Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 06-02-2015 00:51

Niestety ale 05.02.2015 nie ukazało się naliczenie można tylko przypuszczać, że wspomniane już wielokrotnie '' WIELKIE NALICZENIE '' zostanie zasilone dodatkowo dzisiejszą kwotą a przypomnijmy, że 3 dni temu było to kwota ponad 1.000.000 $, tak więc można spodziewać się największego naliczenia w historii Paidverts Huh

Odnośnie cen akcji pod wieczór zaczęły spadać i osiągnęły poziom 0.056$, może jest to dobry moment aby zacząć je skupować ? Niestety na to pytanie nie potrafię Wam odpowiedzieć


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - pigwejq - 07-02-2015 23:01

Zaciekawił mnie twój dziennik, podoba mi się to, że streszczasz posty Jo.
Wyłożyłeś tutaj ogrom kasy, wszystko z MTV czy też coś prywatnej wykładałeś?
Co do MTV warto inwestować niewielkie kwoty (ok. 5-10$)?


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 07-02-2015 23:39

Cytat:Zaciekawił mnie twój dziennik, podoba mi się to, że streszczasz posty Jo.
Wyłożyłeś tutaj ogrom kasy, wszystko z MTV czy też coś prywatnej wykładałeś?
Co do MTV warto inwestować niewielkie kwoty (ok. 5-10$)?

Cześć dzięki staram się aby przeglądając mój dziennik czytelnicy wiedzieli co się dzieje obecnie w Paidverts Wink a co do wkładu finansowego to tak jest to trochę pieniędzy aczkolwiek nie żałuje i uważam, że program jest na tyle wart uwagi aby inwestować w niego i to nie mniejsze kwoty a odnośnie MTV oczywiście nawet te 5 lub 10$ jest sens inwestować jakby nie było otrzymasz prawie 2 razy tyle ( mowa o planie 186% ). Obecnie myślę także aby zainwestować także w MTV na dniach wszystko rozpisze i opisze, pozdrawiam Lol


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 08-02-2015 00:44

Witam wszystkich w ciągu ostatnich dniach miałem mały problem z internetem co przełożyło się na małą ilość postów zamieszczanych w moim dzienniku ale wszystko wróciło już do normy Smile

Tak więc zacznijmy od zaległości

Dowiedzieliśmy się jaki był powód braku naliczeń 05.02 ( czwartek )i 06.02 ( piątek ) Jo wrócił właśnie z 3 tygodniowych wakacji i musiał odespać, jak pisze spał ponad 24h i nie zdążył wysłać reklam bo jak wiemy robi to ręcznie. Niestety jak co weekend nie mamy także co liczyć na naliczenia tak więc przez 4 dni niestety nic nie zarobimy aczkolwiek w poniedziałek otrzymamy reklamy wartości równe 500.000$ co byłoby pierwszym dużym naliczeniem o którym miałem okazję już pisać Tongue

Kolejna wiadomość dotyczy investmentClix.com, jeśli jesteśmy zarejestrowani na ich platformie a także Paidverts administratorzy radzą aby używać różnych haseł dla obu stron ze względu na bezpieczeństwo.

Wszystkie zaległe wypłaty zostaną w ciągu weekendu wysłane, Jo przez pobyt w Stanach ( inne IP ) nie miał dostępu do wszystkich systemów płatniczych przez co powstały te zaległości.

Polskie biuro wystartować ma z dniem 1 marca, opóźnienie wynika z problemami w Polskich urzędach.

W planach MTV jak i Paidverts jest zatrudnienie około 8 razy więcej pracowników niż jest obecnie ( pięciu - sześciu ). Z tego co ostatnio wyczytałem zostały anulowane kamienie milowe w Paidverts, przynosiły one zbyt wieklie straty firmie.

Teraz może parę rzeczy co u mnie Jerk

Moja obecna ilość pkt BAP

[Obrazek: JyzIMk.jpg]

I obecny stan salda

[Obrazek: CuMXFr.jpg]

W ciągu ostatnich 3 dni gdy nie napływały do Nas reklamy i nie miałem internetu myślałem na czym mogę jeszcze zarobić lub zyskać większą ilość pkt BAP, co z tego wyszło ? Postanowiłem zacząć inwestować w MTV, stale co miesiąc wpłacać będę określone kwoty a także zaczynam szczęścia ( popartą matematyką ) w grach obu platform Huh

Jeśli czegoś zapomniałem postaram się to nadrobić w przyszłych postach.


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 08-02-2015 09:36

45.45$


Na taką kwotę otrzymałem z rana reklamy więc jest to chyba mój najlepszy poranek w Paidverts Huh


[Obrazek: QauZqO.jpg]



[Obrazek: 5evGx0.jpg]

Jak widzimy z bonusu 1% od wpłaty otrzymałem dzisiaj ponad 18$ gdyż w ciągu ostatnich 2 dni nie zostały one do mnie wysłane

Ilość reklam także jest porażająca gdyż otrzymałem ich ponad 80 a dawno nie musiałem tyle klikać ale dam radę 2

Na razie nie mamy żadnych nowych informacji od administratorów także kolejny mój post za pewne ukaże się pod wieczór a teraz lecę klikać reklamy Big Grin


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - pigwejq - 08-02-2015 10:13

W co dokładnie masz zamiar grać?
Jeśli ruletka to jakim systemem?


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - elalter - 08-02-2015 10:20

z gierkami uważaj, a zwłaszcza z progresją Big Grin


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 08-02-2015 10:24

Cytat:W co dokładnie masz zamiar grać?
Jeśli ruletka to jakim systemem?

Cytat:z gierkami uważaj, a zwłaszcza z progresją Big Grin

Widzę, że gry hazardowe cieszą się dużą popularnością Lol grałem już parę razy i jestem jak na razie na stosunkowo dużym plusie mowa o grze Coin Flip Game ale wpadłem na jeszcze jeden pomysł jak jeszcze szybciej można zdobywać BAP w ciągu paru dniu się okaże czy mam dobry pomysł jeśli tak postaram się nagrać filmik na youtube i wrzucę do swojego dziennika Wink


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - pigwejq - 08-02-2015 10:30

Coin flip grasz 2 przód 2 tył?


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 08-02-2015 10:38

Nie innym sposobem Jerk jak pisałem postaram się nagrać filmik i wytłumaczyć w nim wszystko Smile