Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie (/Temat-Prezent-100-tys-zlotych-w-listopadzie-104778)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - uzyszkodnik - 08-01-2015 16:28

I pomyśleć że ja od CashBilla dostałem tylko kartkę z życzeniami Xpokerface
Gratuluję.


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - Killer - 08-01-2015 20:11

(31-12-2014 14:54)HoodS napisał(a):  
(31-12-2014 03:29)B_Y_K_U napisał(a):  @up:
Wypowiadasz się na temat gościa o którym nie masz bladego pojęcia chłopie... Killer potrafi zarabiać niebotyczne kwoty i wie o tym każdy szanujący się user na tym forum...
Jeśli masz jakiś kompleks, że ktoś ma tyle pieniążków a Ty nie to popatrz na mnie. Ja takich kwot nie widziałem na oczy (poza fotką w galeriiTongue) i pewnie prędko nie ujrzę, a bardzo cieszy mnie to że ktoś tak potrafiSmile
Sam pracuję fizycznie za niewiele ponad najniższą krajową, ale nie zazdroszczę i nie krytykuję.
Ma gość głowę na karku to zasługujeCool
Koniec off-topu.

No i wszystko jest już jasne , rozumiem ,że ty jako szanujący się user tego forum liżesz mu dupę bo jest moderatorem. Postawa godna pozazdroszczenia naprawdę szacun. Wracaj sobie do swojej gimbazjalnej robótki za średnią krajową i nie pisz bzdur.

Tobie cebularzu chyba zarabianko nie idzie, ani w sieci ani na etacie więc próbujesz cisnąć obu grupom? szczerze współczuję...


... żartowałem, żuj gruz imprezaimpreza + ban za multi Lol


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - B_Y_K_U - 08-01-2015 21:02

(31-12-2014 14:54)HoodS napisał(a):  
(31-12-2014 03:29)B_Y_K_U napisał(a):  @up:
Wypowiadasz się na temat gościa o którym nie masz bladego pojęcia chłopie... Killer potrafi zarabiać niebotyczne kwoty i wie o tym każdy szanujący się user na tym forum...
Jeśli masz jakiś kompleks, że ktoś ma tyle pieniążków a Ty nie to popatrz na mnie. Ja takich kwot nie widziałem na oczy (poza fotką w galeriiTongue) i pewnie prędko nie ujrzę, a bardzo cieszy mnie to że ktoś tak potrafiSmile
Sam pracuję fizycznie za niewiele ponad najniższą krajową, ale nie zazdroszczę i nie krytykuję.
Ma gość głowę na karku to zasługujeCool
Koniec off-topu.

No i wszystko jest już jasne , rozumiem ,że ty jako szanujący się user tego forum liżesz mu dupę bo jest moderatorem. Postawa godna pozazdroszczenia naprawdę szacun. Wracaj sobie do swojej gimbazjalnej robótki za średnią krajową i nie pisz bzdur.
Co za cham... Nie widziałem tego posta...
Ale jakbyś znów założył multi to nikomu niczego nie liżę tylko wyrażam szacunek!!!facepalm
Co za naródRolleyes
Sam nie potrafi ani zarabiać, ani docenić to po innych jedziepokerface
Ja chociaż jestem uczciwy, nie to co ty kombinatorze!!!


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - tribler - 25-01-2015 17:57

Gratulacje Smile


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - elektryczna - 26-01-2015 16:27

gratki


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - skora774 - 28-01-2015 16:29

Wow. gratuluje! Big Grin


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - Bot - 05-02-2015 18:49

gratki

a tak z offtopu czy cashbill obsługuje płatności zagraniczne?


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - ktostujest - 05-02-2015 19:15

Co za człowiek, ja bym chciał w dwa lata zarobić ttle co on w miesiąc x]]]


Gratki xd


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - MrocznyKILL - 05-02-2015 19:21

Dawno do tego działu nie zaglądałem... ale większych zmian nie widzę Rolleyes

Killer dalej młóci wszytko! Gratulacjeimpreza


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - Mercz - 06-02-2015 01:41

Gratki! Mega osiągniecię! Chciałbym zarobić w ciągu roku, tyle, co Ty w ciągu miesiąca! Jerk2