Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieaktualny dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nieaktualny dziennik (/Temat-Nieaktualny-dziennik-112068)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czas wziąć się w garść! - RemoverPL - 06-05-2015 21:16

(02-05-2015 09:19)piciaszek napisał(a):  Byłby ktoś na tyle miły i poczęstowałby się wg niego wypaloną niszą?
  • Opublikowano drastyczne zdjęcia z katastrofy smoleńskiej
  • Tak dziś wygląda Mariusz Trynkiewicz [ZDJĘCIA]
  • Anna Grodzka ponownie zmieniła płeć
  • Gdzie jest Putin? Znaleźliśmy go.
  • Wyciekły nagie zdjęcia kandydatki na stanowisko prezydenta RP
  • Osama bin Laden nie żyje - wideo z ataku na jego posiadłość
  • Chory na e-bolę zgwałcił księdza w czołgu [HOT NISZA]
  • Wykradziono arkusze maturalne 2015 - download
  • Pisiontwarzy Geja - cały film (wyciek)
  • Prawo jazdy od 25 roku życia, pełnoletność od 21 roku życia
  • Alkohol zdelegalizowany, na jego miejsce wchodzi metamfetamina
  • Japończycy atakują Pearl Harbor
Ew. coś z Knurowem, np. duch zabitego kibica pojawia się w nocy stadionie

Pozdrawiam Cool


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 06-05-2015 21:57

Haha, swoją drogą może moje poglądy są nie na miejscu, ale w Knurowie powinni się zająć całą zgrają tych małpiszonów. Wink Dziś wpadło 4.50 zł z MyLead, bo przypadkowo zmieniłem stawkę, a w poniedziałek 7.50 zł z odnowień. Jeżeli w piątek też taka kwota się pojawi, to przeniosę się na stałe - po prostu bardziej mi się będzie opłacać niż LeadMore na stawce 6.20 zł jednorazowo. Idea


RE: Czas wziąć się w garść! - xplus - 07-05-2015 14:30

nie łapię na czym zarabiacie ja tu w ostatnim wpisie jest więcej


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 08-05-2015 21:31

8 V 2015

Dzień jak co dzień. Szaro, buro i ponuro, humor (a raczej jego brak) spowodował, że nic szczególnego nie zrobiłem, ale 7.50 zł jest Smile Przy okazji zdecydowałem, że w 100% przenoszę się na MyLead Tongue Ostatnio też mniej robię i rzadko daję wpisy, ponieważ przygotowuję się do certyfikatu PET - nie bez powodu mam 6 razy angielski w tygodniu w szkole Idea

A Wam jak minął piątek?



RE: Czas wziąć się w garść! - Branzolek - 08-05-2015 21:53

(08-05-2015 21:31)piciaszek napisał(a):  
8 V 2015

Dzień jak co dzień. Szaro, buro i ponuro, humor (a raczej jego brak) spowodował, że nic szczególnego nie zrobiłem, ale 7.50 zł jest Smile Przy okazji zdecydowałem, że w 100% przenoszę się na MyLead Tongue Ostatnio też mniej robię i rzadko daję wpisy, ponieważ przygotowuję się do certyfikatu PET - nie bez powodu mam 6 razy angielski w tygodniu w szkole Idea

A Wam jak minął piątek?

Piwo się wypiło impreza


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 09-05-2015 23:52

9 V 2015

Leniuchowanie przed dzisiejszym w sumie zapie*dolem z nauką, w końcu 5 z biologii samo do mnie nie przyjdzie. Co do zarobków wpadły kolejne 2 rejestracje na MyLead, co daje mi 5 zł. Mam nadzieję, że się odnowią.. beka Postanowiłem również, że moim głównym celem będzie prawko w 2 klasie liceum i pod koniec 3 jakaś fajna Skoda Fabia pokerface Być może dam radę dociułać do jakichś 8500 przez te następne lata Cool

Branoc.