Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - milly93 - 02-12-2013 14:47

Nie rozumiem... W zakładce Inventory mam wolnych pracowników, a kiedy przechodzę do miasta i chcę ich gdzieś zatrudnić jest napisane not enough employees.
I w ogóle mam populacje 106%, nie wiem jak to zmniejszyć.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Patrykso - 02-12-2013 15:49

Mam Już trochę dróg wybudowanych Market i Policję , czy mogę teraz Ulepszyć sobie stone query na level 2 aby wiecej wydobywać stone. Czy lepiej produkować te po 10 stone i dalej rozbudować wszystkie drogi


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 02-12-2013 18:03

Jabolek ma racje. Ja czekam za wojnami. Narazie mam 20 zolnierzy ale na obecna chwile nie oplaca mi sie robic wiecej bo mam prawie full domki chociaz mam ich duzo Big Grin

MarketGlory. Ja zainwestowalem w to jakies 60zl, gram w miechy i mam 20 budynkow z surka q5 i codziennie wydobywam 0,3 albo 0,4 zlota nie mowiac o tym ze zainwestowalem wiele surki w zolnierzy. Oplaca sie w to grac tylko nie mozna sie zrazic Wink

Milly nie mozna zatrudnic pracownikow ktorzy sa niesmiertelni! Co do population zbuduj jakis dom q1 i wyrownasz sobie

Patryk rozbudowuj na bierzaco surke i drogi. Najpierw droga potem surka. Ale nie rob q5 drog gdy surka jest q2. Q2 droga = Q2 surka itp Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szymciooo84 - 02-12-2013 19:59

leci ref


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 03-12-2013 03:39

Witam robicie z igły widły a ja nadal nie wiem dlaczego mi Irona nie dodaje mam miejsce a teraz jak wyprodukowałem 90 to mi zaliczyło a 220 nie chce Smile, zobaczę jeszcze dzisiaj wieczorem jak mi nie da przestanę ustawiać produkcje na 24 godz, bo to ewidentnie jakiś błąd gry i na dodatek support nic nie odpisujeSad lollllllllllllllll


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - prymul1 - 03-12-2013 11:32

(03-12-2013 03:39)MarketGlory napisał(a):  Witam robicie z igły widły a ja nadal nie wiem dlaczego mi Irona nie dodaje mam miejsce a teraz jak wyprodukowałem 90 to mi zaliczyło a 220 nie chce Smile, zobaczę jeszcze dzisiaj wieczorem jak mi nie da przestanę ustawiać produkcje na 24 godz, bo to ewidentnie jakiś błąd gry i na dodatek support nic nie odpisujeSad lollllllllllllllll

Nigdy nie dostaniesz 100% tego co wyprodukowałeś. Odbijają ci podatek na państwo (-10%), na twojego referrera, gość z którego linku się zarejestrowałeś (-10%) i dodatkowo twoje miasto może być okupowane (-10%) i podatek na udziałowców, ci którzy wykupili twoje udziały (-10%).


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - vantage - 03-12-2013 12:54

A co myślicie o dodatkowym zarabianiu na handlu poleconymi? Robił to ktos na większą skalę? Opłaca się?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 03-12-2013 13:53

(03-12-2013 12:54)vantage napisał(a):  A co myślicie o dodatkowym zarabianiu na handlu poleconymi? Robił to ktos na większą skalę? Opłaca się?

Tzn ? refowie w GT są strasznie drodzy, można się przejechać kupująć refa za 0,5-1 gold a on mógł być też robiony tylko pod sprzedaż i przestaje grać jak go ktoś kupi. Nawet jak kupisz aktywnego to i tak może być tak, że zwróci się np po miesiącu dopiero o ile wcześniej nie przestanie grać Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 03-12-2013 16:21

(03-12-2013 11:32)prymul1 napisał(a):  
(03-12-2013 03:39)MarketGlory napisał(a):  Witam robicie z igły widły a ja nadal nie wiem dlaczego mi Irona nie dodaje mam miejsce a teraz jak wyprodukowałem 90 to mi zaliczyło a 220 nie chce Smile, zobaczę jeszcze dzisiaj wieczorem jak mi nie da przestanę ustawiać produkcje na 24 godz, bo to ewidentnie jakiś błąd gry i na dodatek support nic nie odpisujeSad lollllllllllllllll

Nigdy nie dostaniesz 100% tego co wyprodukowałeś. Odbijają ci podatek na państwo (-10%), na twojego referrera, gość z którego linku się zarejestrowałeś (-10%) i dodatkowo twoje miasto może być okupowane (-10%) i podatek na udziałowców, ci którzy wykupili twoje udziały (-10%).

Co raz mądrzejsze odpowiedzi wiesz co nie wiedziałem tego jestem tak głupi że nawet butów nie umiem zawiązać bo mam na rzepy:xd
MI wogule nie daje irona, a nie to oczym ty mówisz, więc bez takich proszęTongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - malpa2 - 03-12-2013 16:48

No bugi w tej grze strasznie wkurzająTongue