Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. (/Temat-Dziennik-dwoch-zapalonych-do-pracy-przyjaciol-103718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 17-12-2014 17:02

Z tym, że to samo wchodzi do polskiego ppa. W ppi raczej nie zaatakujemy, marne stawki wszędzie oprócz usa.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4Colors - 17-12-2014 17:14

(17-12-2014 17:02)4funsecond napisał(a):  Z tym, że to samo wchodzi do polskiego ppa. W ppi raczej nie zaatakujemy, marne stawki wszędzie oprócz usa.
Fakt, wysokie one nie są :/. Warto jednak spojrzeć na konwersję +/- 10%. Jeśli uderzy się w USA 10$ dziennie nie powinno stanowić problemu.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 17-12-2014 17:19

Konwersję 20% to miałem nawet na subach ;D .. Na ppi raczej nie pójdziemy bo wątpię że trafię w USA. Jaki serwis PPA polecicie?


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - kociamber - 17-12-2014 17:22

Dalej polecam Firecash, mogę podoradzać conieco w PPA Wink


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - buciu52 - 17-12-2014 17:37

Teraz trafiłem na ten dziennik, zainteresował mnie - będę obserwował.
Powodzonka ;]


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 17-12-2014 18:02

Dzięki za odpowiedź, przechodzimy do firecasha i mamy nadzieję że ppa się utrzyma. Mieliśmy już takie piękne plany no i jeb Sad.. Jeszcze ustalamy co i jak zrobimy.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 19-12-2014 13:50

Czytam wasz temat od początku ale wypowiem się pierwszy raz. Zainteresowałem się PPA i PPI ale w PPA widzę większy potencjał i już robię pod nie bloga. Również polecam FireCash, tak jak wiele osób tutaj. Suby to troszkę co innego niż PPA. Powodzenia ! Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - czlowien - 19-12-2014 13:58

(17-12-2014 18:02)4funsecond napisał(a):  Dzięki za odpowiedź, przechodzimy do firecasha i mamy nadzieję że ppa się utrzyma. Mieliśmy już takie piękne plany no i jeb Sad.. Jeszcze ustalamy co i jak zrobimy.

Ja na Waszym miejscu bym tak nie dramatyzował i zamiast brnąć dalej w fake-content, z którego za dużo wiedzy nie wyniesiecie, proponowałbym wyciągnąć wnioski i tworzyć coś real np. za pomocą sms premium (poradniki etc) albo promować istniejące już usługi w programach partnerskich.
1. Zyskacie duże doświadczenie w danej branży.
2. Nie będziecie mieli kompletnie nic na sumieniu.
3. Jest to szansa na DŁUGOTRWAŁY biznes, kto wie, może i nawet budowanie podstaw do stworzenia źródła dochodu na całe życie? Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Dzonyy - 19-12-2014 14:08

Jesli zdecydujecie sie robic to, co napisal @up to polecam serwis Fiverr


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 19-12-2014 16:46

Proponujecie robić prawdziwe hacki? Omijać hack shildied itp? Wiecie o czym mówicie? Z tego co wiem to jest więcej niż bardzo trudne :e