Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). (/Temat-Zarabiaj-kilkadziesiat-zlotych-na-tydzien-regularne-wyplaty-111064)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - studziak - 06-04-2015 20:42

Tym bardziej, że prawdopodobnie zalega z wypłatami, przynajmniej u mnie ;p


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Styler - 07-04-2015 20:18

Jestem. Mieliśmy sporo zamieszania z racji tego, że niedługo pojawi się cały system. Dlatego nie miałem po prostu czasu komukolwiek odpisywać. Teraz dwie sprawy:

1. Wydaje mi się, że odpisałem już wszystkim którzy wzięli udział w projekcie. Jeśli ktoś został bez odpowiedzi, proszę o PW (musi ono zawierać numer gg lub adres email przez który się ze mną kontaktowałeś/aś).
2. Dzięki za zgłoszenia deklarujące przystąpienie do naszej ekipy, ale jak mówiłem przez ostatnie kilka dni nie było żadnych zadań jak i kontaktu ze mną. Niedługo takowe za pewne znowu się pojawią, więc wtedy się do was odezwę.

Przepraszam i pozdrawiam Wink


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - rafi213 - 08-04-2015 15:14

jestem zainteresowany proszę o szczegóły na PW, gg lub e-mail


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Styler - 08-04-2015 15:22

Przeczytaj drugi punkt.


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - szygorski - 11-04-2015 20:33

wypłaty nadal brak


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Styler - 12-04-2015 20:16

Cierpliwości, czekam na nią od właściciela stron.


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - studziak - 12-04-2015 20:18

A wiadomo w takim razie czy cały projekt zakończył się na fazie beta? Czy coś potem ruszy jak do tej pory?


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Styler - 13-04-2015 08:25

Dowiedziałem się, że powstaje system. Dogadywane są funkcjonalności itp, więc a pewne niedługo skończy się beta.


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Styler - 16-04-2015 14:27

Wypłaty wysłane. Zostały obliczone w oparciu o wykonane poprawnie zadania. Jeśli ktoś pobawił się kilka minut przez 2 dni to nie ma co liczyć na kokosy... Najlepsi otrzymali po kilkadziesiąt złotych za kilka dni, więc chyba nie jest źle.

UWAGA! Jeśli ktoś nie otrzymał wypłaty, a uważa że powinien niech się zgłosi na PW z numerem gg lub emailem, przez który się ze mną kontaktował, tak abym wiedział z kim pisze.


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - hubaiitv - 16-04-2015 18:50

To teraz czekamy na zadania ;-)