Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ (/Temat-Obstawiaj-za-darmo-mecze-League-of-Legends-i-wygrywaj-108282)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Voldir - 16-02-2015 18:25

Obstawiasz graczy i drużynę, która zdobywa Fantasy Points. Ile punktów łącznie zdobędą zawodnicy poszczególnych drużyn i sama drużyna, tyle Ty masz punktów. Tak właśnie plasujesz się na którymś tam miejscu.

@[sqmany]
@[kaskader]
@[krywdzik]
Dobieracie zawodników na podstawie KDA czy bardziej na podstawie ilości FP ?


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - aero2 - 16-02-2015 18:34

Ilości SALARY, dziele na 7 i biorę po równo.


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Voldir - 16-02-2015 18:40

eee to bardziej matematycznie widzę rozgrywasz Big Grin

Jak tam Ci poszło aero w tym turnieju?Big Grin


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - aero2 - 16-02-2015 18:46

Jeszcze nic nie wygrałem, żeby $10 wleciała to byłoby dobrze.Big Grin
AlphaDraft Free Weekly (EU Only Wk5)
Alphadraft Free Weekly (NA+EU)


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Voldir - 16-02-2015 18:51

Właśnie zapisałem się do 2 darmowych i do jednego, gdzie za wejście jest 1$.

Właśnie się zastanawiam czy patrzeć na Fantasy Points czy na statystyki Kills, Death i Assist. Tzn. logicznie to jak najmniej Death żeby miał gracz ale znowu jest taki Top, który ma aż 18 asyst Smile


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - krywdzik - 16-02-2015 19:18

(16-02-2015 18:25)Voldir napisał(a):  Obstawiasz graczy i drużynę, która zdobywa Fantasy Points. Ile punktów łącznie zdobędą zawodnicy poszczególnych drużyn i sama drużyna, tyle Ty masz punktów. Tak właśnie plasujesz się na którymś tam miejscu.

@[sqmany]
@[kaskader]
@[krywdzik]
Dobieracie zawodników na podstawie KDA czy bardziej na podstawie ilości FP ?

Ja póki co daję totalnie na chybił trafił. Tak obstawiam żeby wykorzystać całe salary. Mniej więcej po równo (obstawiam podobnie jak aero Wink)


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - sqmany - 16-02-2015 19:27

Ja patrzę zawsze na twarze graczy, jeżeli widzę azjatę z dziewiczym wąsikiem, to biorę go do swojego temu Big Grin Wyjątkiem rzecz jasna jest chociażby taki Bjergsen Wink

Wiecie możne gdzie jest tu system polecający ? Bo szukam i jakoś znaleźć nie mogę


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Voldir - 16-02-2015 20:16

Mówisz że preferujesz friendsów ze wschodu? Big Grin hehe no powiem Ci sqmany że Bjergsen wymiata. Smile


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Watoga - 16-02-2015 20:22

Wpadlem z refa jak cos.
Obstawilem 2 gry. Team dobieralem patrzac na ilosc zabic i smierci no i w suporcie na ilosc asysty. W lola gralem... raz ;-) i to nie dla mnie ale zarabiac na obstawianiu meczy juz tak


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Voldir - 16-02-2015 20:33

@[Watoga]

W sumie to kierowałem się tym samym, tylko byłem ciekawy jak obstawiają inni Smile