Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy by zonu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy by zonu! (/Temat-Typy-by-zonu-120796)



RE: Typy by zonu! - zon - 16-11-2015 23:52

Cóż, mam nadzieję że nikt z Was nie będzie miał tak żałosnego miesiąca.
Robię przerwę od obstawiania, do odwołania...


RE: Typy by zonu! - PremAccHack - 21-11-2015 15:16

Typ na dziś
Swansea v Bournemouth 1


RE: Typy by zonu! - maax6 - 21-11-2015 16:46

Ja tam bym na ten mecz uważał, zagrałem małą taśmę z typem na MU(już wszedł):


[Obrazek: toto.jpg]


Tylko Czesi zawalili, ale jednego systema za drobne puściłem więc i tak na + Smile


RE: Typy by zonu! - zon - 22-11-2015 17:41

Jakby ktoś nie wiedział to chwilę temu zaczął się ciekawy mecz... Smile

[Obrazek: 2jfn7di.jpg]


RE: Typy by zonu! - zon - 24-11-2015 12:07

Home Utd - Brunei DPMM
wyczuwam łamańca, ale poczekajmy do przerwy Smile
początek o 12:30

LIVE
przerwa
Brunei DPMM lub remis @2.20


RE: Typy by zonu! - zon - 24-11-2015 22:53

Nie wiem czy ktoś z osób, które kupiły płatny na listopad jeszcze obstawia moje typy. Ale jeśli dziś obstawił, z pewnością zwróciło się za cały miesiąc. Jestem jeszcze cały mokry i roztelepany i na prawdę mam szczerą nadzieje, że Ci którzy przez te 24 dni nie byli usatysfakcjonowani moimi płatnymi, które w listopadzie były żałosne dziś odrobili cały miesiąc...
To był jeden z podanych typów na dziś w płatnych:
"Colchester - Crewe
HT/FT 2/1 @19.00 lub 1/2 @41.00"

Moje wygrane:
[Obrazek: 117d7i9.jpg]
[Obrazek: kdlr4m.jpg]


RE: Typy by zonu! - kutamir - 24-11-2015 23:03

(24-11-2015 22:53)zon napisał(a):  Nie wiem czy ktoś z osób, które kupiły płatny na listopad jeszcze obstawia moje typy.

Czesć! Ja przyznam się szczerze, że od początku miesiąca obstawiałem twardo po 100zł każdy typ, który podałeś ale 3 dni temu zrezygnowałem bo doszedłem do limitu przegranej kasy i szczerze mówiąc zwątpiłem. Dziś postawiłem akurat za ostatnie 15zł na bet ten typ i weszłoSmile Cieszę sie, że udało się odzyskać środki w większej części, żałuję pewnie, że tylko 15zł a nie 100 ale nie ma co kusić losu. Chyba dam sobie na wstrzymanie już w tym miesiącu Tongue Mam nadzieje, że to zwiastun tego, ze na liście zrobi się zielono znówSmile A dla tych co wytrwali i stawiali w nagrodę za wytrwałość proponuję jakąś zniżkę na grudzień:-)


RE: Typy by zonu! - zon - 24-11-2015 23:16

(24-11-2015 23:03)kutamir napisał(a):  
(24-11-2015 22:53)zon napisał(a):  Nie wiem czy ktoś z osób, które kupiły płatny na listopad jeszcze obstawia moje typy.

Czesć! Ja przyznam się szczerze, że od początku miesiąca obstawiałem twardo po 100zł każdy typ, który podałeś ale 3 dni temu zrezygnowałem bo doszedłem do limitu przegranej kasy i szczerze mówiąc zwątpiłem. Dziś postawiłem akurat za ostatnie 15zł na bet ten typ i weszłoSmile Cieszę sie, że udało się odzyskać środki w większej części, żałuję pewnie, że tylko 15zł a nie 100 ale nie ma co kusić losu. Chyba dam sobie na wstrzymanie już w tym miesiącu Tongue Mam nadzieje, że to zwiastun tego, ze na liście zrobi się zielono znówSmile A dla tych co wytrwali i stawiali w nagrodę za wytrwałość proponuję jakąś zniżkę na grudzień:-)

Bardzo się cieszę, że po takich klopsach mam jeszcze u niektórych zaufanie. Szczerze to sie nawet zastanawiałem czy w ogóle nie odpuścić grudnia, ale może jednak warto spróbować Wink
Zniżka oczywiście będzie, lecz wszelkie info na pw/mailu! Smile
Tymczasem trzeba wskoczyć pod zimny prysznic, bo to mój najwyższy dotychczas trafiony pojedynczy kurs...


RE: Typy by zonu! - maax6 - 24-11-2015 23:49

Nie było tematu


RE: Typy by zonu! - mamrocik - 25-11-2015 11:11

Niestety po tak czarnej serii jaka miała miejsce przez 20 dni impreza ,mało kto zaufał smutny i nie odrobił miesiąca facepalm. Sorki, ale ten typ to czysty fart Tongue .