Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klamstwo Rhaegara!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Klamstwo Rhaegara!!!! (/Temat-Klamstwo-Rhaegara-77676)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Traw3k - 06-03-2014 15:41

Zgodnie z wykładnią Sądu Najwyższego nie mogę złożyć zażalenia wcześniej, niż dostałem list. Także z pełnomocnikiem możemy działać dopiero jak go dostanę. Smile

Nie mniej, potrzeba teraz jak największej liczby informacji o przestępcy. Gdzie przebywa, na jakich portalach się loguje (najlepiej linki do tematów, bo ja wiem o zarabiam.com i LCP), jego wszelkie emaile, telefony etc. - Także jeśli wiecie coś więcej ode mnie to piszcie. Wszystko będzie ujęte w zażaleniu.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - MaLiN - 06-03-2014 16:24

Dziwne, że tak mało osób z forum zgłosiło. W lutym pisał do mnie na pw niejaki razor z wykopu.

Oto fragmenty wiadomości napisanych do mnie przez niego:

"Spokojnie... jestem razor2 z wykopu.
ten cylka oszukał mnie i kilka osób z wykop.pl na kilkanaście tys zł. chodziło o sprzedaż/zakup bitcoinów.
Nie udzielam się na tym forum, ale zobaczyłem że również zostaliście oszukani i dlatego śledzę temat oraz zdecydowałem się napisać do ciebie.
Nie musimy się znać w każdym razie łączy nas ten sam problem i cel.
"

"Mowisz o wykopie? Generalnie u nas oszukani zostali Kangel,cangowned,Elvis055,rajkes,Pienio69 i ja. Na waszym forum kontaktowalem się jedynie z człowiekiem o nikcu pokazujeprawde, administratorem waszego forum, Optimist i z Tobą. Prokuratura prokuraturą. mimo wszystko uważam, że nie zaszkodzi nikomu tam się przejechać do cylków. Może to i nic nie da, ale nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz. W końcu to są nasze pieniądze i trzeba walczyć o ich odzyskanie w kazdy mozliwy sposób."

Ciekaw jestem, czy Policja tylko zapukała do domu, gdzie jest zameldowany Cylka i tylko tyle... Znając życie tak było.Prokurator ze Stargardu ma dziwny charakter, taki wredny, arogancki. Stwierdzam to, bo kiedyś do Niego dzwoniłem.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - konradPLN - 07-03-2014 18:18

Hej, dostałem dziś list. Nie skomentuje jego treści...
Jak można bezkarnie odszukać kilkadziesiąt osób i nie ponieść kary z powodu " miejsce pobytu oskarżonego nie jest znane"

Jak będzie jakies odwołanie to oczywiście wysyłam.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - MaLiN - 10-03-2014 16:57

Ja tak samo odebrałem dziś list z prokuratury. Oczywiście musiałem go odebrać w kiosku, co dla mnie również jest chore, że sądownictwo aż tak bardzo tnie koszty Rolleyes Ale to już temat do innej dyskusji.

Jeśli chodzi o same odwołanie, to czekamy aż Traw3k skonsultuje się ze swoim pełnomocnikiem.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Optimist - 12-03-2014 14:33

Pocisk, po prostu pocisk...

Wychodzi na to, że musimy go sami znaleźć, złapać i zawieźć na komisariat...
Po drodze na komisariat trochę sklepać, jednocześnie utrzymując wszyscy jednakową wersje, że potknął się podczas ucieczki przed Nami i trochę się obił.

Cytat:Art. 243. § 1. Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.
§ 2. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji.

Tylko... Według tego paragrafu, powinniśmy już dawno, centralnie po popełnieniu przestępstwa go złapać. Ale szczerze mówiąc, nie wiem za cholerę jak tego dokonać! Wydaje się być normalnym, że winna zrobić to już dawno policja, a nie My sami... Pomagać im? Wyręczać ich z własnych obowiązków? Przecież za to mają pieniądze ;x


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - MaLiN - 12-03-2014 15:32

Teoretycznie łatwo, ale praktycznie to już inaczej to wszystko wygląda. Może Cylka jest gdzieś za granicą, a może w Polsce. Tego nie wiadomo. Jeśli już mamy sami od czegoś zacząć, to najlepiej popytać rodzinę Cylki, ewentualnie jego znajomych/przyjaciół (o ile takich naprawdę ma/miał).


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Traw3k - 14-03-2014 13:10

Mam nadzieję, że Worda każdy ma.

Do uzupełnienia, podpisania własnoręcznie i wysłania na wskazany adres (oczywiście prokuratury, nie sądu) listem poleconym. Liczy się data stempla, więc Ci którzy dostali wcześniej list - koniecznie śmigać dzisiaj na pocztę.

http://www5.zippyshare.com/v/85437139/file.html

Pozdrówki


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Optimist - 20-03-2014 09:58

Cytat:Uzasadnienie niniejszego zażalenia zostanie dosłane do Sądu Rejonowego
w Stargardzie Szczecińskim po uzupełnieniu posiadanych informacji,
a także przeanalizowaniu materiału dowodowego

Czyli poza tym zażaleniem, co dalej robimy?

Zażalenie z mojej strony zostało wysłane, parę dni po odebraniu listu z kiosku.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - MaLiN - 20-03-2014 10:23

Ja również wysłałem, lekko po terminie, ale może to uznają.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Optimist - 28-03-2014 10:39

I co dalej? Jakieś pomysły?