Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - asiorek - 16-12-2014 02:23

(08-12-2014 21:23)aureonsub napisał(a):  


2. Informujemy, iż już od przyszłego tygodnia (15 grudnia) wprowadzone zostaną wypłaty natychmiastowe na konta bankowe ! (do 15 minut) przy stałej prowizji 5zł !!


Czyli place 5 zł i wypłacam kiedy chce rozumiem ? W przyszłym tygodniu wypłaty tez beda realizowane normalnie ?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Voldir - 16-12-2014 12:06

asiorek przenosisz się?Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - asiorek - 16-12-2014 12:25

@[Voldir]

nie przenosze się ale pytam akutalnie testuje serwisy, zreszta jesli bede sobie robil i tu i tu nikt mi glowy nie urwie,
i edytuj post z cytatem, bo nie mozna cytowac postu nad toba, wiec zrob to zanim jakis zielony cie uprzedzi Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 16-12-2014 14:03

(16-12-2014 02:23)asiorek napisał(a):  
(08-12-2014 21:23)aureonsub napisał(a):  


2. Informujemy, iż już od przyszłego tygodnia (15 grudnia) wprowadzone zostaną wypłaty natychmiastowe na konta bankowe ! (do 15 minut) przy stałej prowizji 5zł !!


Czyli place 5 zł i wypłacam kiedy chce rozumiem ? W przyszłym tygodniu wypłaty tez beda realizowane normalnie ?

Już dzisiaj ok 20:00 włączymy tę funkcjonalność - tak. Płacisz 5zł i wypłacasz ile chcesz (przez 7 dni będą ograniczenia - minimum 20zł i maksimum 500zł jednorazowo - jeśli testy wypadną pomyślnie zwiększymy limit) - tak więc przy wypłacie 500zł nasze 5zł prowizji to zaledwie 1% - nie ma niższej prowizji na wypłaty natychmiastowe w żadnym systemie Smile

(15-12-2014 21:16)Voldir napisał(a):  Nadal jest możliwość wypłaty raz dziennie?Smile

Oczywiście - jak najbardziej można nadal wypłacać raz dziennie.

Poza tym:
Dodaliśmy nowy program - Karty podarunkowe dla perfumerii/sklepów z kosmetykami.:

http://vouchery-na-kosmetyki.wygraj-z-nami.pl


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 17-12-2014 22:26

Drodzy Użytkownicy

Z Przyjemnością Informujemy Was, że do końca tego roku wszystkie wypłaty natychmiastowe są bez prowizji ! Wasze pieniądze będą do 15 minut na koncie bankowym bez jakichkolwiek dodatkowych opłat !!



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Voldir - 19-12-2014 11:54

Znalazłem jeden błąd. Natomiast w kokpicie po założeniu konta pokazuje mi 14 UV Smile

Edit. Po chwili mam już 21 wyświetleń a nigdzie nie promuję. Wpłynie to na konwersję. Proszę o poprawkęSmile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 19-12-2014 16:22

(19-12-2014 11:54)Voldir napisał(a):  Znalazłem jeden błąd. Natomiast w kokpicie po założeniu konta pokazuje mi 14 UV Smile

Edit. Po chwili mam już 21 wyświetleń a nigdzie nie promuję. Wpłynie to na konwersję. Proszę o poprawkęSmile

Napisz proszę maila albo PW z nazwą użytkownika w systemie - sprawdzimy.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - exobar94 - 19-12-2014 21:46

Dzisiaj zaczynam, zobaczymy jak to będzie Tongue Ostatni raz działałem na easysub ;p ale od tamtego czasu już moje wielkie pieniądze się skończyły więc zaczynamy na nowo mam nadzieję że będzie wpadać minimum te 500zł dziennie jak kiedyś hehe.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Voldir - 20-12-2014 03:21

A ja z ciekawości wystartuję z rana Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - matuss2 - 20-12-2014 08:40

(19-12-2014 21:46)exobar94 napisał(a):  Dzisiaj zaczynam, zobaczymy jak to będzie Tongue Ostatni raz działałem na easysub ;p ale od tamtego czasu już moje wielkie pieniądze się skończyły więc zaczynamy na nowo mam nadzieję że będzie wpadać minimum te 500zł dziennie jak kiedyś hehe.

Od czasów EasySub się dużo dużo zmieniło Tongue