Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 17-08-2012 21:13

(17-08-2012 21:11)KingKiller napisał(a):  Zarejestrowany z refa Smile
Czekam na opcję PP i do roboty ;p

dziękuję za zapis Smile
na tą chwilę masz dostępne lr i e-gold, paypal niestety nie wiemy na jak długo jest wyłączony


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - KingKiller - 17-08-2012 21:16

Mam pytanie... Jeżeli wrzucę do programu pieniądze z LR, to będę mógł je potem wypłacić na PP? (oczywiście jak już usterki zostaną naprawione)


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 17-08-2012 21:19

wedle zapewnień admina ma być taka możliwość, ale ciężko mi gwarantować za kogoś czy tak będzie na 100% czy też nie, także nie umiem odpowiedzieć dokładnie na Twoje pytanie niestety


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - KingKiller - 17-08-2012 21:21

Pożyjemy, zobaczymy Wink Dzięki


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 17-08-2012 21:27

(17-08-2012 21:21)KingKiller napisał(a):  Pożyjemy, zobaczymy Wink Dzięki

dokładnie tak jak mówisz, czas zweryfikuje jak będzie w praktyce Smile
bo nie raz niestety zdarza się, że teoria z praktyką nie idzie w parze


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 19-08-2012 13:30

A jak inwestowalem z łapał to czy teraz mogę wypłacić na lr???


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - zyznos321 - 19-08-2012 16:40

Coraz bardziej denerwuje mnie ten serwis... Wysłałem już kilkadziesiąt maili do admina i zero odzewu oraz zero pieniędzy :/


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 19-08-2012 18:01

(19-08-2012 16:40)zyznos321 napisał(a):  Coraz bardziej denerwuje mnie ten serwis... Wysłałem już kilkadziesiąt maili do admina i zero odzewu oraz zero pieniędzy :/

zapytaj się pisząc który w kolejce do realizacji jesteś
mój polecający dostał całość kwoty po 27 dniach czekania, wypłacił 100% środków z account balance plus jeszcze zostawił trochę w depozytach


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Mickel96 - 19-08-2012 20:28

Naprawili już błędy z PP? : (


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 19-08-2012 20:32

(19-08-2012 20:28)Mickel96 napisał(a):  Naprawili już błędy z PP? : (

niestety jeszcze w dalszym ciągu pp jest nie dostępne