Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BONUSY/PROMOCJE od brokerów opcji binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: BONUSY/PROMOCJE od brokerów opcji binarnych (/Temat-BONUSY-PROMOCJE-od-brokerow-opcji-binarnych-100037)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - Comparic - 18-12-2014 15:35

Dukascopy przygotowało bardzo ciekawy konkurs dla wszystkich sympatyków opcji binarnych. Załóż darmowe - DOŻYWOTNIE - konto demonstracyjne i dodatkowo walcz o łączną pulę nagród 5 tys. USD każdego miesiąca.

http://comparic.pl/konkurs-dukascopy-graj-za-darmo-na-opcjach-binarnych-wygrywaj-realne-pieniadze/

Dla nas brzmi ciekawie


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - viciu - 18-12-2014 17:40

(18-12-2014 15:35)Comparic napisał(a):  Dukascopy przygotowało bardzo ciekawy konkurs dla wszystkich sympatyków opcji binarnych. Załóż darmowe - DOŻYWOTNIE - konto demonstracyjne i dodatkowo walcz o łączną pulę nagród 5 tys. USD każdego miesiąca.

http://comparic.pl/konkurs-dukascopy-graj-za-darmo-na-opcjach-binarnych-wygrywaj-realne-pieniadze/

Dla nas brzmi ciekawie

jak to konto założyć? coś źle robię?
mam błędy "Profile not filled" albo że w tej chwili nie mogę założyć konta


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - viciu - 18-12-2014 19:45

(18-12-2014 17:50)Comparic napisał(a):  A spróbuj tutaj - i tam gdzie masz link register for the contest

właśnie tutaj próbowałem i przy akceptacji regulaminu miałem "Profile not filled"
teraz po ponownym zalogowaniu poszło. Dzięki


Kapitał: 1,000.00 USD
nie miało być 5000?

jest jakiś ranking??
dobra już mam Big Grin
1st koleś ma 41K Sad


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - Comparic - 19-12-2014 07:47

Ale co miesiąc jest nowy ranking, więc spokojnie Smile

5 tysięcy to łączna miesięczna pula nagród, nie było nic o kapitale, który dostajesz Tongue


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - goscyniok - 19-12-2014 11:36

czyli dobrze rozumiem, co miesiąc zeruje znam się konto do 1 tyś i zaczynamy od nowa rywalizację ?


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - Comparic - 19-12-2014 15:05

(19-12-2014 11:36)goscyniok napisał(a):  czyli dobrze rozumiem, co miesiąc zeruje znam się konto do 1 tyś i zaczynamy od nowa rywalizację ?

Z tego co się orientuję to tak. No i dołączać można w każdym momencie miesiąca. Widziałem w rankingu chłopa, który zaczął powiedzmy 15 grudnia, a 17 był już w TOP10. Więc się da Smile


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - Sampel44 - 25-12-2014 15:42

Ten konkurs w dukascopy jest całkowicie bezpłatny?
Initial Deposit mogę ustawić obojętnie jaki chce?


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - AntonioFresco - 25-12-2014 16:57

Świeży link na promocję 100 PLN bez depozytu w eXbino:

https://www.exbino.com/app/?oftc=105392&lang=PL#OpenAccount

Aby otrzymać 100 PLN na inwestowanie należy zapisać się z linku, przesłać na maila [email protected] skan swojego dowodu w ramach weryfikacji, ponieważ promocja dostępna jest tylko dla nowych klientów eXbino

Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2014


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - Comparic - 29-12-2014 12:26

(25-12-2014 15:42)Sampel44 napisał(a):  Ten konkurs w dukascopy jest całkowicie bezpłatny?
Initial Deposit mogę ustawić obojętnie jaki chce?

Bezpłatny Smile o który inital deposit Ci chodzi? Nie jest to przypadkiem informacja dla brokera ile byś chciał wpłacić środków?


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - Sampel44 - 29-12-2014 17:07

@Comparic
Jaki mam ustawić depozyt żeby przystąpić do konkursuSmile depozyt przy zakładaniu konta demo.
Mam ustawić 1000$?
Sory, że takie głupie pytanie zadaje Big Grin