Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xeggie - 03-07-2016 22:13

Ponowie pytanie, bo nie wiem, czy czekać dalej, czy dać sobie spokój.
Ten serwer VPS został zawieszony przez administratora. Prosimy o kontakt. - nie odblokują już, nie?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 03-07-2016 22:13

Tak czy siak SMSa jak nie było tak nie ma, napisałem maila do nich. Smile

"Prosimy o kontakt", to napisz do nich.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 22:14

PS: Tak na przyszłość - dane do logowania zawarte w mailach są do panelu Axfone jak i ich klienta VNC a dane, które przyjdą w SMSie służą do logowania po przez zdalny pulpit wbudowany w każdy Windows.
Za pierwszym razem trzeba się zalogować na klienta VNC i tam zmienić hasło dostępu do zdalnego dostępu a dopiero potem logować się nowym hasłem na VPSa po przez zdalny pulpit w Windowsie.
Proste? Proste.

Stworkowaty: przecież nie odnosiło się to do Ciebie, bo to nie Twoja wina, że SMS nie doszedł.
Z mojej strony mogę Ci powiedzieć, że rozwiązaniem może być zmiana na inny starter, gdyż na startery Lycamobile także nie dochodziły mi SMSy Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 04-07-2016 07:08

Jak uzupełnią steam cardy to dajcie znać, bo trochę się tych punktów uzbierało przez weekend Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Driver494 - 04-07-2016 10:39

Uruchomiłem na axfone 2 vpsy i nawet działają. Tylko szkoda, że oba maja czeskie ip i nie idzie wbijać punktów facepalm


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - banipunz - 04-07-2016 10:53

Ludzie co z wami pisze to juz 4 raz
Jesli nie dzialaja wam zwiastuny trzeba nowe konto na vpsie zrobic wtedy wszystko dziala


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Criss323 - 04-07-2016 11:12

(04-07-2016 10:53)banipunz napisał(a):  Ludzie co z wami pisze to juz 4 raz
Jesli nie dzialaja wam zwiastuny trzeba nowe konto na vpsie zrobic wtedy wszystko dziala
Czyli nowego vpsa założyć tak? Czy nowego użytkownika w windowsie?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - banipunz - 04-07-2016 11:16

Nowe konto dogry.pl na vpsie, nie napisałem tego za jasno Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - jokerek243 - 04-07-2016 11:33

Teraz za jedną playlistę dostajemy 7 punktów.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - rayden - 04-07-2016 11:34

Było 10, później 8, teraz 7 smutny