamie?

Varnity - urodził się dorosły, od razu zarabiał duże kwoty, mam wrażenie, że jeden ze smerfów to jego brat - sorki ale nie mogłem się powstrzymać.
Marusia powodzenia i szybkiego zarobienia na wymarzonego Lupo.

Dziękuję bardzo, motywuje mnie kiedy słyszę, że inni zaczynali od tego samego progu co ja Smile. Pozdrawiam! Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - DrPrefix - 02-05-2015 19:27

Początki zawsze bywają trudne Big Grin z czasem będziesz więcej zarabiać i tak w kole dupy Macieja że tak powiem raz może wpaść więcej a raz mniej znam to z własnego doświadczenia Big Grin.Seximpreza


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - rekki - 02-05-2015 19:47

(02-05-2015 19:27)DrPrefix napisał(a):  Początki zawsze bywają trudne Big Grin z czasem będziesz więcej zarabiać i tak w kole dupy Macieja że tak powiem raz może wpaść więcej a raz mniej znam to z własnego doświadczenia Big Grin.Seximpreza

Nie zawsze. Ja w swój pierwszy tydzień na subach zarobiłem 1,2k zł, nie mając wcześniej żadnej przygody z subami ;p


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 02-05-2015 20:01

(02-05-2015 19:27)DrPrefix napisał(a):  Początki zawsze bywają trudne Big Grin z czasem będziesz więcej zarabiać i tak w kole dupy Macieja że tak powiem raz może wpaść więcej a raz mniej znam to z własnego doświadczenia Big Grin.Seximpreza

Nie jestem pazerna, nie napalam się, że od razu będę zarabiała 1000zł tygodniowo, do wszystkiego podchodzę stopniowo i słucham tych z większym doświadczeniem! Smile.

(02-05-2015 19:47)rekki napisał(a):  Nie zawsze. Ja w swój pierwszy tydzień na subach zarobiłem 1,2k zł, nie mając wcześniej żadnej przygody z subami ;p

Właśnie zauważyłam u niektórych w dziennikach, że już w pierwszy dzień zarabiają ładne sumy! Ale być może mieli wcześniej styczność z innymi metodami zarobku, dlatego tak! Smile.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Giorgios - 03-05-2015 00:24

Jak coś wal na priv może ogarnę Ci ładnego Lupo z Rajchu Jerk2 sam handluje troszke tym towarem Smile