Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- sqall - 23-03-2009 01:37

Pytanie z innej beczki a do tematu troche pasuje.

Czy spotkal sie ktos kiedys z blokada zweryfikowanego konta PayPal?

Nie wysylalem nigdy skanu dodwu os. Lecz mam przypisana karte platniczja z mBanku do konta PayPal zas konto oznaczone jest jako zweryfikowane/spacjalne.

Pytam bo spodziwam sie sporej sumy ( nie z uploading ), sporej znaczy 4cyfrowej w dolarach i troche sie boje.

Dodatkowo zapytam, czy mozna zarejestrowac sie w PP przed 18 rokiem zycia? Rejestrowalem sie w 2005 roku i nie pamietam jaka date urodzenia pdoawalem, jesli byla mozliwosc podania realnej a wtedy bylem niepelnoletni to na pewno taka podalem.


- Boro! - 23-03-2009 11:28

sqallpl, PP różne rzeczy lubi robić. Na tym forum była nawet sytuacja że chyba 5 centów blokneli więc takiej sumie się przypatrzą dokładnie na pewno.


- sqall - 23-03-2009 13:38

Pytanie z czego te 5 centow bylo. Jezeli z buxa to sie nie dziwie.


- Boro! - 23-03-2009 13:42

sqallpl, nie wiem z czego ale nie o to tu chodzi :-?
Chodzi o to że każdej transakcji a szczególnie takiej się przyglądają. A na każdego się coś znajdzie :-)


- sqall - 23-03-2009 13:55

Z tego co pamietam w regulaminie PP jest wzmianka o kasie z buxow.

Troche to dziwne ze tutaj na forum wszyscy jakos panikuja co do PP a kiedy zapytalem na jednym z najwiekszych zagranicsznych for dot. zarabiania w sieci, ludzie tylko zartowali, ze blokuja zawsze kiedy dostaje sie jakas dziwna kase z np. buxow, zas ogolnie opinia byla taka ze PP to najlepsze rozwiazanie jezeli platnik jest w porzadku.

A jesli chodzi o mnie, to kasa ma byc ze sprawdzonej firmy, ktora placi miedzy innymi poprzez PP juz od kilku lat i jeszcze nigdy ich transakcje nei byly blokowane, wiec chyba nie ma sie czego bac. Kwestia taka ze zawsze pozostaje ta nutka niepewnosci.


- Boro! - 23-03-2009 13:58

sqallpl, ja nie przepadam ze PP bo mi blokneli konto bez powodu więc chyba się nie dziwisz.. Nawet tam kasy nie miałem a jak napisał ticketa to napisali że to naprawią i co nic nie zrobili więc nie wiem czemu mam za nimi przepadać..


- sqall - 23-03-2009 14:01

Nie dziwie sie, tylko sie zastanawiam.

Miales konto zweryfikowane?

Najwyzej wybiore opcje przelewu, wire transfer jesli dobrze rozumiem to zwykly przelew. Pytanie ile wynosi oplata za przelew USA->Polska i ktoa ja placi, oraz ile przelew idzie. Orientuje sie ktos?


- Boro! - 23-03-2009 14:03

sqallpl, nie miałem zweryfikowanego. Ale było by napisane że z tego powodu jest zablokowane i potrzebna jest weryfikacja. A nie było nic takiego.


- JereManU - 23-03-2009 16:23

PP może przy każdej sytuacji zablokować konto, najczęściej robi to w związku z buxami, ale z innymi programami także. Ogólnie ja z ich usług nie korzystam, bo zablokowali mi dawno konto za nic (żadne przelewy z buxów).


- mateuszolkusz - 23-03-2009 21:46

Czy wypłacał ktoś kasę na MoneyBookers ?