Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share (/Temat-Profit-Forest-rozbudowane-Revenue-Share-110068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Profit Forest - kolorpurpury - 21-03-2015 18:17

Program bardzo miło zaskoczył na starcie Big Grin

Jeśli ktoś by się obawiał o sytuację podobną jak w DigAdz - myślę że takowa nie nastąpi, ponieważ PF jest bardziej rozbudowanym systemem, więcej możliwości zarobku, dużo DEBT reduktorów.

Za jakieś 24 godziny mają uruchomić MICRO JOBS - będzie można zarobić troszkę dodatkowego grosza bez inwestycji - fajna opcja dla początkujących by mieć co inwestować w PF!

No i oczywiście zarobek programu z niewątpliwych prowizji co zwiększa stabilność!

A mają dojść jeszcze gry - co jest ogromnym produktem w takich serwisach i aukcje - jeśli dobrze wykonane z fajnymi zasadami, mogą zarobić krocie, co bardzo mocno zwiększy zarobki i stabilność serwisu!

Oprócz tego akcje - ogrom pieniędzy dla programu i później tylko obrót między użytkownikami i dywidendy.

10000$ challenge - na pewno będzie zarabiał na program ale nie wiem na czym będzie to polegać.

Jest dość rozbudowana możliwość reklamowania się. Ogólnie zapowiada się duża rzecz!


RE: Profit Forest - czarny7777777 - 21-03-2015 18:28

z ok 7200 (zarejestrowanych użytkowników) dzięki takiemu miłemu początkowi zrobiło sie juz prawie 10 tys (w 2 dni )

czekam na start akcji i myślę ze mocniej w to zainwestuje

(nie chce sie powtarzać ale tu w 2 naliczenia zarobiłem wiecej niz pewnie w ll w 1-2 miechy...)

ale i tak jadę na 3 programy pv,ll no i pf (bo jak wiadomo ze nigdy nic nie wiadomo Jerk)


RE: Profit Forest - kolorpurpury - 21-03-2015 20:03

Nie rozumiem jak można jechać na 3 programy haha Smile

Czekam na BTC i wrzucam kasę Smile

Napisałem do supportu żeby zrobili coś z zakładką poleconych - bez sensu jet to, że nie wiem który polecony ile na mnie zarobił.

Zapraszam do programu również tych, którzy nie mają jak lub nie mają kasy na inwestowanie - będzie można sobie dorobić parę dolców w miarę łatwo i wskoczyć do pierwszych grup.
Łatwiej i przyjemniej niż w Paidverts, które też już się bierze za Cash Offers (w Profit Forest Micro Jobs). Są bonusowe reklamy o łącznej wartości 100 punktów dziennie (100 pkt = 0.1$) po 9 dniach już jesteście w pierwszej grupie (nie wiem czy jest daily tax jakiś) plus jakieś centy z micro jobs i można zacząć zarabiać bez inwestycji Smile



EDIT

Błyskawiczna odpowiedź administracji i już widzimy zarobki z poleconych dzisiejsze i ogólne Smile Pięknie!


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - czarny7777777 - 26-03-2015 21:44

dzisiejsze naliczanie 26.03.2015
[Obrazek: 323213.jpg]

strona płaci naliczania duże a takie małe zainteresowanie ??

tu moja próba zainteresowanie was tym projektem REFBACK!!!

bo warto !!!!!


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - kolorpurpury - 26-03-2015 22:55

Tylko nie wiem jak teraz sprawdzisz ile jaki ref na Ciebie zarobił bo na razie nie ma takiej opcji. Pisałem już do supportu i mają to zmienić w "niedługim czasie"

Liczba użytkowników rośnie a ja czekam aż w końcu zaczną uruchamiać kolejne elementy, możliwości zarabiania i produkty no i czekam na obsługę BTC!


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - rafi213 - 26-03-2015 23:56

Naliczenia rzeczywiscie o wiele większe niż w Lucre , ale pytanie jak długo one w ogóle bedą Smile


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - czarny7777777 - 27-03-2015 00:29

(26-03-2015 22:55)kolorpurpury napisał(a):  Tylko nie wiem jak teraz sprawdzisz ile jaki ref na Ciebie zarobił bo na razie nie ma takiej opcji. Pisałem już do supportu i mają to zmienić w "niedługim czasie"

Liczba użytkowników rośnie a ja czekam aż w końcu zaczną uruchamiać kolejne elementy, możliwości zarabiania i produkty no i czekam na obsługę BTC!



na konkurencyjnym forum piszą ze pokazuje sie zarobek z poleconych
(w zakładce poleconych ) ??????

zobacz
REFBACK!!!


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - asamer - 27-03-2015 10:50

(26-03-2015 21:44)czarny7777777 napisał(a):  strona płaci naliczania duże a takie małe zainteresowanie ??

Zainteresowanie małe, bo ostatnio takich programów jak grzybów, każdy sobie wybrał który chciał i tam działa, tylko ja działam w czterech Tongue

Wczoraj wykupiłem recycling, a dzisiaj już się wyczerpał (10x0.1$) nie to co w PV.


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Izythor - 27-03-2015 16:02

Nie tylko Ty, ja też w czterech Tongue. Właśnie ja jestem trochę zrażony do tego recyklingu, bo kupiłem chyba w drugim dniu programu i żadnej reklamy nie dostałem, zjadło mi 0.10$. Skoro piszesz że się opłaca, to jeszcze raz spróbuje.


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - czarny7777777 - 27-03-2015 18:42

strona juz jest na nowym serwerze

dodali tez nowy system do zmiany procesora (przychodzi kod na email)

trzeba zobaczyc czy niema sie emaila z polski bo nie dział (poł dnia spędziłem na supporcie rozkminiając czego nie działa a pozniej aby mi zmienili emaila na gmailowy bo kod niechciał mi przyjsc na email z wp ) ale gdy to sie stało wszystko zadziałało i pin pojawił sie na gmailowej poczcie w kilka min

a i jeszcze dzisiaj maja zostać dodane "micro jobs" (szczególe ważne dla darmowych klikacze Big Grin)

No i chyba najważniejsze Huh
dzisiejsze naliczanie 27.03.2015

[Obrazek: ada.jpg]


zobacz
REFBACK!!!