Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS (/Temat-4Lead-pl-Czwarty-Wymiar-Zarobku-programy-partnerskie-SMS-110176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - suchy0001 - 10-03-2015 09:15

Można tu zarabiać czy DDWW masz zamiar upaść i sprzedać serwis po kilku miesiącach jak to miało się w przypadku hc? Pytam bo nie wiem czy ten projekt okaże się w końcu stabilny

ps. Karcz nie dostaje piany,że robisz mu konkurencję identycznie wyglądającymi niektórymi programami? Nawet zbieranie punktów na nagrody itd jest podobne jeśli chodzi o stopkę Big Grin


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - DeoRIP - 10-03-2015 09:25

(10-03-2015 09:15)suchy0001 napisał(a):  Można tu zarabiać czy DDWW masz zamiar upaść i sprzedać serwis po kilku miesiącach jak to miało się w przypadku hc? Pytam bo nie wiem czy ten projekt okaże się w końcu stabilny

Ten Projekt będzie stabilny. I polecam samemu się przekonać jak serwis wygląda Wink


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Pocisk1993 - 10-03-2015 09:30

Polecam serwis, bardzo dobra skutecznosc Smile Znakomity kontakt i błyskawicznie realizowane wypłaty oraz 10 % za poleconego Smile Czego wiecej chciec :3


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Kurus92 - 10-03-2015 09:32

Chętnie sprawdzę serwis i zarejestruję się z czyjegoś reflinku za lekką pomoc. ( proszę poważniejsze oferty,gdyż nie jestem laikiem-zarobione na eforsie kilka tysięcy Wink )


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - DeoRIP - 10-03-2015 09:37

Zapraszam do Rejestracji z mojego Refa Big Grin


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Pocisk1993 - 10-03-2015 09:41

Rejestruj sie http://4lead.pl/rejestracja?ref=00144fc4cf i pisz gg :')


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - ddww - 10-03-2015 11:09

(10-03-2015 05:51)Zarobiony_Koles napisał(a):  Przetestuję Smile DDWW - Mówiłeś, że nie myślisz nad otwieraniem biznesu?
Myślałeś o subskrypcjach SMS?

Dostałem super ofertę i przyłączyłem się do zespołu, a że mam większe doświadczenie w temacie to przejąłem kontrole Smile nad subskrypcjami myślałem, ale jakoś one mnie nie przekonują. W wielu przypadkach premki wychodzą dużo bardziej opłacalnie i dziwi mnie to że ktoś sugeruje się ceną SMS i z góry zakłada że potencjalny klient nie ma tyle na koncie, a nie sprawdzi... są osoby, które testowały zarówno LM i jak 4L i w większości przypadkach te osoby wyszły lepiej na 4L. Konwersja niższa, ale jeśli chodzi o bilans końcowy to i tak te osoby zarabiały u nas więcej. Warto spróbować, porównać, przecież nikt nie karze Wam tutaj zarabiać, jeśli macie na subach lepsze efekty to zarabiajcie tam bo przecież tutaj chodzi o to żebyście Wy byli zadowoleni, ale bez sprawdzenia osobiście nigdy się tego nie dowiecie...

(10-03-2015 09:15)suchy0001 napisał(a):  Można tu zarabiać czy DDWW masz zamiar upaść i sprzedać serwis po kilku miesiącach jak to miało się w przypadku hc? Pytam bo nie wiem czy ten projekt okaże się w końcu stabilny

ps. Karcz nie dostaje piany,że robisz mu konkurencję identycznie wyglądającymi niektórymi programami? Nawet zbieranie punktów na nagrody itd jest podobne jeśli chodzi o stopkę Big Grin

Można spokojnie zarabiać, projekt jest stabilny. Poza tym jak pewnie dobrze pamiętasz, z HC nie miałem wyjścia. Ja i tak myślę, że najważniejsze jest to że każdy z partnerów otrzymał swoje pieniądze. Jedyną osobą która w bilansie końcowym wyszła na - to ja Smile Przyznam szczerze, że wolałbym nie ciągnąć tego tematu dalej publicznie, jak masz jakieś pytania to pisz do mnie na PW. Programy są podobne bo w obu przypadkach ja i mój grafik je robiliśmy.

pozdrawiam


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - MagdaWR - 10-03-2015 11:23

W serwisie 4lead dodany został nowy program partnerski DOŁADUJ TELEFON!

[Obrazek: 5-pp-image.png]

Zapraszamy! Smile

Przypominamy, że aby otrzymać wypłatę w tę środę, polecenie wypłaty należy zlecić maksymalnie do dzisiaj do północy.


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Arivi - 10-03-2015 11:54

(10-03-2015 11:09)ddww napisał(a):  .

Wstawiłbym waszą sygnaturę w mój profil, ale wstydzę się, że zhańbie wasz serwis moimi zarobkami Jerk2

Jeżeli ktoś chciałby zostać moim mentorem, który nauczy mnie czegoś więcej niż spam na facebooku to pisać PW. (reje z refa)
Jak ktoś ma jakiś projekt, czy coś to też walić śmiało PW.


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - DeoRIP - 10-03-2015 11:59

@[Arivi]
Napisz do mnie na gg: 15842503
W wolnym czasie postaram się ci pomóc.