Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 23-08-2012 06:45

Ja czekam jakieś 25 dni na wypłatę, ale zdążyłem się już nastawić odpowiednio, że nic nie dostanę.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szympek - 24-08-2012 09:38

To jak teraz sprawa wygląda?
Obecnie mam do wypłaty 18$, jutro będzie 30$ a za kilka dni 24$, w jaki sposób mam wypłacić te $?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 24-08-2012 09:40

na tą chwilę płaci tylko na lr i e-gold, z konta wypłacisz 10$
większe kwoty to e-mail do admina i swoje trzeba odczekać by dostać wypłatę


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szympek - 24-08-2012 11:16

A co trzeba w takim mailu zawrzeć? Macie jakieś wzory?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 24-08-2012 11:21

(24-08-2012 11:16)Szympek napisał(a):  A co trzeba w takim mailu zawrzeć? Macie jakieś wzory?

piszesz po prostu, że chciałeś z konta o takim a takim nicku wypłacić środki w całości znajdujące się na account balance na konto libertyreserve o numerze takim a takim


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - sebkas666 - 24-08-2012 11:27

ja jak nazbieram na serwisach kase to ją zainwestuje .


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 25-08-2012 06:55

Długo trwają pracę nad tym Paypalem. Niestety Sad


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 25-08-2012 07:00

(25-08-2012 06:55)Szaman1644 napisał(a):  Długo trwają pracę nad tym Paypalem. Niestety Sad

każdy ma czas, nikomu się z niczym nie śpieszy
widzisz jak z lr też jest - 22 miały się zakończyć prace, dzisiaj już 25 a lr dalej nie dostępny


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 25-08-2012 07:04

Wkońcu serwis upadnie i tyle będzie, ale nie chce zapeszać.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 25-08-2012 07:18

(25-08-2012 07:04)Szaman1644 napisał(a):  Wkońcu serwis upadnie i tyle będzie, ale nie chce zapeszać.

niestety każdy serwis upadnie prędzej czy później i tutaj nie ma co zapeszać bo taki jest dział tej dziedziny internetowych inwestycji i z twoim zapeszaniem czy bez każdy program upadnie tylko dla nas inwestujących zawsze wskazane jest by upadł po jak najdłuższym czasie działania i płacenia, a nie po jak najkrótszym