Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - NPeter - 12-01-2018 20:54

Hej Boofie, wysłałem tobie pw.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - jackbriggs - 12-01-2018 21:54

Ogads w formie xd

[Obrazek: image.png]


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 13-01-2018 00:06

jak narazie cisnąłem na jednym noxie (przy dwoch ośmioletni już komputer nie wyrabia Lol). W około dzień na jednej grze i na spamie na jednym serwerze uzbierałem: $0.58. nie motywuje mnie to ani trochę Undecided ale jutro zabieram się za root 2 moich telefonów i szukanie gier gdzie by można było trochę pospamić. Ogarnę może jeszcze coś z tym noxem, żeby przynajmniej 2 działały. chciałbym wyciągać tyle co wy Rolleyes


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - pspsga - 13-01-2018 09:59

Tak jakby nie patrzeć , to każdy kto spamuje to te grę niszczy Tongue Więc nie miejcie do kogoś pretensji , że po prostu ten proces przyśpiesza Big Grin


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - tokaj25 - 13-01-2018 12:47

Jeżeli się spamuje z głową to można dłużej i lepiej zarobić, niż jak jakiś debil który proponuje góry złota co kilka sekund. Taka niby mała, ale zarąbista różnica.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - lanyo - 13-01-2018 13:00

(13-01-2018 12:47)tokaj25 napisał(a):  Jeżeli się spamuje z głową to można dłużej i lepiej zarobić, niż jak jakiś debil który proponuje góry złota co kilka sekund. Taka niby mała, ale zarąbista różnica.

Otóż to o to właśnie chodzi Smile także proszę nie mówić że każda gra na starcie jest psuta bo tak wcale nie jest, jak ktoś z głową działa to może trochę czasu podziałać Smile


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - pspsga - 13-01-2018 13:34

No właśnie teraz sami potwierdzanie moją tezę Smile

"Trochę czasu podziałać"

Niestety , ale według mnie jest to wina autora tematu , który niestety nie oszukujmy się poleciał zwyczajnie na refy. Powinien dać tą metodę za symboliczną kwotę np. 10zł lub udostępnić ją kilkudziesięciu osobom i takich problemów już by nie było , bo nie ukrywajmy , że dla autora tematu nie ma różnicy , kto jaką kwotę zarobi , ponieważ od każdej osoby zgarnia 5% zarobku Cool


[Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Dziubek96 - 13-01-2018 14:05

Czy ktoś, pomoże z rejestracją w Ogads żeby zaakceptowali? Bardzo Proszę Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 13-01-2018 14:42

(13-01-2018 14:05)Dziubek96 napisał(a):  Czy ktoś, pomoże z rejestracją w Ogads żeby zaakceptowali? Bardzo Proszę Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

w 3 etapie rejestracji pytają w jaki sposób będziesz promować link. ja napisałem "by youtube videos and facebook fanpage" i mi zaakceptowali w kilka minut


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 13-01-2018 14:55

(13-01-2018 13:34)pspsga napisał(a):  No właśnie teraz sami potwierdzanie moją tezę Smile

"Trochę czasu podziałać"

Niestety , ale według mnie jest to wina autora tematu , który niestety nie oszukujmy się poleciał zwyczajnie na refy. Powinien dać tą metodę za symboliczną kwotę np. 10zł lub udostępnić ją kilkudziesięciu osobom i takich problemów już by nie było , bo nie ukrywajmy , że dla autora tematu nie ma różnicy , kto jaką kwotę zarobi , ponieważ od każdej osoby zgarnia 5% zarobku Cool
Tak, a najlepie to byloby gdybym udostępnił ten poradnik tylko tobie Wink

Moją winą jest też to, że wiele osób wyciąga na przykładzie tego poradnika 4 cyfrowe kwoty miesięcznie, jest mi z tym faktycznie źle...

To prosto brzmi, na tyle prosto że dużo z was w to nie wierzy ale przysięgam, że wystarczy poświęcić tylko swój czas aby każdy znalazł swoją gierke. Mam swoje gry na których spamowałem i dopiero w jednej zauważyłem, że ktoś w niej spamuje, a pozostałe 4 są czyste jak perełki Wink

Zbyt dużo osób skupia się na tych topowych, a prawda jest taka, że najwięcej $ czai się w starszych grach.

Najwięcej oczywiście narzekają ci którzy po poświęceniu jednej godziny stwierdziły że sposób jest do dpy bo nie przyniósł im zarobku na poziomie 50zl w godzinę.