Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. (/Temat-Dostep-do-strony-ktora-jest-istona-skarbnica-nisz-i-wiedzy-108592)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Maniero - 15-02-2015 00:06

#Up
Gdyby to byla taka dostepna strona "dla kazdego" bym jej nie sprzedawal Wink

Tapniete z LG G2 Mini


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Branzolek - 15-02-2015 00:08

Ciekawe kto to kupił.
Pozdrawiam was.


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - somekint - 15-02-2015 00:12

Tyle się już osób o tym forum dowiedziało (nawet nie musiało kupować), że i tak już jest spalone impreza


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Maniero - 15-02-2015 00:13

#Up
Tyle jest milionow stron, a nagle wszyscy wiedza o ktora chodzi? Zastanawiajace...

Tapniete z LG G2 Mini


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - aero2 - 15-02-2015 00:16

Usuń to 0 to może ktoś kupi.
Strona pewnie znana, kwestia wpisania dobrych słuch kluczowych w Google.


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - VoreCC - 15-02-2015 00:16

crackingforum.com? Koleś, nie próbuj dymać swoich.


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - plascadeine - 15-02-2015 00:20

No to może i ode mnie parę słów:
Kupiłam linka już po obniżce ceny i nie będę ukrywać że jest to strona/forum z której jeszcze nie korzystałam wcześniej, więc nazwa nie była mi znana ani podana wcześniej na forum w jakimś darmowym poradniku. Faktycznie po pobieżnym oglądnięciu zawartości można dość dużo z niej wycisnąć i tu pojawia się problem.
Wielu userów z tej strony pewnie ją znało i zapewne tłumaczy/sprzedaje/posiłkuje się wiedzą tam zawartą, która ubrana w nasze piękne kwieciste słowa języka polskiego jest odsprzedawana potem jako własne dzieła/poradniki czy inne twory.

I wiem jedno boli Was spalenie oficjalnie kopalni poradników które sprzedawaliście "nowym niedoświadczonym userom" i trzepaliście kasę.

Link warty swojej ceny. Wasze sumienia nie warte są tej guanoburzy.


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - daniel42na - 15-02-2015 00:25

Nono.. ten gość ma talent do wciskania ludziom gówna i sprawiania że sami je chwalą. Imponujące Jerk2


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Branzolek - 15-02-2015 00:25

(15-02-2015 00:20)plascadeine napisał(a):  No to może i ode mnie parę słów:
Kupiłam linka już po obniżce ceny i nie będę ukrywać że jest to strona/forum z której jeszcze nie korzystałam wcześniej, więc nazwa nie była mi znana ani podana wcześniej na forum w jakimś darmowym poradniku. Faktycznie po pobieżnym oglądnięciu zawartości można dość dużo z niej wycisnąć i tu pojawia się problem.
Wielu userów z tej strony pewnie ją znało i zapewne tłumaczy/sprzedaje/posiłkuje się wiedzą tam zawartą, która ubrana w nasze piękne kwieciste słowa języka polskiego jest odsprzedawana potem jako własne dzieła/poradniki czy inne twory.

I wiem jedno boli Was spalenie oficjalnie kopalni poradników które sprzedawaliście "nowym niedoświadczonym userom" i trzepaliście kasę.

Link warty swojej ceny. Wasze sumienia nie warte są tej guanoburzy.
Pisz dalej proszeXpokerface
Nie ma co spamic.
Fake opinia, nie znajdzie juz głupców na to.
DobranocSex


RE: Dostęp do strony która jest istoną skarbnicą nisz i wiedzy. - Klin - 15-02-2015 00:29

Koniec tej komedii

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.