Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL (/Temat-Jak-zarobic-na-programie-partnerskim-CENEO-PL-104540)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - charnas - 29-12-2014 18:37

Wypłacili coś komuś kiedyś ? Smile


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Szrejter - 29-12-2014 18:46

@up, przeczytaj cały temat to zobaczysz kto wypłacał Jerk2


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - charnas - 30-12-2014 12:17

No to jeśli można wstawiać linki tylko na swoich stronach, których jest sie właścicielem to troche przechlapane. Już 2 konta mi zbanowali, bo raz miałem zapisaną tylko jakąś strone z neta a drugi raz na główną strone miałem swojego bloga i jakieś inne blogi. Pytanie do tych, co im wypłacili : Jak macie rozwiązane ze stronami ? Czy macie tam tylko strony którymi jesteście Wy właścicielami a wstawiacie na inne ?


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Szymun - 30-12-2014 13:47

(29-12-2014 01:15)kikuss23 napisał(a):  jak dlugo czeka sie na kod aktywacyjny?

ja na gmaila dostałem od razu, zalogowałem się i już na mnie czekał


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - karithx4 - 15-02-2015 21:48

Trzeba podać swoją stronę WWW. co robić?


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - czader20 - 12-03-2015 22:07

A mnie zablokowali, bo nie czytałem regulaminu i wstawiałem linki po różnych stronach.
Z drugiej strony ciekawe co im to przeszkadza, ludzie i tak klikają i wchodzą na ich strony z moich poleconych, ech niech się wypchają Smile


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Voldir - 13-03-2015 01:36

To zależy gdzie wstawiałeś. No po to są regulaminy bo nie które serwisy mają humorki i nie pozwolą Ci wstawić wszędzie linka Smile


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - misterzelek - 14-03-2015 13:19

Zarabiałem tak chyba jakieś 10 zł ale fajny sposób tylko blokują konta za to ja zostałem zablokowany napisałem do nich i odblokowali ale nie można tak promowac


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Mafiozo19990 - 23-03-2015 17:41

To w jaki sposób autor tematu wypłaca pieniądze?


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - raull56 - 15-05-2015 14:03

powiem ze ja dopiero co zaczynam i zobaczymy jak to bedzie http://www.comperialead.pl/kampania.html?oferta=634&produkt=ko#dodaj_opinie