Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - patttson - 03-07-2016 19:27

Każdy tak ma Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xeggie - 03-07-2016 20:25

Ten serwer VPS został zawieszony przez administratora. Prosimy o kontakt.
To znaczy, że już nie odblokują? Hehe, na smsa nic nie przyszło, tylko 3 maile, przy czym dostałem wszystkie dane do logowania. Lipa trochu


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - gasdx - 03-07-2016 20:38

[Obrazek: g3kvCve.png?1]
Miałem farta Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xeggie - 03-07-2016 20:43

Gratulację, ja brałem udział w 3 konkursach, 2x po 5000, i raz po 1000. Też wygrałem ten za tysiąc. Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Radi98 - 03-07-2016 21:16

Ja mam inny problem wszystko mi przyszło 3 maile hasło sms'em ale jak próbuje się zalogować tu https://vm.axfone.eu/login.php to piszę mi, że nie prawidłowe, i właśnie jeszcze jedno, bo na maila mi przyszły login i hasło i sms'em to którymi w końcu mam się logować? Jak tak próbowałem to po którymś razie pisało mi, że zostałem dodany na czarną listę i mam się z nimi z kontaktować, napisałem maila, ciekawe czy mi zablokują jak jeszcze nie instalowałem.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 03-07-2016 21:46

A mi SMS nie przyszedł, dają darmowego traila którym potencjalnych klientów odstraszają. Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Driver494 - 03-07-2016 21:50

Ktoś korzysta może z proxy do tego? Mam jednego wolnego vpsa bez polskiego ip i chetnie bym go wykorzystał.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 22:03

Nie wiem w czym wy stale macie problem... Dzisiaj założyłem sobie nowego VPSa i wszystko doszło, zalogować się mogę i ładnie śmiga.
Po prostu co poniektórzy niech nie biorą się za coś o czym nie mają zielonego pojęcia...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 03-07-2016 22:05

Ah, przepraszam Panie Fsociety że nie przyszedł mi SMS, moja wina, wybacz.. Mogę Ci jakoś to wynagrodzić?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 22:08

Nie o to mi chodziło, źle mnie zrozumiałeś
Po prostu już staje się to powoli irytujące, że ludzie biorą się za coś o czym nie mają zielonego pojęcia a potem o wszystko pytają.
Nie lepiej samemu się doszkolić? Dużo jest darmowej wiedzy w internecie.