Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a (/Temat-Opcje-binarne-Dziennik-pracy-matchless-a-102554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 12-12-2014 12:21

Kupimy za pierwszą wypłatę z opcji...umówmy się, nie kupimy produktu niesprawdzonego Big Grin.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 12-12-2014 19:34

I tak oto tydzień pracujący minał i trzeba odpocząć od obstawiania....brzmi jak tekst osoby uzależnionej Wink.
Zakończyła dziś się pozycja, którą obstawiłem 8 grudnia. Po sznurku zgodnie z trendem.
Poza tym dwie jeszcze postawiłem opierając się na nowym ichimoku, jak się okazało trafnie.

[Obrazek: YgO7iw1.jpg]

Wygranych - 3
Przegranych - 0

Bilans dnia - 59
Stan konta - 53771,39


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 13-12-2014 19:22

Zrobiłem sobie podsumowanie moich 4 tygodni z opcjami. Pierwszy tydzień nie był pełny, a taką bardziej realną kasą zacząłem na koncie demo grać od końca zeszłego tygodnia.
Właściwie to statystyki z pierwszych trzech tygodni niewiele znaczą, ciągłe testowanie i zapoznawanie się czym to się je. Mijający tydzień wyglądał bardziej jak świadome granie dopiero, ale w tym roku napewno nie wejdę jeszcze na realną platformę.

Mój stan można porównać do pierwszej jazdy z instruktorem po placyku. Niby wiesz gdzie jest stacyjka, hamulec i sprzęgło, niby prowadzisz samochód ale nie sam, na mieście nie byłeś, potwierdzenia swoich umiejętności nie masz, a o swoim samochodzie możesz pomarzyć Wink.

I tydzień - 379,12 41 wygranych, 33 przegranych, 1 remis
II tydzień - 3342 65 wygranych, 63 przegrane, 3 remisy
III tydzień - -31,05 22 wygrane, 31 przegranych, 0 remisów
IV tydzień - 129,9 17 wygranych, 7 przegranych, 0 remisów

3k w II tygodniu to tylko efekt sporej kwoty do dyspozycji na spotoption. Od tygodnia IV stawki nie mają dla mnie znaczenia i nie ruszam ich.

Co dalej przede mną. Zamierzam szerzej poznać ichimoku, które w pewien sposób zmodyfikowałem pod siebie. Może się okazać, że to nie ostatnia zmiana parametrów. Zamierzam także przejść w pełni na świece japońskie, które do tej pory używałem tylko podglądowo. Do tego celu pomoże mi książka oraz wiele materiałów online.

Miałem kilka przygód z opcjami 60sek i nie wspominam ich jakoś najgorzej. Nie mniej jednak lepiej czuje się w dłuższych pozycjach. Będę także wprowadzał więcej kilkudniowych opcji, wydają się jak na mój gust najpewniejsze.

Nie byłbym sobą gdybym nie prowadził własnych statystyk, które uwielbiam. Głównie dla celów motywacyjnych i sprawdzenia czy odnotowuję postępy. Za parę tygodni będzie można coś więcej o tych postępach powiedzieć.

[Obrazek: ACBaLlT.jpg]


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - trio - 13-12-2014 22:48

Prowadzenie statystyk moze sie znacznie przyczynic do osiagniecia badz nie sukcesu.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Maersk - 13-12-2014 23:08

(13-12-2014 22:48)trio napisał(a):  Prowadzenie statystyk moze sie znacznie przyczynic do osiagniecia badz nie sukcesu.

Prędzej do osiągnięcia sukcesu. Statystyki są potrzebne zawsze, nie ważne co robisz, dobrze jest mieć podgląd na sytuację i wyciągać wnioski bądź wycofać się w porę


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 13-12-2014 23:27

Uważam, że statystyki tylko mi pomogą. Zawsze je robiłem, lubię się do nich odnosić i analizować swój postęp. Dają mi sygnał gdy coś źle robię lub nie ma poprawy. Zaleciało trochę sportem, skąd zaraziłem się tym (kolarstwo górskie, bieganie) i mam nadzieje, że w opcjach także przyczynią się do lepszych wyników. Smile


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 14-12-2014 00:48

Plus za prowadzenie statystyk, mi osobiście nie chciałoby się tego robić, jakoś wątpie żebym miał czas na to, ale rzeczywiście takie prowadzenie statystyk może w pewien sposób poprawić zarabianie. Na przykład można zobaczyć, w jakie dni najlepiej się nam inwestuje Tongue


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 14-12-2014 10:04

Dobrze, że nie muszę wszystkiego sam wpisywać i w połowie jest to zautomatyzowane Wink.
Jedno można wyczytać póki co, zdecydowanie w weekendy najgorzej mi idzie ;p.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 15-12-2014 18:42

Początek tygodnie jakiś taki nijaki, słabo co ogarniałem dziś wykres.
Jutrzejszego dnia zamienię ichimoku na 3 średnie kroczące, zobaczymy czy komfort analizowania się zwiększy.
Mam nadzieję, że zły początek tygodnia jest zapowiedzią dobrego zakończenia.

Wygranych - 2
Przegranych - 4

Bilans dnia - 27
Stan konta - 53798,39


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 17-12-2014 10:32

Nie mam coś w tym tygodniu szczęścia i głowy do analiz. Siedzi mi na głowie jedna sprawa i nie daje spokoju. Może powinienem zrobić sobie kilka dni przerwy?
Wczoraj pobawiłem się chwilę na 60 sekundowych opcjach, potwierdziło to tylko moje wcześniejsze przypuszczenie, że to nie jest dla mnie Wink

Wygranych - 3
Przegranych - 7

Bilans dnia - -120
Stan konta - 53678,39