Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Sniechu - 25-12-2008 19:06

mattys5, tak, ale nie pytaj, jakie są stawki, bo póki co w niczym nie mogę się połapać w tym buxie. Wydaje mi się, że nie ma forum. No nic, zobaczymy jak się pre-launch skończy (jeszcze chyba nie wiadomo kiedy).

W loaded-bux mam sporo poleconych i możemy razem szybko dojść do minimum. Zaraz uaktualnię statystyki w pierwszym poście.


- Sniechu - 25-12-2008 19:06

mattys5, tak, ale nie pytaj, jakie są stawki, bo póki co w niczym nie mogę się połapać w tym buxie. Wydaje mi się, że nie ma forum. No nic, zobaczymy jak się pre-launch skończy (jeszcze chyba nie wiadomo kiedy).

W loaded-bux mam sporo poleconych i możemy razem szybko dojść do minimum. Zaraz uaktualnię statystyki w pierwszym poście.


- mattys5 - 25-12-2008 19:47

ooo w dingo juz prawie dochodzimy do 10$ :arrow:


- mattys5 - 25-12-2008 19:47

ooo w dingo juz prawie dochodzimy do 10$ :arrow:


- Sniechu - 25-12-2008 19:51

Dochodzimy do 10$, ale wypłacić jeszcze przez co najmniej tydzień nie będzie można, więc albo zluzujemy trochę z klikaniem, albo będziemy kupować reklamy. :-|

Jak dojdziemy do 10$ to postaram się spisać Wasze kliki. Martwię się, że może mnie akurat nie być jak dojdziemy do 10$, ale spróbuję jeszcze trochę posiedzieć.

Co chwilę się pojawiają reklamy na dingobux, więc radzę klikać póki jeszcze jestem.
Zaktualizowałem górę pierwszego posta, powiedzcie, co o tym myślicie.


- Sniechu - 25-12-2008 19:51

Dochodzimy do 10$, ale wypłacić jeszcze przez co najmniej tydzień nie będzie można, więc albo zluzujemy trochę z klikaniem, albo będziemy kupować reklamy. :-|

Jak dojdziemy do 10$ to postaram się spisać Wasze kliki. Martwię się, że może mnie akurat nie być jak dojdziemy do 10$, ale spróbuję jeszcze trochę posiedzieć.

Co chwilę się pojawiają reklamy na dingobux, więc radzę klikać póki jeszcze jestem.
Zaktualizowałem górę pierwszego posta, powiedzcie, co o tym myślicie.


- mattys5 - 25-12-2008 20:03

teraz ladnie reklam rzucili w dingo :->


- mattys5 - 25-12-2008 20:03

teraz ladnie reklam rzucili w dingo :->


- Sniechu - 25-12-2008 21:34

mattys5, szkoda, że te reklamy pojawiają się seriami, bo trudno wszystkie wyklikać.

Mamy na dingo 9.90$, ale postanowiłem, że zakończę już refback do tej wypłaty, bo i tak dostanę z firmy 9.70$ zamiast 10$. Za chwilę dodam do tego posta tabelkę z należnym refbackiem, który będzie aktualny dopiero po wypłacie. Nie dziwcie się, że tych klików jest mniej niż macie teraz, bo co chwilę przybywa po kilka lotnych reklam i nie łatwo jest tak idealnie spisać. Następne kliki przejdą na następną wypłatę.

[ Dodano: 2008-12-25, 21:35 ]
[Obrazek: dasdsaaddsadasadsdsaasd.png]

Oczywiście to są kliki tylko do tej wypłaty. Klików do poprzedniej wypłaty nie ma w tabelce.


- Sniechu - 25-12-2008 21:34

mattys5, szkoda, że te reklamy pojawiają się seriami, bo trudno wszystkie wyklikać.

Mamy na dingo 9.90$, ale postanowiłem, że zakończę już refback do tej wypłaty, bo i tak dostanę z firmy 9.70$ zamiast 10$. Za chwilę dodam do tego posta tabelkę z należnym refbackiem, który będzie aktualny dopiero po wypłacie. Nie dziwcie się, że tych klików jest mniej niż macie teraz, bo co chwilę przybywa po kilka lotnych reklam i nie łatwo jest tak idealnie spisać. Następne kliki przejdą na następną wypłatę.

[ Dodano: 2008-12-25, 21:35 ]
[Obrazek: dasdsaaddsadasadsdsaasd.png]

Oczywiście to są kliki tylko do tej wypłaty. Klików do poprzedniej wypłaty nie ma w tabelce.