Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 22-08-2012 07:29

Coś wydaje mi się, że Paypal już nie powróci na tą stronkę.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Jumper002 - 22-08-2012 10:07

już 2 tygodnie pisze do admina i kontaktu nie ma, pieniędzy wypłacać nie można...ręce opadają


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 22-08-2012 10:11

liczę, że jak deklarował tak pp wróci z wypłatami instant Smile


(22-08-2012 10:07)Jumper002 napisał(a):  już 2 tygodnie pisze do admina i kontaktu nie ma, pieniędzy wypłacać nie można...ręce opadają

w serwisie wypłacisz na lr te 10, e-mail myślę, że dotarł został odczytany i czekasz w kolejce na realizację


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - SweetSensi - 22-08-2012 12:17

szkoda ze paypal zamkneli


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 22-08-2012 12:27

(22-08-2012 12:17)SweetSensi napisał(a):  szkoda ze paypal zamkneli

w nie jednym już to poście w tym temacie pisałem, że paypal ma zostać przywrócony jak zakończa prace, zamknęli go by spokojnie popracować .
Myślę, że admin dotrzyma swoich deklaracji i paypal powróci z deklarowanymi wypłatami instant Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - SweetSensi - 22-08-2012 12:28

obyś miał rację Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 22-08-2012 12:41

Jak powróci to będę miał trochę do wypłaty. Liczę na to, że powróci.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 22-08-2012 12:44

(22-08-2012 12:41)Szaman1644 napisał(a):  Jak powróci to będę miał trochę do wypłaty. Liczę na to, że powróci.

nie tylko ty Smile u mnie też pokaźna sumka będzie za 1-2 reinwestycje do wypłacenia


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - MorderczaPiana - 22-08-2012 19:31

Mam 17 $ i nie mogę reinwestować środków z konta co jest ?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 22-08-2012 19:34

(22-08-2012 19:31)MorderczaPiana napisał(a):  Mam 17 $ i nie mogę reinwestować środków z konta co jest ?

masz te środki jako z konta pyapal
na tą chwilę paypal jest wyłączony w serwisie ze względu na prace, na jak długo nie wiadomo i jedynymi opcjami inwestycji i reinwestycji środków na konto i na koncie są z kont lr i e-gold