Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klamstwo Rhaegara!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Klamstwo Rhaegara!!!! (/Temat-Klamstwo-Rhaegara-77676)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Optimist - 10-02-2014 01:15

Masz racje, zagalopowałem się z tym porównaniem.

Zadzwonić można, mam nawet gdzieś nr na priv, ale trochę mi szkoda rodziców, więc osobiście odpuszczam dzwonienie do nich...


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - SweetSensi - 06-03-2014 14:25

Otrzymałem dziś list nadany 24 lutego, w którym informują o zaprzestaniu sprawy z powodu tego, że nie ma go w domu.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - yazir - 06-03-2014 14:31

@[SweetSensi] to są chyba jaja Xpokerface, gościa który oszukał mnie i kilka osób na sprzedaż nieistniejącego towaru szukali ok 2 lata... ale znaleźli go mimo że ukrywał się i unikał policji, nie odbierał poleconych etc. A Rhaegar oszukał kilkanaście osób na sporo większe kwoty i nic? To nie jest nawet śmieszne...


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - piotrekprorok - 06-03-2014 14:31

Polska Policja Xpokerface


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - SweetSensi - 06-03-2014 14:36

Tak, dla mnie też to są jaja. List do Prokuratury wysłało tylko 8 osób z tego forum i zostały oszukane na kwotę 9180 zł włącznie ze mną. Nikt więcej się nie zgłosił, a pewnie i tak większe kwoty poszły na jego konto. Możemy się odwołać do 7 dni od otrzymania owego listu. Pewnie i tak będzie kolejne odmówienie.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - yazir - 06-03-2014 14:40

Przy czymś takim ważne jest to żeby zgłaszać się na każde wezwanie sądu itp, koszty macie zwracane na miejscu w gotówce, wystarczy pokazać bilet. Osobom które nie zgłosiły tego, a zostały oszukane gratuluję szacunku do własnej pracy i pieniędzy które za nią otrzymały...
SweetSensi nie odpuszczaj, odwołuj się chociażby dla zasady. Ja "walczyłem" tylko i wyłącznie dlatego żeby uwalić tamtego cwaniaczka, i w końcu udało się.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Traw3k - 06-03-2014 14:51

Yazir, on nie oszukał kilkunastu osób, tylko kilkadziesiąt. Większość podeszła do tematu "Trudno, straciłem. Następnym razem będę uważał." nie robiąc nic z tym dalej, ale były też osoby które się do mnie zgłaszały i pytały, jak wysłać oświadczenie.

Listami zwykłymi to wysyłali, czy co? Xpokerface A ta kwota to jakieś nieporozumienie. Dwie oszukane osoby z tego tematu to było ponad 7 tysięcy, trzecia pisała że straciła około dwóch - to reszta wychodzi na to po parę groszy straciła.
Naprawdę podziwiam ludzi, którzy mogą przejść obojętnie wobec straconych kilku tysięcy, ot tak. Chociaż znalazł się delikwent, który władował do Cylki całe oszczędności to może na list nie miał... smutny

SweetSensi,
możesz przepisać tutaj treść listu?


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - SweetSensi - 06-03-2014 15:07

1 strona dotyczy ile kto stracił i kiedy, także nie będę ujawniał osób z imienia i nazwiska.

POSTANOWIENIE
o zawieszenie śledztwa-dochodzenia

st.asp. Dariusz Winek z KPP Stargard Sczec. dnia 24.02.2014r w sprawie/przeciwko oszustwa na szkodę tu prawdopodobnie imię Trawka i innych tj. o przestępstwo z art. 286§1 kk na podstawie art.22§1kpk

postanowił zawiesić śledztwo/dochodzenie w sprawie mającego miejsc:

Wymienienie 8 osób, pieniędzy itp.

- wobec zaistnienia długotrwałej przeszkody uniemożliwiającej prowadzenie postępowania karnego

UZASADNIENIE
Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie Szczec. prowadzi dochodzenie w sprawie szeregu oszust przy zawieraniu umów pożyczkowych za pośrednictwem internetu.
W dochodzeniu konieczne jest wykonanie czynności procesowych z udziałem istotnego dla wyjaśnienia okoliczności sprawy świadka Konrada Cylki. Jak ustalono nie przebywa on w miejscu zamieszkania i nie jest znane jego aktualne miejsce pobytu.
W związku z powyższym zachodzi długotrwała przeszkoda uniemożliwiająca prowadzenie postępowania i wyjaśnienia wszelkich okoliczności. Do czasu ustania przyczyny dochodzenie w tej sprawie postanowiono zawisić.

1Ds 2181/13
Dnia 24.02/14 Aleksander Polański Prokurator Prokuratury Rejonowej w Stargardzie Sczec. na podstawie art. 325 kpk postanowił zatwierdzić powyższe postanowienie o zawieszeniu śledztwa/dochodzenia.

Pouczenie:
Na powyższe postanowienie pokrzywdzonemu i podejrzanemu przysługuje zażalenie (art. 22 § 2 k.p.k.). Zażalenie wnosi się do sądu właściwego do rozpoznawania sprawy za pośrednictwem prokuratora, który zatwierdził postanowienie, w terminie zawitym 7 dni od daty doręczenia odpisu postanowienia. Zażalenie wniesione po tym terminie jest bezskuteczne (art. 122 i 460 k.p.k.).


Poza listem: Proponuję tak jak Yazir napisał, aby każdy kto otrzyma list napisał zażalenie. Trawek jeśli mógłbyś pomóc w opracowaniu tego zażalenia, tak jak w przypadku oświadczenia to byłbym dozgonnie wdzięczny.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - yazir - 06-03-2014 15:11

Otrzymanie -> http://puu.sh/7l1nn.jpg daje satysfakcję i przywraca wiarę w sens walki Smile


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Admin - 06-03-2014 15:25

Yazir on też kupę ludzi z wykopu uwalił...