Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 03-12-2013 20:07

Poszukaj na stronie pomiędzy 10 a 20 wrzucałem gdzie budynki stawiać bodajrze to była strona 13 lub 14. Nie martw się zasięg obejmie jak rozbudujesz budynek Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Eminey - 03-12-2013 20:09

W jednej z zakladek mam napisane, ze jestem okupowany (przez co najezdzca zabiera 10% moich zarobkow).

Ma ktos jakas rade, jak sie szybko wyzwolic? Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 03-12-2013 21:33

szybko rozwalić to zależy jaki lvl masz ale napewno tak szybko sie nie wyrwiesz z tego .. Tongue

musisz miec wojsko Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 03-12-2013 21:52

Kupic archerow a jak nie masz kasy poczekaj 3 dni i samemu sie wyzwolisz bez wojska. Bo jest taki bug w grze Smile. Po prostu po 2-3 dniach wejdz w inventory i kliknij eliberate. Sprawdzaj to co kilka godzin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - KerPwn - 03-12-2013 22:19

Pytanie jedno mam, nie chce mi się przeszukiwać całego tematu więc będę wdzięczny za odpowiedź. Mianowicie zastanawia mnie skąd biorą się pieniążki dla graczy ? Strona to jakoś sensownie uzasadnia ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Muzyka - 03-12-2013 23:16

warto inwestowac w ta gre powiedzmy 3k pln,
czy raczej sie nie zwroci ?

chcialabym w sumie pograc teraz w cos i sie zastanawiam ta gra czy jakis platny mmo.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - malpa2 - 03-12-2013 23:37

Czołowi gracze poinwestowali po kilka tys euro, więc chyba warto. Gra wydaje się być na lata, ale ciężko powiedzieć co będzie dalej, czy cena złota i surowców pójdzie w górę czy w dół Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 04-12-2013 09:27

(03-12-2013 23:16)Muzyka napisał(a):  warto inwestowac w ta gre powiedzmy 3k pln,
czy raczej sie nie zwroci ?

chcialabym w sumie pograc teraz w cos i sie zastanawiam ta gra czy jakis platny mmo.

Zwróci się ale nie od razu. Aktualnie cena wydobycia złota nie wzrośnie przez kilka tygodni co jest dobrą wiadomością. Opłaca się inwestować tak duże sumy tylko jeśli chcesz tyle inwestować polecam Ci granie jako mój polecony ponieważ powiem Ci w co masz inwestować żeby pieniądze dawały szybki rozwój wioski a co masz omijać. Większość osób na forum pomagam więc mam szeroką wiedzę w tym zakresie. Nawet małe sumy się opłacają. Cena złota za euro będzie rosła co raz bardziej bo zostaje co raz mniej złota do wydobycia więc lepiej kupić złoto teraz a sprzedać np za pół roku czy rok gdzie cena kilka razy wzrośnie

(03-12-2013 22:19)KerPwn napisał(a):  Pytanie jedno mam, nie chce mi się przeszukiwać całego tematu więc będę wdzięczny za odpowiedź. Mianowicie zastanawia mnie skąd biorą się pieniążki dla graczy ? Strona to jakoś sensownie uzasadnia ?

Hmm ciekawe pytanie. Pieniążki wyłożyła tak jakby sama gra. Gra udostępniła 100 tys złota do wydobycia. Złoto im szybciej jest wydobywane tym cena jego wydobycia jest wyższa. Im więcej jest złota tym jego cena spada ale skoro złota zostaje co raz mniej to jego cena musi wzrosnąć. Twórcy gry na tym zarabiają nie martwcie się. Skoro gra ma 100tys akcji do sprzedaży z 1 mln to łatwo policzyć że 90% zasobów które zbiera gra posiadają twórcy gry. Innymi słowy autorzy gry mają większość złota i dzięki temu że ktoś to złoto wydobywa oni także na tym zarabiają Smile. Oni zarabiają czyste złoto na chociażby kupowaniu paczek energii


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Darkael - 04-12-2013 12:19

Zarejestrowany z Refa dzięki :]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Szatyn - 04-12-2013 13:48

Od 3 lvl mozna rozmawiac przez chat w grze, jesli tak to gdzie sie go uruchamia bo nie widze